Opinie o "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. w Borowianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. w Borowianka

Czy w "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

tymczasowy Nowy wpis

Nagrody? Bonusy ? Hahaha

Czy rotacja pracowników w "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. na Grafik jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Paulus Nowy wpis

Nie wytrzymują miłej atmosfery i czują się doceniani????

Stanley

Czy ateiści lub muzułmanie mają szanse zostać zatrudnieni?

Jerzy

Generalnie firma ma dobrą opinię jako pracodawca i kto potrafi to doceniać jak wiele innych zalet to będzie zadowolony z pracy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Grafik - Specjalista DTP
Rafał

Moja subiektywna opinia, człowieka, który z niejednego pieca chleb jadł. Firma wymaga myślenia, samodzielności, koncentracji i kreatywności. To zapewne wyzwanie. Te cechy decydują tutaj o powodzeniu lub porażce pracownika. Jeśli brakuje jednej z nich, zwłaszcza wtedy gdy oszukuje się samego siebie, może zrodzić się frustracja i łatwe zrzucanie winy na szefa, organizację czy klientów, choć podziwiam w tym względzie cierpliwość właścicieli... Ponad 20-letnie doświadczenie w trudnej, wymagającej branży poligraficznej i reklamowej, stali i lojalni klienci, duża dynamika rozwoju nowych produktów w różnych technologiach, stabilizacja zatrudnienia, zgrany zespół i mała rotacja pracowników, wysoki standard nowoczesnych budynków, sprzętu i maszyn oraz pewność wypłat cotygodniowych to jej niewątpliwie mocne strony. Firma ma wyraźny profil katolicki, jest wyjątkowym miejscem dla ludzi Kościoła, którzy obsługiwani są z właściwym zrozumieniem – to rzadkość na rynku. Właściciele nie ukrywają, że prowadzą ten biznes z wartościami, z którymi w pełni się identyfikuję, wiem, że nie wszyscy, panuje w tym wolność. Oczywiście, każdy człowiek, organizacja i szef ma swoje wady. Odwagą jest wejrzeć najpierw we własne i uporządkować samego siebie a przez to mieć wpływ na otoczenie. Zdecydowanie polecam.

@Rafał

Długo myślałem jak podsumować ostatni rok jaki spędziłem w Allegro. Mam na imię Radek i zajmowałem się drukiem. Zwolniłem się z kilku powodów. 1. Chciałem zrezygnować z umowy , na poczet podwyżki.(usunięte przez administratora) ani podwyżki ani umowy>>>>>> 2. Z racji że to spółka i z jednym szefem było zawsze gites , od drugiego usłyszałem że będzie dążył do mojego zwolnienia.(usunięte przez administratora) P. M. to oświadczył mam nagrane 4. Sytuacje awaryjne: dziecko rzyga , mama do lekarza itp. Odpowiedź zawsze taka sama , (usunięte przez administratora) odpowiedź znaczy nie,lub nigdy 5. Lipne umowy , o które musisz prosić. 6, 10 godzin dziennie . Żadnych nadgodzin , Jak palisz fajki , nie masz przerwy na kanapkę,jedzenie w miejscu pracy zakazane bo klienci lepiej się nie odzywać bo nie ma do kogo. Poza kilkoma normalnymi grafikami. De facto każdy szuka lepszej pracy , bo się nie da. (usunięte przez administratora). Pomawiam, nie ma tam pracy dla ludzi kreatywnych zjeby dostajesz publicznie.Nawet jesteś wywołany do publicznego znieważenia. 9. Firma o której wolę zapomnieć(usunięte przez administratora) choć dziękuję za progres 10 . wszystkie pozytywne opinie pisane o tej firmie , to fikcja literacka. 11. Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora). Będę wspominał te nasze żarciki. Pana G pozdrawiam bo gaje radę. Usuwają tu wszystko za kase chyba. Rafał. Co za nowe spostrzeżenie / Boże jaki jestem zaskoczony cierpliwość właścicieli-stali i lojalni klienci-stabilizacja zatrudnienia-mała rotacja pracowników-pewność wypłat cotygodniowych-te słowa to zwykłe kłamstwa. Miałem zakończyć ten temat , ale widzę że będzie jednak trochę zabawy. Następny post który będzie kłamliwy , zabezpieczę papierami oraz opiniami z "waszego realnego świata" Nie będzie wróg pluł nam w twarz. Proszę uważać na kolejne kłamstwa.

@Rafał

Rafał. Bycie pucybutem szefa , bez umiejętności, jakiegokolwiek planowania produkcji, bycie mistrzem spychologii. I co najgorsze uprawianie(usunięte przez administratora)- nie zrobi z Ciebie menagera. Inni cierpią za Twoje błędy. Inni mają dość po chwili pracy w firmie. Ja nie jestem bez wad . Ale takiego cyrku to jeszcze nie widziałem od 42 lat.

Rafał
@Radek

Trzymaj się Radek. Powodzenia w szukaniu nowej pracy.

Kolega z pracy
@Radek

Niestety ci którzy pracowali z tobą przez ten rok, wiedzą jaki poziom a raczej jego brak prezentujesz. Nikogo z nas nie oszukasz, osiągnąłeś już dno swojego być. Oprócz życia, które marnujesz sobie i swoim dzieciom...chyba nie masz już nic do stracenia.

Radek

Witam . Długo myślałem jak podsumować ostatni rok jaki spędziłem w Allegro. Mam na imię Radek i zajmowałem się drukiem. Zwolniłem się z kilku powodów. 1. Chciałem zrezygnować z umowy , na poczet podwyżki.(usunięte przez administratora) 2. Z racji że to spółka i z jednym szefem było zawsze gites , od drugiego usłyszałem że będzie dążył do mojego zwolnienia.(usunięte przez administratora) 4. Sytuacje awaryjne: dziecko rzyga , mama do lekarza itp. Odpowiedź zawsze taka sama , (usunięte przez administratora) 5. Lipne umowy , o które musisz prosić. 6, 10 godzin dziennie . Żadnych nadgodzin , Jak palisz fajki , nie masz przerwy na kanapkę(usunięte przez administratora) lepiej się nie odzywać bo nie ma do kogo. Poza kilkoma normalnymi grafikami. De facto każdy szuka lepszej pracy , bo się nie da. (usunięte przez administratora) zjeby dostajesz publicznie.Nawet jesteś wywołany do publicznego znieważenia. 9. Firma o której wolę zapomnieć(usunięte przez administratora) 10 . wszystkie pozytywne opinie pisane o tej firmie , to fikcja literacka. 11. Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora). Będę wspominał te nasze żarciki. (usunięte przez administratora)

black

nie wiem jak było wcześniej, ja pracuję od czerwca. Wiem, że w czasie kiedy zostałem zatrudniony była rotacja pracowników w dziale graficznym, ale dzięki temu teraz mamy naprawdę zgraną ekipę. Przed wyborami było bardzo dużo pracy, ale wolę pracować nawet pod presją czasu niż siedzieć i czekać na zlecenie. Dobra atmosfera, wynagrodzenie wypłacane regularnie w tygodniówkach (w dzisiejszych czasach niestety nie we wszystkich firmch jest to takie oczywiste).

@black

@black W Allegro-Druk S.C. pracujesz już parę miesięcy, więc mogłeś wyrobić sobie jakiś obraz tego pracodawcy. Fajnie, że atmosfera między Wami jest dobra - jest to przecie istotny czynnik, który wpływa na jakość wykonywanej pracy. A czy macie w tej firmie dostęp do pełnego ubezpieczenia, czy jest z tym problem?

A ja ciagle tam pracuje

A ja ciagle tu pracuję i jest mi tu bardzo dobrze! i musze Cię zasmucić z Szefem wszystko w porządku! Myśle natomiast, że ty powinieneś zająć się czymś bardziej produktywnym, niż siedzenie całymi dniami i wypisywanie co chwile pod innym nickiem obraźliwych komentarzy, które świadczą tylko o tym, że nie potrafisz pogodzić się ze zwolnieniem z pracy. Poświęć lepiej czas dla rodziny lub swoich pupili.

Karol
@A ja ciagle tam pracuje

Mam pytanie, dlaczego jest Tobie w firmie tak bardzo dobrze?Jest bardzo dobrze finansowo czy bardzo dobra atmosfera w pracy czy jesteś z rodziny Szefostwa czy jestes "psiapsiółką" Szefostwa?Pytam bo przepracowałem w tej firmie wiele lat i mam zupełnie inne zdanie.Pracownicy podzieleni na lepszych i gorszych,urlopy tylko w lipcu i sierpniu i tylko 2 tygodnie i ani dnia dłużej,proszenie i żebranie o pieniądze za chorobowe."A ja ciągle tam pracuję" czy coś się zmieniło?Jak długo pracujesz w tej firmie???????

@Karol

czegoś tu nie rozumiem?! pracowałeś w tej firmie KILKA LAT lat, pomimo tego, że było tam tak źle? coś jednak musiało cię w tej firmie trzymać. Nie rozumiem ludzi, którzy pracują u kogoś kilka lat, później odchodzą lub zostają zwolnieni i wtedy stwierdzają , że wszystko było nie tak. Jak coś mi nie pasuje, mówię dziękuje i odchodzę. Nie ma nigdzie napisane, że wiążesz się z firmą na całe życie.

@Karol

pracuję od kilku miesięcy. Przy podpisywaniu umowy wszystko zostało wyjaśnione, zasady ustalone. Ludzie! wszyscy jesteśmy dorośli, trzeba ze sobą rozmawiać. mnie się w Allegro podoba, dużo pracy ale zarobki dobre, jeśli chodzi o urlop to już kilka razy szef mi go udzielił i nie było z tym problemu. Wiem o tym, że wakacyjne urlopy są w lipcu i sierpniu, ale to nic niezwykłego ;-) ...i nie, nie jestem z rodziny szefostwa ani "psiapsiółką".

Xxx

I

Xxx
@A ja ciagle tam pracuje

Prawda jest taka że da się conieco załatwić ale trzeba rozmawiać. Warunki ustala przecież pracodawca a ty masz zawsze wybór albo pracujesz albo nie .

Mało ważne kto
@A ja ciagle tam pracuje

Nie wiem jak długo tam pracujesz ale to wszystko się po czasie zmieni co ustalałeś. Zostaniesz sprowadzony do poziomu pracowników z długim stażem, a odczujesz to jak stwierdzisz że nie jesteś doceniany w tym co robisz bo na początku tutaj zawsze jest dobrze. A odnosząc się do wypowiedzi wcześniejszego użytkownika to rozmowy nie przynoszą żadnych rezultatów bo to co jest ustalone po wielogodzinnych rozmowach które odbywają po pracy a nie w jej trakcie po jakimś czasie są nieważne i tak wszystko wraca to sytuacji która była przed rozmowa także szkoda czasu pracownika jak i pracodawcy.

hahaha

ojojoj...jak widać na załączonym przykładzie, potwierdza się teoria, że utrata pracy jest w czołówce najbardziej stresujących sytuacji w życiu człowieka :-D

@Xxx Tak powinno to wyglądać, jednakże trzeba pamiętać, że nie zawsze ma się na to większy wpływ. Fajnie, iż, jak wnioskuję, Tobie dobrze układa się współpraca z firmą Allegro-Druk S.C. Może jeszcze dysponujesz jakimiś informacjami, dotyczącymi ewentualnej rekrutacji - planują ją w najbliższym czasie?

@Karol, Chyba nie należy generalizować w taki sposób - każdy pracownik może mieć zupełnie inne doświadczenia związane z tym samym pracodawcą. Współczuję, że akurat Tobie nie układało się w firmie Allegro-Druk S.C. najlepiej. Dlaczego zatem, skoro było Ci tam aż tak źle, nie postanowiłeś wcześniej stamtąd odejść?

czytam te komentarze i nie wierze, że ludzie z którymi pracowałem tyle lat, potrafią w taki sposób wyrażać się o innym człowieku. Nie spodziewałem się tego po was...

@A ja ciagle tam pracuje, Cieszę się, że dobrze Ci się pracuje w Allegro-Druk S.C. Myślę jednak, że to nie miejsce na dyskusje w takim charakterze - powinnaś się skupić jedynie na szeroko pojętym opiniowaniu tego pracodawcy. Jak długi jest Twój staż pracy tam? Pracujesz na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenia?

@NICK To dobrze, iż postanowiłeś wziąć czynny udział w dyskusji o Allegro-Druk S.C. , tylko pamiętaj jedynie o tym, by nie posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Jak długo już tam nie pracujesz? Od Twojego odejścia sytuacja mogła się nieco poprawić - jak myślisz? @Katolik Dlaczego? Proszę, żebyś nam to, chociaż skrótowo, wyjaśnił.

PowiewPrzeszłości

Tak to pewne. Kryzys gospodarczy jeszcze trwa. Bezrobocie w Polsce ciągle na tym samym poziomie ~ 19% Na takim etapie zatrzymało się szefostwo w tej firmie. Powodzenia Druk-Allegro!

Katolik

Omijajcie! Uciekajcie!

stały klient

Znam tą firmę od kilkunastu lat i mogę powiedzieć, że to firma na wysokim poziomie. Kadra pracownicza to w dużej części ludzie, którzy pracują tam po kilka i kilkanaście lat, wiec to o czymś świadczy. Usługi na bardzo dobrym poziomie, często realizowane z godziny na godzinę. Właściciele z zasadami, a to rzadkość w dzisiejszych czasach. Jest to firma godna polecenia.

@stały klient

Ostatni czas nie jest dla Allegro korzystny.... Nawet Ci z długim stażem pracy odchodzą można rzec "masowo", niestety skutkuje to wieloma pomyłkami w wykonywanych zleceniach.

@stały klient

niezadowolony

Zgadzam się z @Były pracownik, kadra się zmieniła i niestety standard również spadł (na łeb). Niestety doświadczenia nie da się tak szybko zdobyć.

Henryk
@niezadowolony

Kadra się częściowo zmieniła ale uważam, że ta zmiana już wychodzi firmie na dobre. Młoda krew, ludzie nie są zmanierowani, jak poprzedni pracownicy (oczywiście nie wszyscy) którym wydawało się, że pozjadali wszystkie rozumy. Oczywiście byli wykształceni, ale wiem bo odwiedzam Allegro od kilku lat, że wielu z nich doświadczenie zdobyło własnie w tej firmie, więc powinni obiektywnie napisać także co ta firma im dała! Nowi może nie są jeszcze obyci we wszystkich sprawach, ale są życzliwe nastawieni do klienta i starają się najlepiej jak mogą. Widzę, że na tej stronie ujście dla swoich emocji znaleźli byli pracownicy, którzy żale wylewają za pośrednictwem internetu, w dodatku nie stać ich na podpisanie się własnym imieniem. Życzę Drukarni Allegro rozwoju i dobrych pracowników!

OdLipcaWolnyCzłowiek
@Henryk

@Henryku - nie jesteś klientem. Nie pisałbyś o ludziach "zmanierowani" "pozjadali wszystkie rozumy" "co firma im dała" - te słowa są wyjęte z ust szefostwa, bądź tzw potakiwaczy-wazeliniarzy. Brawo dla was również za brak odwagi na podpisanie się własnym imieniem!

Tadeo
@Henryk

Praca dała nam nowe hale budowane co roku wykończone marmurem, nowe maszyny oraz oczywiście katolickie podejście do pracowników (przedszkolaków).

byly-caleszczescie-pracownik

Proponuje zmiane nazwy firmy (usunięte przez administratora)cale szczescie ze w tym swietym miescie mozna znalezc prace jeszcze gdzies indziej niz takich miejscach (usunięte przez administratora)

@Szukaj To już jest niezgodne z Kodeksem Pracy - czy zatem zgłosiłeś to odpowiednim instancjom? @anonymous @Były pracownik Dziękuję Wam, że mimo niezbyt dobrych doświadczeń związanych z zatrudnieniem w firmie Allegro-Druk S.C. postanowiliście wyrazić swoje opinie. Wspominacie, iż nie istnieje coś takiego jak urlop "chorobowy" - a czy w ogóle ten pracodawca zapewnia jakieś ubezpieczenie zdrowotne?

@Karolina

Chorobowe jest tylko dla odpornych psychicznie - tzn takich co nie boją się sprzeciwić woli Pana.

@Karolina

Ubezpieczenie masz jak wywalczysz umowę. A każdy ma inaczej, niestety... Po roku, po miesiącu, różnie. Najniższa krajowa i na nic więcej nie możesz liczyć, ale ubezpieczenie zdrowotne obejmuje :) @anonymos - wola Pana i jego "teraz ja mówię" no i weź się sprzeciw!

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora) nerwy, totalny brak szacunku dla pracownika. Umowa - przeciąganie, owijanie w bawełnę, najniższa krajowa. Urlop? L4? Nie znają takich pojęć. Trzeba się o wszystko prosić. A kolejki po wypłatę tygodniowki... Żenada. Idziesz jak byś szedł po cudze. A co się przy tym nasluchasz....nikt o zdrowych zmysłach długo tam nie wytrzyma. 55h tygodniowo. Za śmieszne pieniądze. Zero rozwoju, zero perspektyw, jak widzę ogłoszenia, że firma Druk Allegro oferuj dobre warunki pracy..... Ręce opadają.

Wąsiaty

Jak długo tam pracowałeś?

@Wąsiaty

Pare naście miesięcy. Z nadzieję, że będzie lepiej...

Radzę omijać jak najszerszym łukiem, szefostwo osadzone w swojej własnej rzeczywistości, większość pracowników zatrudniona na najniższą krajową (reszta bez umów),pracownicy zmuszani do 10 godzinnego trybu pracy bez wolnych sobót, pensja wypłacana w systemie tygodniówek po wystaniu się w kolejce i wysłuchaniu celnych uwag szefa (Boga). Nie zależnie od umowy jaką się wywalczy i tak szefuńcio wyciągnie z tego godzinówkę i będzie płacił jak uzna za słuszne, problemy z urlopem , coś takiego jak chorobowe nie istnieje .

kazdysobierzepkeskrobie
@anonymous

Ale jednak przyznał Pan/Pani, że uwagi szefa były celne, więc jednak szef miał rację. Trzeba szukać szczęścia w innej firmie, może istnieje taka która spełni wszystkie Pana / Pani oczekiwania. A może lepiej założyć własną firmę? Będzie Pan/ Pani bogiem dla samego/ samej siebie? Prowadzenie własnej firmy to przecież nic trudnego. Powodzenia!

@kazdysobierzepkeskrobie

to była ironia z tymi (celnymi uwagami), brawo za zrozumienie :)

Wąsiaty
@kazdysobierzepkeskrobie

Widzę że córka czuwa i odpowiada na "złe" komentarze. Pozdrowienia Małgo.

smutnaprawda
@kazdysobierzepkeskrobie

Pewnie tak... każdy jest panem swojego losu - ale wypowiedź niestety jest smutną prawdą nie zaprzeczającą brakiem kodeksu pracy - w Allegro obowiązuje kodeks pracy szefa - czyli prawa pracodawcy i obowiązki pracownika - niestety prawa pracownika i obowiązki pracowadcy są fikcją. Praca po 55 godz to norma ale niejednokrotnie zdarza się wiecej, na chorobowym trzeba wypisywać urlop - a urlop to 10 dni roboczych! Za pozostałe niewykorzystane dni dostaniesz ekwiwalent pieniężny w postaci nagrody na Święta Bożego Narodzenia - z rocznym opóźnieniem, ale Boże Narodzenie... firma jest hojna - bo katolicka - rozdaje zaległości względem pracownika jako prezent - ale Bóg chciałby, żeby nasze umowy o prace były łamane? Czy to Bóg chce, żebyśmy pracowali po 1,5 etetu w standardzie nie mając czasu dla naszych dzieci? Oczywiście nie pasuje to poszukaj coś innego... - bo nie dogadamy sie oficjalnie jak to stanowi prawo pracy - ale czy Bóg tak chce? Co to jest katolicka firma? Czy chodzi tylko o katolicki produkt? O co chodzi? Pozdrawiam, Szczęść Boże mimo wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o "DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C. - Borowianka

"DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C.
  • Tartakowa 107
    42-125 Borowianka

"DRUK-ALLEGRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S.C.