Autoryzowany Dealer Bosch Sumax Sp.j. Elektronarzędzia

Wrocław

Opinie o Autoryzowany Dealer Bosch Sumax Sp.j. Elektronarzędzia

NIesumax

Pan(usunięte przez administratora) cwaniaczek, któremu brak kultury. Nie warto tracić dla nich czasu.

Kurczak

Ten serwis to totalna porazka. Oddalem do nich wkretarke makita po to zeby usuneli z uchwytu zaklinowanego bita a serwis wymienil w niej wszystkie czesci wlacznie z wlacznikiem ktore dzialaly a wkretarke dostalem bez uchwytu nienadajaca sie do pracy. Dla mnie to oszustwo i nabijanie kasy. Kazdemu odradzam ten serwis

Zostaw opinię o Autoryzowany Dealer Bosch Sumax Sp.j. Elektronarzędzia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Dealer Bosch Sumax Sp.j. Elektronarzędzia