Nidzica

Opinie o Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lung Krzysztof Garbino Drukarnia Garbino

krysia

Pozdrawiam panie Krzysztofie. Dawno się tak nie uśmiałam. Nie będę pisać jakim jest pan tak naprawdę pracodawcą, bo kto pracował ten wie. Mogę tylko napisać NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lung Krzysztof Garbino Drukarnia Garbino - Nidzica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lung Krzysztof Garbino Drukarnia Garbino