Bud-Mar Leszek Lewandowski

Olsztyn

Opinie o Bud-Mar Leszek Lewandowski

INWESTORKA

Zdecydowanie nie polecamy z mężem. Zlecenie może i szybko wykonane lecz jest dużo usterek które pan Leszek zobowiązuje sie naprawić. Tak jak inni opisują źle traktuje pracowników.

olsztyniak

Terminy tej firmy są lekko opóżnione ale rozmowa z właścicielem a zarówno wykonawca nie należy do przyjemności. Pan Leszek jest nie do przegadania i wykonuje poleceń inwestorów (ma swoje zdanie) przez co często zdarzaja sie poprawki które ciągna sie miesiacami. Pracownicy są źle traktowani, i często pracują u tego pana po kilkanaście godzin dziennie nie majać warunków do przerwy i nawet zjedzenia śniadania. Dziwie sie ze jeszcze Inspekcja Pracy nie zainteresowała sie tą firmą. Nigdy wiecej nie będe korzystał z usług tego pana i jego firmy. Zdecydowanie na nie!

dobranocka

Wspolpraca z wlascicielm to istna katorga, dla pracownikow jest niczym gestapowiec i nie da sobie nic powiedziec lub wytlumaczyc. Do tego czlowiek jest opryskliwy i nieprzyjemny. Nie polecam uslug tej firmy/

klient A

Korzystając z usług tego pana i firmy nie da sie zobaczyć ze to istny obóz pracy. jeden pracownik plus właściciel pracuja po 12-14 godzin aby na sile sie wyrobić. przechwalki szefa i nie zbyt dobre traktowanie pracownika skoro przerwy i jedzenie w biegu. Terminy są ok ale nie polega na tym wykorzystywanie pracowników.

Zostaw opinię o Bud-Mar Leszek Lewandowski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Mar Leszek Lewandowski