Instal-Rzeszów S.A. Zakład Zbiorników

Rzeszów

Opinie o Instal-Rzeszów S.A. Zakład Zbiorników

Mistrzu

W Instalu raczej dobra nie będzie

Witek

jak wygląda sprawa zatrudnia? wiem że syndek chce sprzedać firmę - jej ziemie i hale czy jest możliwość w miare bezpiecznego zatrudnienia, czy będą jakieś perturbacje ?

A

Jaki okres działalności firmy masz na myśli ? To jest bardzo istotne w Twojej ocenie!!

ronin

witam.mam propozycje pracy do w/w firmy warto aplikowac chodzi mi o prace na produkcji.dzieki za radę

wujek dobra rada

Kasa kiepska, niekompetencja, dla chlopkow po kursie spawacza moze byc na początek.

Rafael

Najbardziej pojebana firma na świecie

Piotr

świetna firma, wspaniałe możliwości kariery i rozwoju osobistego!!!!!!

ktoś

Uwaga na proces rekrutacji, który z pozoru wygląda bardzo profesjonalnie, kilkugodzinne rozmowy, test językowy z native speakerem. (usunięte przez administratora)oczywiście o tym wszystkim dowiadujemy się po przepracowanym tygodniu bądź dwóch no i oczywiście stawki wynegocjowane w czasie rozmowy rekrutacyjnej nie mają się nijak do tego co jest wpisane w(usunięte przez administratora).....pan BP to jest jeden wielki (usunięte przez administratora)..

Zostaw opinię o Instal-Rzeszów S.A. Zakład Zbiorników - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-Rzeszów S.A. Zakład Zbiorników