Eco-Solution Łukasz Szymała

Rybnik

Opinie o Eco-Solution Łukasz Szymała

Dawid klient

Firma zakładała u nas ogrzewanie podłogowe. Co mogę powiedzieć? Pracę trzeba było wykonać 2 razy ponieważ jeden z pracownikow zapomniał rozlozyc folię izolacyjną pozniej stwierdzili, że podłożą folie na boki tak żeby wystawała "żebym się odje**ł". Lecz ściany mają uszy i po dopilnowaniu pracowników jakoś sobie poradzili...Problemem jest tylko fakt, że nikt z nich nie ma dokumentu zezwalającego na montowanie źródeł energii odnawialnej, sami się do tego przyznali. Dla wielu to może nie być problem lecz jak dla mnie osoba nie mająca kwalifikacji zawodowych nie powinna wykonywać pracy, bo jak podpisać się pod pracą, na którą nie ma się zezwoleń? Malarz tapeciarz i pracownicy ogólnobudowlani monterami systemów energetyki odnawialnej. Pozdrawiam.

Johny pis
@Dawid klient 28.11.2016 12:41

Jaka firma ?

Mistrz Yoda

Fajnie sie czyta te opinie broniące właściciela (Rodzina i Przyjaciele ) Tyle czasu na rynku i ciągle zmienia pracowników .Nie polecam tej firmy bo i tak predzej czy póżniej sie zwolnisz . Bzdury o kiepskich pracownikach fajnie sie czyta ale tak już jest albo pracodawca Ciebie albo Ty pracodawce W...SZ Pozdrawiam wszystkich nieuczciwych pracodawców , Zeby Was Skarbówka Odwiedziła :)

klient

Jestem klientem firmy i powiem szczerze ze przez to forum zawachem sie czy podjac z nimi wspolprace, jednak namiary na Eco solution dostalem z polecenia i postanowilem zaufac znajomemu, teraz nie zaluje i jestm bardzo zadowolony, firma konkretna, fachowa robota, nie droga w stosunku do konkurecji. Teraz z czystym sumieniem polecam ta firmę.

live

żeby w firmie zrobić brygadę konkretna trzeba sprawdzić wiele pracowników. tak pewnie jest i tu.z 50 pracowników nadaje się dwóch albo trzech. zale wyraza pare osob które nie nadaja się do zadnej pracy. tak jest wszędzie. dwie lewe rece często patologia i złodzieje. jeszcze nic nie zrobil a tu już chce dwa na reke. brak odpowiedzialnosciza robote, nieustanne poprawki. ale pracodawca zawsze jest kawal h... a pracownik cacy. A takie strony tylko sa stworzone do tych co robic im się nie chce tylko oczerniać bezpodstawnie. u mnie w firmie było identico. dziwne ze szymala dalej zatrudnia robi coraz większe roboty i wszyscy sa zadowoleni bo sukcesu nie da się zbudować z baranami tylko z ludzmi. Lukasz powodzenia.

magda

dziecinada na forum oczerniac firme w ktorej sie pracowalo a ze kazdy zarobil tyle ile potrafil zrobic to juz jego wina a szef tej firmy ma nauczke zeby takich daremnych pracownikow nie zatrudniac

ryszard

dziwne opinie ja pracuje w tej firmie juz prawie 4lata i zawsze wypłata jest na czas i na zarobki tez nie narzekam z szefem tej firmy tez bez problemu idzie sie dogadac a jezeli ktos na zarobki narzeka to tylko ten co nie nadaje sie do roboty i nic nie potrafi zrobic

Zostaw opinię o Eco-Solution Łukasz Szymała - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-Solution Łukasz Szymała