Aries Przedsiębiorstwo Poligraficzne Michał Bubiak

Wrocław

Opinie o Aries Przedsiębiorstwo Poligraficzne Michał Bubiak

drukmen

Uwaga na firmę ARIES .Szeef to oszust i debil.

ja

mam tam znajomego muwi że pracuja ciężko ale robota jest cały czas, i to coraz więcej i mają się rozbudowywać. u nas druk jest dwa, trzy razy w tyogodniu, więc jak im się kreci to znaczy że nie może być źle.

ktoś

Zgadzam się w 100% z przedmówcą obiecują wiele i nie dotrzymują słowa odradzam prace w tym zakładzie

Klient

Aries bardzo ładnie się rozwija. Inwestują w firmę. Widać, że Szef ma dobry plan. Wszystko na czas. Jakość bardzo dobra. Jak najbardziej polecam.

Admin
@Klient 19.01.2014 10:39

To twój szef czy jak? Bo to jest niezależne forum o pracodawcach możesz pisać wszystko tylko na temat, tak aby inni znali prawdę o tym tzw pracodawcy. A jak chces reklamę sobie robić to wykup uczciwie powierzchnie reklamową.

Pio

Przed laty do Ariesu przyszedłem jako pomocnik, ze słabą znajomością druku - po 6 miesiącach pracy samodzielnie drukowałem kolorowe prace. Nauczyli mnie dobrej roboty. Przydało mi się to bardzo w innych drukarniach. Szacun dla Firmy i Pana [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Aries Przedsiębiorstwo Poligraficzne Michał Bubiak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aries Przedsiębiorstwo Poligraficzne Michał Bubiak