Opinie o Armate Rafał Bykowski w Warszawa ul. "Bora" Komorowskiego 35 lok.207

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Armate Rafał Bykowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armate Rafał Bykowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armate Rafał Bykowski w Warszawa ul. "Bora" Komorowskiego 35 lok.207

Magda Nowy wpis

Kto w firmie odpowiedzialny jest za grafik ?

Jak szefostwo w Armate Rafał Bykowski? Spoko traktują ludzi?

XXX Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Wypłaty na raty, proszenie się o umowę, jak już dojdzie do podpisywania to okazuje się, że umowa na 0,5 etatu 1000 brutto , ogólnie brak poszanowania dla ludzi.

Zainteresowana Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma działa bez zmian bo tak przestaliście tu zaglądać?

Iza

Pytanie do aktualnych pracowników - czy sytuacja w firmie Armate Rafał Bykowski uległa zmianie? Jak traktowani są pracownicy, jaki rodzaj umowy proponuje pracodawca? Na stronie internetowej firmy brak aktualnych ogłoszeń o pracę - czy wiadomo coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

Mimaki
@Iza

Nic a nic się nie zmieniło Pani Izo. Nadal pieniądze nie są na czas, nadal ludzie pracują bez umowy, a na odchodne szef próbował mnie oszukać gdy przyszło do rozliczeń. Omijajcie tę firmę z daleka i nigdy nie dajcie się nikomu zastraszyć, bo takie (usunięte przez administratora) jest niestety tworem samych pracowników którzy dają przyzwolenie na tego typu sytuacje

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Armate Rafał Bykowski.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
NIE POLECAM

non stop szukają kogoś w ogłoszeniach, ludzie sie orientują jak jest w firmie i uciekają czyli nie dawanie umów oraz nie terminowe wypłaty , na rozmowie rekrutacyjnej dużo obiecuje a nic nie realizuje , jak macie mozliwosc to omijajcie tą firme.

DDSO

tez nie polecam tej firmy!!! pracodawca niewypłacalny, praca bez umowy -obietnice mozna wsadzic pomiedzy bajki, WYZYSK

dddsa

nie polecam tej firmy!!!

alien
@dddsa

DDDSA.......Dlaczego nie polecasz tej firmy?

blacha

Jarus? dziwne ale pod tym nikiem ktoś dodaje dobre opinie na Armate... a może to Pan [usunięte przez moderatora] we własnej osobie? :) .... tacy ludzie jak Pan powinnam pisać raczej z małej literki pan [usunięte przez moderatora] powinni siedzieć w wiezieniu za oszukiwanie zarówno klientów jak widze i pracowników... Tylko w Polsce taka firma może się na kłamstwach i oszustwach utrzymać

Niktor

Facet nie płaci na czas!!!!!!!!!!Praca na czarno!!!!!!!!!!!!!

Sonia

[usunięte przez moderatora] masz racje ... wyzysk ludzi nadal jest co jakiś czas zatrudniają i zwalniają w gaz bym są ogłoszenia co jakiś czas .. nic się nie poprawiło .. przykre że to nadal funkcjonuje ..

Leon

Jarus0988 - z firmy [usunięte przez moderatora]. jesteś? Nie masz dziecko już jak sie bawić tylko zachwalać firemki w których nie pracowałes ani nawet na oczy nie widziałeś? Ogólnie firemki Armate nie polecam - dyskryminacja osób, zero kultury, nie płacenie na czas, konfliktowanie między sobą osób pracujących w różnych punktach i czerpanie z tego przyjemności! ZERO - firemka Armate i jej właściciel!!!

SONIA

A ja nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałam 9 miesięcy w tym kłamstwie Bez umowy o która wciąż się pytałam, Szef [usunięte przez moderatora] Ogółem wypłaty późno, bez umowy sie pracuje, ustalonej kwoty nigdy nie dostaniesz i zapierdalasz za psie pieniądze fakt ze się nauczyłam tego i owego ale ile nerwów. I nadal Pan [usunięte przez moderatora] chodzi bezkarnie mimo iż nasyłałam na niego Zus i PIP. A paracownicy miedzy punktami się Nie lubią a wręcz utrudniają sobie działania.

Zostaw merytoryczną opinię o Armate Rafał Bykowski - Warszawa

Armate Rafał Bykowski