Budoserwis Konsulting Sp. z o.o.

Adres: Kościuszki 31, 41-500 Chorzów

NIP: 6272490429 REGON: 278158375 KRS: 0000193300

Budoserwis Konsulting Sp. z o.o.

Opinie o Budoserwis Konsulting Sp. z o.o.

firma dno!!! to samo [usunięte przez moderatora] co budoserwis [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Budoserwis Konsulting Sp. z o.o. - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budoserwis Konsulting Sp. z o.o.