Ls-Bud Jolanta Stopyra

Rzeszów

Opinie o Ls-Bud Jolanta Stopyra

sowa

do przetargu staja nie mając pojęcia o stawkach za robociznę potem szukają frajerów żeby prace wykonali prawie za darmo lub chca bez roboty zarobić więcej od wykonawcy omijać szerokim łukiem

podwyk

wszystko pięknie i ładnie na początku, później się okazuje że szpalety płacone w metrach jak za ściane do tego stawianie rusztowania za darmo, parapety montuje się za darmo, odgromówki itp. też za darmo, poza tym nie miła atmosfera i nerwowo

joo

zgadzam się ostatnia firma, ten szef to jakiś psychol tylko się wydziera i do tego nie płaci w terminie i tylko szuka wymówek albo ucieka w dniu wypłaty,

wykorzystany

napisze tylko tyle: ostatnie miejsce w którym bym chciał pracować! MASAKRA!!!

Zostaw opinię o Ls-Bud Jolanta Stopyra - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ls-Bud Jolanta Stopyra