CNC-CBKO Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o CNC-CBKO Sp. z o.o.

Pracow-Nick

do: staredobreczasy: wpis o likwidacji dotyczy firmy CBKO, a nie CNC-CBKO! To dwie różne firmy! Z resztą, likwidacja w CBKO już też nie jest aktualna... CBKO zostało wykupione przez Glimag.

staredobreczasy

Kiedyś była to świetna firma z inżynierską kadrą z prawdziwego zdarzenia i wręcz gigantyczną bazą wiedzy. Jedna z tych, gdzie do pracy szło się z przyjemnością. Od kilku lat finansowo, to cienizna jak dla inżyniera. Firma jest w trakcie likwidacji.

Zostaw opinię o CNC-CBKO Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNC-CBKO Sp. z o.o.