Adlon Jacek Ejsymont

Gdańsk

Opinie o Adlon Jacek Ejsymont

corel

Nie polecam tego pracodawcy, zalega z płatnościami, problemy ze spisaniem umowy. Plus taki, że tam jest wesoło i w miarę elastycznie, ale nie po to sie pracuje...

byly pracownik

Popieram opinie wyzej , na moje nieszczescie tez trafilem do tej firmy jakis czas temu DRAMAT !!! Trzeba sie prosic o kazda zlotowke , czlowiek nie wyplacalny , wykorzystuje ludzi , nie daje zadnej umowy , a jak ktos juz ma dosc sluchania jego klamstw i odchodzi to bierze nastepnego i tak w kolko .Omijajcie ta firme z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to chyba jakieś żarty!? pracodawca najpierw obiecuje, a później okazuje się... nikt nie ma całego etatu, najniższe z możliwych składek, NIE PŁACI W TERMINIE, wynagrodzenie otrzymuje się z poślizgiem 2 miesięcznym i cały czas w ratach, trzeba chodzić i prosić się o 100 zł, jest nie wypłacalny, kłamie!!!, upokarza, nigdy nie chwali, a ty tyrasz i twoja samoocena spada coraz niżej aż w końcu masz wrażenie że już na nic lepszego cię nie stać! radzę omijać tą firmę szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Adlon Jacek Ejsymont - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adlon Jacek Ejsymont