Opinie o Cnc-Cbko Sp. z o.o. w Pruszków

Cnc-Cbko Sp. z o.o.
3 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Cnc-Cbko Sp. z o.o.?

Henry Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje, że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

staredobreczasy

Kiedyś była to świetna firma z inżynierską kadrą z prawdziwego zdarzenia i wręcz gigantyczną bazą wiedzy. Jedna z tych, gdzie do pracy szło się z przyjemnością. Od kilku lat finansowo, to cienizna jak dla inżyniera. Firma jest w trakcie likwidacji.

kirhof Nowy wpis
@staredobreczasy

tak jak wiele swietnych zakladow pracy roz pie ro lo no ta historia to 1991r balcerowicz zapoczatkowal taki los swietnych zakladow ja pracowalem w zakladzie pan aspan sztuczna nerka bya produkowana i co teraz szwedzi produkuja wstyd mnie jest za ten kraj jezdze do niemiec zeby troche zarobic emigracja emigracja gdzie lud pracujacy miast i wsi honor ojczyzan pust eslowa pozostyaly ekonomia ekonomie zapomiana solidarnosc i strajkow niema mialo byc lepiej jest ale dla bizmesmenow z zagranicy biedronki kauflandy gerfury itd ot polska rzeczywistosc

Pracow-Nick Nowy wpis

do: staredobreczasy: wpis o likwidacji dotyczy firmy CBKO, a nie CNC-CBKO! To dwie różne firmy! Z resztą, likwidacja w CBKO już też nie jest aktualna... CBKO zostało wykupione przez Glimag.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Cnc-Cbko Sp. z o.o. - Pruszków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie