Opinie o Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec w Sosnowiec

Jak wygląda ścieżka kariery w Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec? Czy trudno jest zdobyć awans?

Sylwester Nowy wpis

Właściciel totalny (usunięte przez administratora) Najnizsza krajowa reszta pod blatem. Ale jest + , bo w ramach premi,oferuje kase za pisanie pozytywnych opini o jego firmie.

Anita

Pierwszy raz korzystałam z usług firmy Ciepło - Serwis. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pracownicy bardzo uprzejmi. Profesjonalnie wykonany przegląd i serwis pieca. Cena usługi przystępna. Polecam w 100%. 22.09.2022r. Kolejny raz jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pracowników firmy. W dniu dzisiejszym skontaktowałam się z pracownkiem firmy w sprawie awarii. Pomimo późnej pory pan serwisant oddzwonił do mnie i w sposób przystępny a zarazem profesjonalny wytłumaczył mi możliwą przyczynę awarii pieca. Poinstruował mnie jak ponownie włączyć piec, zresetować ustawienia, sprawdzić czy piec pracuje pomimo awarii. Rzeczowa rozmowa, przejrzysta instrukcja, uspokajający ton i sposób prowadzenia rozmowy rozwiały moje wątpliwości i obawy przed ponownym załączeniem piec. Zdecydowanie polecam firmę i jej servis. 3

Iwona Nowy wpis
@Anita

Czyli pracownicy to profesjonaliści, to dobrze :) A skąd dowiedziałas się o firmie? Z polecenia?

Anita Nowy wpis
@Iwona

O firmie dowiedziałam sie od mojego poprzedniego serwisanta pieca. Pan ten odszedł na emeryturę i zakończył pracę jako serwisant pieców co. Zapytany o rzetelną firmę wskazał Ciepło Serwis.

admin

Wiesz coś o rekrutacji w firmie Jolanta Dębiec Ciepło-Serwis S.C.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.

blacha77
@admin

najniższa krajowa i nic wiecej szefo do (usunięte przez administratora) , najlepiej by przyjmował emerytów na pół etatu ,a reszte pod stołem

Rafix
@blacha77

Trafione 100%

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maria

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm , szybka reakcja na zgłaszaną usterkę, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, prawdziwy fachowiec, polecam każdemu kto potrzebuje bardzo dobrego fachowca.

Agnies

Firma nie poinformowała mnie, że czyszczenie wymiennika (znajdującego się w kotle) nie wchodzi w skład przeglądu. Na skutek braku sprawdzenia i ewentualnego wyczyszczenia wymiennika, ogrzewanie po około miesiącu od przeglądu przestało działać. Konsekwencję oczywiście w 100% poniosłam ja, musiałam przeprowadzić 2 przegląd pieca (już u innego fachowca, u którego czynności związane z wymiennikiem zaliczają się do standardowego przeglądu i nie są dodatkową opłatą). Niestety musiałam zapłacić 2 razy za przegląd ;(

Jacek

Jestem bardzo zadowolony pierwsze uruchomienie i profesjonalna usługa. Widać że Pan Tomasz zna doskonale fach i piece CO. Polecam.

bożena

W zimie zepsuł nam się piec gazowy. Duży dom, starsza mama i wszechobecne zimno. Pan Dębiec szybko zareagował na naszą prośbę, sprawdził z czego wynika usterka. Przedstawił nam możliwe rozwiązania, po naszej decyzji zakupu jednak nowego pieca pomógł zakupić taki piec, żebyśmy mieli ciepło i ekonomicznie. instalacja pieca i rozruch nastąpił bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z załatwienia sprawy i dziękujemy za fachowość.

Joanna M.

Prawdziwy fachowiec znający się na tym co robi... Jestem zadowolona w 100% z wykonanej usługi i polecam każdemu kto potrzebuje prawdziwego fachowca w dziedzinie napraw pieców ,grzejników ,itp. Usługa wykonana szybko, sprawnie , rzetelnie (nie po tzw. łebkach) i byle jak....Fachowiec potrafi doradzić klientowi , nie tylko naprawić.,a to jest duży plus... . Będę dalej korzystać z usług tej firmy i polecam ją szczerze każdemu !

Zastanawiam się jak duża jest ta firma ?

Kapa

UWAGA! Właściciel,jego znajomi oraz pracownicy,sami piszą (równierz na znanych portalach) pozytywne opinie na temat tej firmy,chcąc tym samym podnieść ich wiarygodność np.tytułem zatrudniania pracowników,ich uposażenia,socjalu oraz poziomem świadczonych przez nich usług. Ja mówię nie,Wy sami ocenicie.

Łukasz
@Kapa

Nie miałem ocenić większej ilości ! Sami przyszli :) i pokazali na jednej biednej rurze a to chyba spoko co nie !!!

Romek
@Łukasz

Ty jesteś pod wpływem?

Czy jest możliwość pracy w Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec na część etatu?

Komodo

Pewnie jest.Różnicą jest tylko to,że przy rozliczeniu własciciel zabierze tobie część pensji,albo całą.

Nojman

Dobra i profesjonalna firma, takie też opinie znajdują się na forach branżowych a ja polecam prace bo warto.

Brat
@Nojman

Zapodaj linka do tych for branżowych.

Maria

Pełen profesjonalizm, sprawnie i szybko wykonana usługa . Polecam

Rafał

Dlaczego brak podstawowych narzędzi do pracy,dlaczego najniższa krajowa-reszta pod stołem,dlaczego mobing na dzień dobry,dlaczego brak praw pracowniczych,dlaczego łamanie ustawy podatkowej,dlaczego kolesiostwo,dlaczego zatrudnianie osób na czarno. DLACZEGO!?.

Mar

trzy dni pracowalem.Jakas porazka.nigdy wiecej pod tym adresem sie nie pojawie.Dziekuje dobranoc tej firmie.

Ela

Zdarzają się trudniejsze sytuacje, gdy spiętrzą się zlecenia, ale faktem jest, że właściciel firmy jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie, umożliwia pracownikom rozwój umiejętności zawodowych (wsparcie merytoryczne, opłaty szkoleń), obdarza zaufaniem. Reszta to chyba kwestia negocjacji warunków zatrudnienia oraz określenia na wstępie wzajemnych oczekiwań.

Robert

Żaden Marek i Józef nigdy nie pracował w tej firmie !.

Ryszard nowak
@Robert

Ma pan racje ze nigdy nie pracowal nikt taki w tej firmie właściciel sobie sam robi opinie

Józef

Wszystko ok

Grom
@Józef

W jakich latach tam pracowałes?

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu ale żadnych negatywnych rzeczy nie doświadczyłem. Faktem jest że właściciel wie o co w tym fachu chodzi i wymaga dobrej jakości pracy.

Sylwek
@Marek

Marku napisz więcej szczegółow dotyczących tej pracy, rodzaju umowy, wynagrodzenia i jaki socjal ? .Pracowałeś,czemu tam nadal nie pracujesz ?.Pracodawca ogłasza się w necie że wynagrodzenie : 4000 - 5000 PLN / m-c na rękę + 800 PLN premii uznaniowej,Możesz się na ten temat wypowiedzieć?

Dobry jesteś Marek
@Marek

Jeżeli w tej firmie było ok to dlaczego już tam nie pracujesz? Proste pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec?

Zobacz opinie na temat firmy Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec?

Ciepło-Serwis s.c. Tomasz Dębiec Jolanta Dębiec
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego 51
    41-218 Sosnowiec