Miland s.c. Chmiela Andrzej Mokrzycka Emilia

Adres: Ozimska 182, 45-310 Opole

NIP: 7542681425 REGON: 532173361

Miland s.c. Chmiela Andrzej Mokrzycka Emilia

Opinie o Miland s.c. Chmiela Andrzej Mokrzycka Emilia

Kariera wielu osób w firmie Miland S.C. Andrzej Chmiela Emilia Mokrzycka może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Miland s.c. Chmiela Andrzej Mokrzycka Emilia - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miland s.c. Chmiela Andrzej Mokrzycka Emilia