Janaszek Electric Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janaszek Electric Sp. z o.o.

D2017

A jak dla mnie wszystko jest ok - dobra, luźna atmosfera, dużo śmiechu. Jest kilka osób stałego składu, kilka osób się zmieniło - nawet szkoda że tak późno.

Madame

Fatalna atmosfera, nigdy nie miałam do czynienia z takimi burakami, pseudo pracownikami którzy piszą prywatny wiadomości zamiast pomoc nowej osobie!!!!w warunkach biurowych panuje atmosfera śmiania sie i szydzenia za tej osoby plecami,nowemu pracownikowi nic nie jest klarownie wyjaśnione a odrazu jesteście rzucani na głęboka wodę, co do osob przysyłających swoje CV śmieją sie z nich, żartują z umiejętności mając nie wiadomo jakie wymagania.

Dyspo
@Madame

Chyba nie ta firma, bo raczej panuje luz i śmiechy - to trzeba zrozumieć :]

Pocho
@Madame

Tak nikt tobie na pewno nie pomoże omijajcie tą firmę

@Dyspo

Najpierw trzeba chcieć pracować, jak w życiu niestety. Koledzy nie chcieli na Ciebie pracować, to może nie robili za Ciebie roboty (nie "pomagali"). ;)

S
@Madame

Zgadzam się z Tobą. Straciłam na zdecydowanie za dużo czasu i to co jest tam przejawem "luzu" i dobrej zabawy dla każdego myślącego człowieka oznacza raczej przejaw chamstwa i przekraczania granic dobrego smaku. Wyśmiewanie nadsyłanych cv to norma, dlatego tak zabawne są zapewnienia administracji o starannym przyglądaniu się każdej kandydaturze. Awanse to też zjawisko "mitoligiczne" i w trakcie całego mojego pobytu tam widziałam dokładnie jeden przykład zmiany stanowiska. Duża rotacja na dyspo nie wynika ani z konieczności pracy w święta i na noce ani z pięcia się po szczeblach kariery. Wynika z fatalnego podejścia do pracowników, braku możliwości uzyskania umowy o pracę i braku widoków na awans. Nieprawdopodobnie złe skomponowana kadra zarządzająca, która nie radzi i nie chce sobie radzić z personelem.

Weronika

Chciałabym przypomnieć Wam o trwającej w Electric rekrutacji. Akurat w chwili obecnej możecie ubiegać się o posadę przedstawiciela handlowego, Elektryka do utrzymania instalacji elektrycznej, Młodszego Elektryka do utrzymania instalacji, a także Koordynatora ds. elektrycznych. Szczegółowe informacje o tych stanowiskach znajdują się tu: https://electric.waw.pl/rekrutacja/ Może zatem teraz znajdzie się osoba, która zechce aplikować i opowie nam o swoich doświadczeniach? Zachęcam do tego bardzo serdecznie.

qwerty

Jeśli chodzi o biuro w Warszawie i współpracującą z tą firmą spółkę, szczególnie dział administracyjny to jakaś kpina kompletna, zero szkolenia wstępnego, brak jakichkolwiek informacji, praca na beznadziejnym starym sprzęcie, część pracowników obija się jak tylko może, osoba zarządzająca nieobecna chaotyczna, sama nie wie czego chce i czego oczekuje. Reszta współpracowników się z niego nabija, jak się okazuje nie bez powodu. Rekrutacja elektryków z drugiego końca Polski przez telefon, gdzie osoba rekrutująca była raczej sekretarką przekazującą CV, odbierającą telefony od kandydatów i umawiającą spotkania w macdonaldzie. Śmieszne pieniądze proponowane na stanowiskach biurowych, gdzie nawet studenci nie chcieli pracować, bo lokalizacja w czarnej d**** i kasa słaba. Jedyne na plus to bardzo dobra ekipa, zabawna i zgrana. Nie polecam!

@qwerty

Witaj; Masz rację całkowitą,jeśli chodzi o organizację-raczej dezorganizację tej firmy.Nie ma z kim porozmawiać,w moim przypadku o zapłatę za towar---kpina i żenada;w końcu skończy się sądem i postępowaniem prawnym-jakieś żarty?!

@qwerty

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Każdy pracownik przed rozpoczęciem samodzielnej pracy zostaje przeszkolony i wdrożony w funkcjonowanie firmy i swój zakres obowiązków, bez względu na to czy jest to Elektryk, Koordynator, czy chociażby pracownik biurowy - dyspozytor, księgowość, rekruter, recepcjonistka. Sprzęt jest sprawny i działający, to co w jakimś stopniu jest uszkodzony lub zużyty zostaje wymienione. Osoba zarządzająca wprowadza wiele nowych rozwiązań w funkcjonowanie firmy, ma obrane cele i wie czego oczekuje oraz potrafi wyciągnąć wnioski z wywiązania się pracowników ze swoich obowiązków. Proces rekrutacyjny jest rozbudowany na kilka etapów i trwa na terenie Całej Polski, a Kandydaci przede wszystkim muszą spotkać się z Koordynatorem, ponieważ to On decyduje o zatrudnieniu pracownika i stwierdzeniu czy współpraca będzie się dobrze układać. Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania się w pracę. Jeśli ktoś się obija, kombinuje i udaje, że pracuje to i owszem będzie miał marne wynagrodzenie, bo nikt "za ładne oczy" nie da nie wiadomo jakich pieniędzy.

Rafał

Twoja opinia na pewno będzie pomocna dla kandydatów do pracy w tej firmie. Wspomniałeś o rekrutacji. Napisałeś, że proces rekrutacji jest rozbudowany i obejmuje spotkanie z Koordynatorem. Czy mógłbyś napisać coś więcej o innych etapach rekrutacji? Jak ocenia się kompetencje kandydata?

@Rafał

Praca pracownika biurowego opiera się w dużej części na Programie MS Office Excel - więc każdy Kandydat, po za spotkaniem z Rekruterem, wykonuje zadania w tym programie, odpowiednio do poziomu jaki wybierze oraz spotkanie rekrutacyjne z Przyszłym przełożonym. Pracownik terenowy - Elektromonter, najpierw odbywa rozmowę wstępną z rekruterem, następnie spotkanie z Koordynatorem i dopiero na takim spotkaniu Kandydat z Koordynatorem ustala współpracę.

Rafał

Czyli można powiedzieć, że rozmowa kwalifikacyjna jest dwu etapowa. Czy każdy kandydat niezależnie od wyniku rozmowy otrzymuje odpowiedź zwrotną? Często potencjalni kandydaci oceniają negatywnie rozmowę rekrutacyjną, ponieważ nie otrzymują odpowiedzi zwrotnej o wyniku.

@Rafał

Za każdym razem Kandydat otrzymuje od Nas informację zwrotną. Jeśli przeszedł I lub II etap to jest z Naszej strony kontakt telefoniczny i zapraszamy na spotkanie (II etap) bądź na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Jeśli Kandydat nie przeszedł, któregoś z etapów, to dostaje informację zwrotną na adres mailowy. Absolutnie nie zostawiamy Kandydata bez żadnej informacji ponieważ jest to nieprofesjonalne.

kierownik kontraktu

Rozmowa miękka przeprowadzona przez Paniami z hr rzeczowa i w zasadzie standardowa, na rozmawie dało się odczuć, że firma jest konkretna i nastawiona na rozwój, szukającą najlepszych pracowników, dało się odczuć również, że potrafią postawić jasne cele.

doświadczenie, pytania na tematy kolejowe i rozeznanie w kolei, pytania o znajomość programów IT i umiejętności zarządzania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dominika

@niqsc, rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom organizacyjny firmy Electric oraz wynagrodzenie. Wspomniałeś o materiałach, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jakie to są materiały? Niektórzy użytkownicy w tym wątku mogą nie domyślać się. Napisałeś, że pracuje się samemu gdy potrzeba dwóch. Czy możesz podać przykład takiej sytuacji?

Dominika

@qwerty, czy długo pracowałeś w firmie Electric? Wspomniałeś o biurze w Warszawie. Czy możesz napisać coś więcej o strukturze tej firmy? Negatywnie oceniłeś narzędzia pracy oraz poziom organizacyjny tej firmy. Może firma w tym momencie przechodziła intensywne zmiany lub miała po prostu słabszy okres w swoim działaniu?

N30

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Fakt, w firmie jest dużo pracy ale i dużo przywilejów. Jest niestety bardzo dużo osób ktore sa przeciwko tej firmie , odstraszaja przyszlych pracownikow krzywdzacymi komentarzami , ale to jest normalne podejscie w Polsce jak chce sie zniszczyc konkurencję. Trzymam kciuki za dalsze inwestycje i polecam firmę jako pracodawcę.

Dominika

@Kierownictwo, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem firmy Electric na forum GoWork.pl? Czy obecnie firma Electric poszukuje nowych pracowników? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Beata

elektryk zarabia 400 zł na papieże , żart jakich mało .

@Beata

Najwyraźniej jest to jakiś trolling lub nieuczciwe działania konkurencji, bo wszyscy pracujący wiedzą, że nie ma takich sytuacji. Oczywiście jeśli chce się pracować mniej może wyjść niższa stawka - pracy jest dużo i dopasowujemy godziny do możliwości. Ewidentnie Pani Beata nie jest osobą, która bezpośrednio współpracuje z Firmą jako elektryk, chociaż oczywiście jesteśmy otwarci na wszelką współpracę dopasowaną do możliwości.

Dominika

Ktoś jeszcze wypowie się na temat Electric Ryszard Janaszek? Jak wam się pracuje? Polecacie? Jestem ciekawa czy jest szansa na umowę o pracę już od pierwszego dnia? Podzielcie się proszę opiniami z innymi.

AndrE

Czyli (usunięte przez administratora) pracy i najgorsze męty ...znaczy się omijać z daleka ....

@AndrE

Proszę nie oceniać po opiniach jedynie osób, które z nudów hejtują w Internecie za zasłoną nick'u. Jeśli pracownik nie planuje się zaangażować w działania Zespołu, to faktycznie ja również radzę od razu omijać, ponieważ pozostali pracownicy - koledzy nie mogą pracować na leserów - tak wygląda naprawdę podstawowa sprawiedliwość. Zespół jest liczny i zapraszamy osoby, które chcą się rozwinąć, ale do tego trzeba się zaangażować. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiego powodzenia!

Orient

Kompletny bałagan i dezorganizacja panują Niektórzy się tu śmieją a inni płaczą Nie można rozpocząć tej rozmowy nie pisząc o kwestii szefostwa i tak zwanej pani i. Jeżeli szefują wam takie osoby To Niedoczekanie żebyście mieli profesjonalistów w swojej załodze

@Orient

Działając jako Kierownik wiem, że mój zespół musi się angażować co najmniej tak, jak ja się angażuję - bez tego nie ma szansy na przetrwanie na dynamicznym rynku. Przykro mi słyszeć słowa krytyki, jednak lepiej byłoby usłyszeć je na bieżąco, z podaniem dokładnej przyczyny, w rozmowie. Co do jednego się zgadzam: jeśli ktoś nie chce pracować, to nie ma obowiązku pracy - bez chęci nie ma rozwoju. Firma w ostatnich latach rozwinęła się kilkukrotnie, dlatego szybkie zmiany w działaniu zaskakują ludzi. Ten portal daje niesprawiedliwe i jednostronne pole do próby odgryzienia się temu 0,25% osób, które albo oszukiwały, kombinowały i im się to nie udało i za to zostali sprawiedliwie rozliczeni albo po prostu chcieli sobie poplotkować w pracy, a trafili na trudny czas transformacji. Swoboda działania jaka panuje w firmie jest nie do porównania z innymi organizacjami, jedyny problem to chęć do pracy. Ten procent osób (większość piszących tu) nie ma tej chęci i po staropolsku próbuje kombinować ponad miarę. Jednoprocentowa rotacja to coś, co musimy zaakceptować chcąc być sprawiedliwymi wobec tych, którzy pracują sumiennie. Telefon do osób z kierownictwa jest zawsze dostępny, jednak najpierw trzeba chcieć zadzwonić.

Coozep

A jak zarobki w tej firmie?

elektryk

witam w firmie jest sporo pracy co nie którym kolegom się nie podoba i koledzy niezadowoleni ale tak jest jak ktoś nie chce robić to ja na niego nie chce pracować. Pensja na czas a jak sie pracuje to sie nie narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Janaszek Electric Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janaszek Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janaszek Electric Sp. z o.o.