T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o.

Raszowa

Opinie o T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o.

Monterek

A ja uważam że to dobra firma. Ostatnio dużo pozytywnych zmian zachodzi. Ja polecam ! Wszystkich narzekających pozdrawiam ! Wam nikt nigdy nie dogodzi ...

Pracownik..

nie polecam

gejowo

Jedni mowia ze fajnie dibra kasa i wgl a kolega ktory tam pracowal mowi ze oszusty i nic wiecej. sam nie wiwm

bylejaki

Mam bardzo nie pochlebną opinie o tej firmie, nie chce pisać bo administrator i tak to zaraz usunie.

ninja

Praca w niemczech na polskiej umowie, jak masz uprawnienia montera to dostaniesz ok 2500 na reke plus 32 euro diety na dzien, zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Skladki odprowadzane sa od faktycznych zarobkow. Minusem sa warunki zakwaterowania, czasami na 70 metrach mieszka 8 - 10 osob. (usunięte przez administratora)

ju

Czy ktoś może coś napisać o tej firmie?

Zostaw opinię o T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o. - Raszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o.