Armate Rafał Bykowski

Opinie o Armate Rafał Bykowski

NIE POLECAM

non stop szukają kogoś w ogłoszeniach, ludzie sie orientują jak jest w firmie i uciekają czyli nie dawanie umów oraz nie terminowe wypłaty , na rozmowie rekrutacyjnej dużo obiecuje a nic nie realizuje , jak macie mozliwosc to omijajcie tą firme.

DDSO

tez nie polecam tej firmy!!! pracodawca niewypłacalny, praca bez umowy -obietnice mozna wsadzic pomiedzy bajki, WYZYSK

dddsa

nie polecam tej firmy!!!

alien
@dddsa 18.11.2016 15:44
nie polecam tej firmy!!!

DDDSA.......Dlaczego nie polecasz tej firmy?

blacha

Jarus? dziwne ale pod tym nikiem ktoś dodaje dobre opinie na Armate... a może to Pan [usunięte przez moderatora] we własnej osobie? :) .... tacy ludzie jak Pan powinnam pisać raczej z małej literki pan [usunięte przez moderatora] powinni siedzieć w wiezieniu za oszukiwanie zarówno klientów jak widze i pracowników... Tylko w Polsce taka firma może się na kłamstwach i oszustwach utrzymać

Niktor

Facet nie płaci na czas!!!!!!!!!!Praca na czarno!!!!!!!!!!!!!

Sonia

[usunięte przez moderatora] masz racje ... wyzysk ludzi nadal jest co jakiś czas zatrudniają i zwalniają w gaz bym są ogłoszenia co jakiś czas .. nic się nie poprawiło .. przykre że to nadal funkcjonuje ..

Leon

Jarus0988 - z firmy [usunięte przez moderatora]. jesteś? Nie masz dziecko już jak sie bawić tylko zachwalać firemki w których nie pracowałes ani nawet na oczy nie widziałeś? Ogólnie firemki Armate nie polecam - dyskryminacja osób, zero kultury, nie płacenie na czas, konfliktowanie między sobą osób pracujących w różnych punktach i czerpanie z tego przyjemności! ZERO - firemka Armate i jej właściciel!!!

SONIA

A ja nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałam 9 miesięcy w tym kłamstwie Bez umowy o która wciąż się pytałam, Szef [usunięte przez moderatora] Ogółem wypłaty późno, bez umowy sie pracuje, ustalonej kwoty nigdy nie dostaniesz i zapierdalasz za psie pieniądze fakt ze się nauczyłam tego i owego ale ile nerwów. I nadal Pan [usunięte przez moderatora] chodzi bezkarnie mimo iż nasyłałam na niego Zus i PIP. A paracownicy miedzy punktami się Nie lubią a wręcz utrudniają sobie działania.

Zostaw opinię o Armate Rafał Bykowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armate Rafał Bykowski