3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 77 146 5 1

Opinie o Janaszek Electric Sp. z o.o.

Buszujacy_w_zbozu

Faktycznie, nie zawsze był porządek, ale Zarząd to tylko ludzie - też popełniają błędy. Jednak w ostatnim czasie dużo się zmieniło - myślę że na lepsze. Łatwo jest na wszystko narzekać, ale może warto spojrzeć na to jak sami podchodzimy do swoich obowiązków. Pozdrawiam :)

Tak5Nie9
Zenek

Jestem monterem od kilku miesiecy - pracuje sie dobrze, pensja na czas. Oby nowa premia za przerobione tematy była częściej.

Tak4Nie11
Kawa

Panowie, pracuje w tej firmie prawie rok i tak szczerze nic jej nie mogę zarzucić, wyplata na czas, wszystko ok. Sa Kordynatorzy i kierownicy ktorzy czasami zle decyzje podejmuja itp. Ale jeżeli pracujemyvw jednej firmie to jezeli masz pojecie o elektryce to wiesz jak trzeba zrobić zeby bylo zgodnie z przepisami itp. Chyba ze sa ludzie ktorzy dostana polecenie i robia tak jak im powiedziano. Wiec wychodzi male (usunięte przez administratora) Nie ma ludzi wszechwiedzących w elektryce. To jest bardzo obszerny temat. Wsxystko przychodzi z czasem. Nie ma co rownac elektryka po szkole a z stazem np 10 lat. Zawsze uczymy sie na bledach. Kazdy oczermia swoja firme ale nie wie jak jest w innej. Wiec ktos jak zastrzezenia do firmy wiec prosze zastanowić sie moze cos z mojej strony cos nie tak. Przemyslec czasami swoje zachowanie. Elektryk kal saper myli sie raz. Wiec warto miec wiedze ale tex warto sie zapytac jak cos niewiemy.przepracowalem w wielu krajach i moge powiedziec ze są pseudo elektrycy i elektryce. Dajcie najpierw cos dla firmy a pozniej mozna zadac cos. Jezeli ktos ma jakies inne zadanie zapraszam na Poznań.

Tak3Nie12
Monter

Pracuje w firmie kilka miesięcy na ten moment pracuje się dobrze... Wypłaty na czas a co do koordynatora to nie mam zastrzezeń - można się dogadac.

Tak5Nie13
Jak.śliwka.w.kompot Nowy wpis

Plusy: - wypłata na czas, - spoko atmosfera w pracy, - premie uznaniowe, - bardzo dobry kontakt z pracownikami z Białegostoku, - odpowiedzialna organizacja pracy podczas pandemii (np. Maseczki, płyny do dezynfekcji, praca zdalna) - brak zwolnień z powodu COVID-19!!!! - oraginizacja szkoleń i kursow Minusy: - czasem sprzęt do pracy nie jest dostarczany na czas - mało benefitow pozapłacowych

Tak1Nie3
Pytanie Nowy wpis

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Tak, nasi pracownicy otrzymują premie uznaniowe. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Tak3Nie6
Buszujacy_w_zbozu

Tak5Nie9
Nowy wpis

@Buszujacy_w_zbozu

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawioną opinię. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

TakNie6
Zenek

Tak4Nie11

@Zenek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Tak1Nie10
Kawa

Tak3Nie12

@Kawa

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Tak2Nie9
Monter

Tak5Nie13

@Monter

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca okaże się owocna. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Tak1Nie10
kajtek

Nowy dyrektor ma pomysły rodem z podstawówki, jeśli chodzi o temat oszczędności w firmie. Podejścia do pracownika? Żadnego. Urwał się chyba z choinki.. Podwyżek w firmie brak. Można tylko słyszeć, że firma nadal nie ma pieniędzy. -na sprzęt, -na podwyżki dla pracowników,-na ochronę przeciwko covid 19. Można tylko słyszeć o coraz to nowszych pomysłach w firmie, ale nie koniecznie tych dobrych. Warszawa, żyje troche własnym życiem. Wysyłać CV i tak nie ma sensu bo nie przyjmują nowych pracowników,a nawet nie rozpatrują wysłanych CV

Tak30Nie13
Tylebyle
@kajtek

Nowy dyrektor to (usunięte przez administratora) A nie dyrektor... Nie wiem jak w ogóle można było zatrudnić kogoś takiego Bo to co wyrabia ten człowiek mija się z celem dobrego prowadzenia firmy. Traktuje pracowników jak zero albo nawet i gorzej A sam nie ma żadnej wiedzy. Najlepiej jak najmniej dac pracownikom żeby jak najwięcej wpakować w swoją kieszeń.

Tak20Nie5
@Tylebyle

Uuuu, widzę, że young dyrektor kroczy po cienkiej czerwonej linii. Współczuję i radzę wiać, firma nigdy nie dojdzie do wniosku, że pieniędzy ma dość, by dzielić się z pracownikiem. Nie wiem, czy widziałeś kiedykolwiek biuro na Kosiarzy, ale to porażka na całej linii, prawie brak okien, dyspozytornia wygląda jak bocianie gniazdo, księgowość nie ma czym oddychać a recepcja to... ahahaha, najśmieszniejsze miejsce w całym biurze XD Najwidniejszym miejscem jest kuchnia (!), w której nigdy nie było miejsca na socjal i, oczywiście, biuro dyrekcji, w którym wszystko wygląda normalnie. Reszta ściska się jak rodzina wielodzietna na metrażu rodem z PRLowskich bloków w wielkiej płycie. Współczuję każdemu nowemu pracownikowi - czy to biura, czy zszokowanemu nowemu elektrykowi przyjeżdżającemu na wdrożenie.

Tak16Nie2
Manitou

Si, przyjacielu. Czy gruby, nie wypowiem się, bo to nieładnie i be, przedziałek i wąs chyba był, ale ciężko mi teraz sobie przypomnieć (to już jednak kawałek czasu minął), a namolne przyglądanie się byłoby wzięte za zniewagę :D reszta... się zgadza. Udało mi się zdążyć przed karzącą ręką sprawiedliwości. Na szczęście jego pseudo "rządów" już nie udało mi się uświadczyć. Też pozdrawiam.

Tak11Nie3
Manitou

Ożeż ty, nie strasz ludzi, aż mi coś podjechało :D ale fakt, samouwielbienie tego gościa było tragiczne. I w sumie fakt, zarządzać zespołem nie umiał, ale czego wymagać od gościa młodszego ode mnie, któremu soda gdzieś uderzyła do głowy, a po tym zabawnym awansie to już w ogóle...

Tak7Nie1
ptys.balbinki
@Manitou

Nie tylko Tobie. Biorąc pod uwagę preferncje i niezwykłe "właściwości" Kamilka żaden chlopiec i mezczyzna haha nie mogl na dyspo czuć się bezpieczny. Było minęlo. Ciao! :)

Tak15Nie1
BAN
@ptys.balbinki

Nowy kierownik to osoba o bardzo wąskich horyzontach. Raczej zaściankowym myśleniu i mocno homofobicznie nastawiona do świata: komentarz jest super bo rzuca trochę inne światlo na sposób jego postępowania, niejako je uzasadniając . To o czym wspominaliście wczesniej: stronniczość, podlizywanie się, nieudolność.. myślę, że takie słowa szczerosci wobec DYREKTORA :) :):) nie zasługują na ban. I pisząc szczerze nie mam pojęcia czemu zostały usunięte. Cenzurowanie wypowiedzi to marna praktyka, zwłaszcza że co raz wpadło do sieci już w tejże sieci pozostanie. Kto mial się pośmiać już się śmieje. Można bić pianę i się rzucać, ale po co?

Tak13Nie1
Weronika

Jak rozwiązywana jest kwestia kwarantanny w stosunku do osób zatrudnionych na umowę zlecenie?

Tak1Nie1
@Weronika

Jak widać, nie spieszą się z odpowiedzią i możesz się nie doczekać. Znając życie - nic nie zrobili. Są zbyt łasi na kasę, nawet w Wigilię nie chcieli niektórym pracownikom darować przychodzenia sobie ;) mówię z autopsji, nie przyszło mi się doczekać wolnego w taki dzień, twardo do 17 trzeba było swoje odsiedzieć, mimo pustek w biurze. Dyspozytornia na pewno siedzi na (usunięte przez administratora) księgowość zapewne też jakoś musi funkcjonować ze względu na ogromną ilość papierologii (wiem, ile faktur przychodziło do firmy).

Tak12Nie1
Zorientowany
@Manitou

Nie można wymagać od pracodawcy wcześniejszego zwolnienia do domu, lub nie przychodzenie. Jeśli zgodnie z umowa nawet zlecenie pracuje się od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 (z tego co rozumiem tak pracowałaś) to obowiązkiem pracodawcy nie jest zwolnienie wcześniej do domu, bo Wigilia. Jeśli chodzi o działy pracujące zmianowo, to sytuacja wyglada dokładnie tak samo. Jeśli masz plany na święta to zamiast liczyć na pracodawcę, że wcześniej zwolni to weź urlop - masz do tego pełne prawo! Owszem większość firm w Wigilie zwalnia swoich pracowników wcześniej do domu, ale to nie jest ich obowiązek tylko dobra wola. Może firma nie funkcjonuje świetnie, ktoś oczerniał „Marcina”, ale jednak firma działa i z tego co mi wiadomo szukają rozwiązań żeby się rozwijać. Wyciąganie urywków z jakiś zdań czy rozmów, nie świadczy dobrze o osobie która to wynosi na światło dzienne. Podejrzewam ze niestety większość tych negatywnych komentarzy pojawia się od osób które zostały z jakiś przyczyn zwolnione lub nie przedłużono z nimi umów. Ktoś miał problem z awansami ze niby był tylko jeden, zamiast głosić jakieś nieprawdziwe informacje zorientujcie się ile obecnych koordynatorów było wcześniej elektrykami w tej firmie, bo mi wiadomo o przynajmniej 7 takich przypadkach. Także wystarczy się wykazywać, a w miarę możliwości zostaniecie docenieni.

Tak2Nie20
@Zorientowany

Bawi mnie założenie, że jestem kobietą, to już druga taka sugestia, nie wiem, skąd wam się to bierze, ale polecam popatrzeć po moich komentarzach i zorientować się jakiej jestem płci. Poza tym o firmie wypowiadają się także byli pracownicy, którzy również samodzielnie zakończyli współpracę z tymi tytanami biznesu, nie trzeba być zwolnionym lub nie mieć przedłużonej umowy. Po to istnieje taka strona. By na niej opisać to, co się widziało. Nikt nie ma w obowiązku udawać, że wszystko było ok, kiedy nie było. W kwestii oczerniania Syna Prezesa - co nazywasz oczernianiem? Samą prawdę? Że chłop minął się z powołaniem i nie powinien palcem takiego biznesu dotykać, bo go to przerasta? Krzyczenie kołcza w momencie, w którym sam nic nie robi jest mocno średnie, by nie rzec, że kompletnie sam z siebie robi marionetkę na sznurkach, śmiesznie machającą drewnianymi rączkami jak Pinokio ze Shreka. W temacie Wigilii i brania urlopu - szkoda mi się produkować na twoje stwierdzenie "to weź se urlop". Można liczyć na gest pracodawcy i się przejechać, tak jak w moim przypadku. Trudno - już nie ma co się wypowiadać, było, minęło, od dawna mam lepsze zajęcie. Ale wypowiadam się tu raz na jakiś czas, bo widzę, że moja opinia odnośnie tej firemki nie jest samotna w oglądzie. Resztę twojego komentarza zbyję śmiechem, bo mam wrażenie, że komentarzyk nagrany albo przez samego Syna Prezesa, albo jakiś inny wierny pancerny (poznaję po nieśmiertelnym: "firma szuka rozwiązań żeby się rozwijać" - żaden normalny człowiek tak nie mówi, tak mówią jedynie HRowcy, PRowcy i niespełnieni kołcze). Powodzenia w dalszej pracy w tym miejscu, szczerze życzę, chociaż współczuję - jeśli oczywiście nie jesteś Synem Prezesa :) Salut!

Tak17Nie1
Anushka
@Zorientowany

Skończcie już z tym bo "nerpodcinanie skrzydeł" i podobne brednie wywołują tylko śmiech na sali. W moim wypadku nie było mowy o zwolnieniu ani o braku kompetencji. Nadarzyła się okazja i obecnie zajmuję o wiele ciekawsze stanowisko w firmie, która od pierwszego dnia zapewnila mi umowę o pracę ("janusze" mieli z tym problem po niemal dwoch latach) i absolutnie nie żałuję podjętej decyzji. Mogę liczyć na prywatną opiekę medyczną, karnet multisport i faktyczną szansę awansu. Jeśli ktos ma wątpliwosci to nie marnujcie z tymi "geniuszami" czasu bo zaprowadzi Was to do wielkiego Nikąd. Nie wiem jak traktowani są elektrycy, nie było to moje zajęcie ale dyspo i biuro to naprawdę stanowiska dla max dzieci konczacych liceum i chcących dorobić, ew ludzi na studiach bez nadmiernych aspiracji - żadna trzezwo myslaca osoba nie zgodzi sie dożywotnio na zleceniowke i zero beneftów. Zresztą przedłużanie w nieskończoność zlecenia jest po prostu niezgodne z prawem, zwlaszcza ze pracując w Janaszek macie grafik, osobe kierujaca ptojektem i spelniacie wszelkie znamiona umowy o pracę. Rozumiem ze w czasie pandemii ì innych sytuacjach niezamierzonych o wiele lepiej jest miec usługobiorcow niz pracowników, ale naprawdę... trochę uczciwosci jeszcze nikogo nie zabilo.

Tak17Nie
Zorientowany
@Manitou

I tutaj Cię zaskoczę, ponieważ nie jestem pracownikiem tej firmy. I przedstawiam swoją opinie odnośnie twojej krytyki na firmę. Doskonale zdaje sobie sprawę jak wyglada/wyglądała sytuacja firmy i jak dzieje się w innych firmach. Umowa o prace na start - super. Tez jestem szczęśliwym posiadaczem tejże umowy. Benefity - ekstra sprawa. Ale zamiast negować wszystko w tej firmie, może warto postawić się na miejscu tej firmy i zastanowić się dlaczego było/jest jak jest?(usunięte przez administratora) Kij zawsze ma dwa końce. Warto o tym pamiętać ;)

TakNie16
Anushka
@Zorientowany

Pozwole sobie odpisac. Jako ex pracownik mam się zastanawiac nad powodami fatalnego funkcjonowania firmy? Świetny zart. Opiniuję na podstawie wlasnych doswiadczeń i do tego wlasnie sluzy ten serwis(usunięte przez administratora) Jako pracownik stawiam swoje wymagania i mimo iz szczerze wspołczuje ludziom ich kiepskiej sytuacji nie wplywa to na moja calosciowa ocene. Jesli kierownictwo z jakiegos powodu uwaza ze zatrudniane osoby nie zasluguja na zadne benefity i normalna umowe bo "kij ma zawsze dwa konce" i firmie mogloby to zaszkodzic to proponuję zatrunić w koncu hr'owca z prawdziwego zdarzenia i staranniej przeprowadzac cały proces rekrutacji. To nie przedszkole, a jesli ktos w wieku syna prezesa i czlonków zarzadu nadal uwaza ze biuro i dyspo mozna pozostawic samo sobie i firma "sama sie poprowadzi" to naprawde zyczę szczęscia. (usunięte przez administratora)

Tak14Nie
Teren
@Zorientowany

Jeśli nie jestes i nie byłeś pracownikiem na jakiej podstawie zamieszczasz opinię? Śmieszne jak zawsze.

Tak11Nie

Na jakie benefity można liczyć w Electric Ryszard Janaszek?

@Pytanie

XDDD zabawne pytanie. Przy umowie zlecenie nie dostajesz kompletnie nic poza wyzyskiem i marnymi dojazdami, przy umowie o pracę mają cię w tyle, bo nie pracujesz w biurze, a w terenie, więc dają ci jeszcze mniej :D ba, chcą ci jeszcze tę umowę odebrać, bo firma za dużo płaci. Także wiesz, pytanie z czapki.

Tak11Nie1
murarz na kwarantannie

Co do Niny siedzącej na dyspozytorni i brylujacej w towarzystwie... nawet nie wiesz jak smiesznie z perspektywy wyglada cała ta sytuacja. Poza brechtem wyrazam tez szacunek wobec ludzi, ktorzy sprawili że osoba z niedorozwojem fizycznym i intelektualnym (piszę to szczerze i z nieskrywanym współczuciem) poczuła się podziwiana i adorowana. To mogło się zdarzyć tylko w tak specjalnej ekipie. P.S Ja wiem ze dyspo to wg Marcina "absolwenci prostych prac" ale sprobujcie moze zatrudnic kogos do prac biurowych o wyksztalceniu troche wyzszym niz niepelne srednie :D a gwarantuję ze zmieni sie optyka i sposob oceniania.

Tak18Nie1
p..........

W sumie firma w porządku jeśli chodzi o Ryszarda pod skrzydłami Marcina bardzo dużo firma traci brak konkretnych wdrożeń pomagających firmie a zatrudniają dyrektorka który nic nie robi tylko paple 3 po 3. Zero profesjonalizmu zero podejścia do pracownika. Pozdro dla p. Ryszarda bo jest bardzo konkretną osobą ale syn niestety chyba nie po tym ojcu co potrzeba

Tak22Nie7
Weronika

Już jakiś czas nic nie piszecie o tym pracodawcy, co jest trochę zastanawiające. Electric specjalizuje się bowiem w kompleksowym wykonywaniu nowoczesnych instalacji technicznych oraz elektroenergetycznych. Działają w branży od 1991 roku. A tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą procesy rekrutacyjne, co zobaczycie wchodząc na ich oficjalną stronę: https://electric.waw.pl/rekrutacja/ Zainteresowani? Z nieukrywaną niecierpliwością czekam na Wasze opinie. Zapraszam do dyskusji!

TakNie4
Janusz

Nie nakręcajcie spamu

Tak4Nie1
@Weronika

Raczej to nie jest typowa rekrutacja. Wysłałem jakiś czas temu meila z CV i zero odzewu. To już na starcie nie świadczy dobrze o relacjach z potencjalnym pracownikiem.

Tak7Nie3

Tak1Nie4
@Marcin

Szanowni Państwo, staramy się udzielać odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia kandydatów spełniających nasze aktualne kryteria. Obszar rekrutacji jest ogromny z uwagi na chęć dopasowania kandydatów do pracy jaką możemy zapewnić. Zgłoszeń jest dużo, a zapotrzebowanie zmienia się w czasie, stąd też nie na wszystkie zgłoszenia jesteśmy w stanie odpowiedzieć, za co serdecznie przepraszamy. Prosimy w zgłoszeniach pisać na jaki region poszukujecie Państwo pracy i czy dopuszczacie pracę także w innych lokalizacjach, co może pomóc nam w decyzji lub umożliwić lepsze dopasowanie kandydata do obecnie występujących potrzeb kadrowych.

Tak3Nie7
Piotr
@Janaszek Electric Sp. z o.o.

Bzdury. Jeśli jest tak jak Państwo piszą to chyba warto zatrudnić fachowca od HRu, który swobodnie poradzi sobie z taką rekrutacją. Narazie to wygląda mało profesjonalnie chyba, że ten "obszar" to w Waszym wypadku kilka kontynentów.

Tak10Nie4
Były
@Marcin

Większość CV / dotyczy to dyspo,ytornin na ul. Kosiarzy/ jest czytana na forum publicznym przez panią N. i dostarcza rozrywki. Nie polecam tej pracy do momentu aż Zarząd nie zmieni kadry kierowniczej .

Tak16Nie4
Sebastian
@Były

Widzę, że masz zastrzeżenia do kadry kierowniczej w firmie Electric Ryszard Janaszek. Rozumiem Twoje stanowisko, jednak chciałbym, abyś napisał coś na temat warunków zatrudnienia. Interesuje mnie, czy pierwszą umową, jaką otrzymujemy zaraz po zatrudnieniu, jest umowa o pracę, czy może obowiązuje okres próbny na umowę zlecenie? Mam nadzieję, że odpowiesz i tym samym pomożesz w tej kwestii.

Tak1Nie5
administracja
@Były

Pracowników terenowych posiadamy prawie cały komplet. Na dziale dyspozytorni poprzez charakter pracy (praca zmianowa, święta i weekendy) jest rotacja, również ze względu na to, że pracownicy np. awansują i rozwijają się w firmie. Do każdego CV podchodzimy indywidualnie i z należytą dokładnością. Każde CV jest omawiane bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za zatrudnienie na tym dziale. Kierownik dostaje CV osobiście do ręki w celu zapoznania się z osobą przed rozmową rekrutacyjną. W żadnej firmie nie ma możliwości zabronienia "plotek" i komentowania kandydatów, którzy przyszli na rozmowy - ludzka natura. Firma się rozwija, powstają nowe stanowiska pracy, nowe wyzwania, możliwość rozwoju, pod warunkiem, że pracownik wyraża chęć rozwoju i wykazuje się w swojej pracy. Osoby, które nie są w stanie dostosować się do zmian, a kontakty międzyludzkie i obsługa urządzeń biurowych oraz komputera stwarza im spory problem, to niestety, ale nie odnajdą się. Stanowisko dyspozytora - cały czas się rozwija i przeradza się w pracownika biurowo-administracyjnego: sporo pracy z dokumentacją powykonawczą, dużo pracy z MS Office Excel (tworzenie zestawień, plików, dokumentów), a mniej pracy przez telefon, na tzw. "słuchawce". Każdy kto chciałby wdrożyć się w pracę biurową, ma pomysł na siebie i sporo chęci do rozwoju, jest mile widziany i zachęcany. Większość osób pracujących w naszej firmie wiąże się z Nami na dłużej (posiadamy stałych pracowników od 2 lat), a nawet wracają do pracy "wakacyjnej", więc jednak nie może być tak źle jak to opisujesz :)

Tak3Nie16
Były
@administracja

Stek bzdur. Pracują nieliczni na umowę zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę i kadra wybrańców irytująca i nieźle się bawiaca z odrabiania (usunięte przez administratora) tym maluczkich niefajnym

Tak11Nie5
administracja
@Były

Nie rozumiem Twojego oburzenia jeśli chodzi o rodzaj umowy. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym z Kandydatem podkreślamy, że zatrudnienie na tym stanowisku jest oparte na umowie zlecenie bądź B2B. Nie obiecujemy umowy o pracę, skoro wiemy, że jest to nie możliwe.

Tak3Nie8
D2017
@Były

To akurat po prostu nieprawda - to nawet jest fizycznie niemożliwe... CV są rozpatrywane tylko przez osoby rekrutujące na dane stanowisko - ktoś sam zwolniony pisze takie rzeczy - nieładnie...

Tak2Nie7
D2017
@Piotr

Do mnie trafiła odpowiedź, telefon, ale nie oczekiwałem, że każde moje zgłoszenie otrzyma odpowiedź, bo sam wysyłam tego sporo... Wg mnie ok.

Si
@Były

Racja, racja .To nie praca, to coś jak szkoła z oddziałami integracyjnymi hahah

Tak13Nie1
Rogacz
@Si

Struktura zbliżona do szkolnej? Jak najbardziej. Jeśli ktoś poszukuje całkiem akceptowalnej pracy (raczej) przejściowej na pewno powinien spróbować. Odradzam osobom ceniącym wyzwania, czy chcącym piąć się po szczeblach kariery - kompletnie nie ta bajka.:) Plusy: terminowość wypłat, fajna lokalizacja, całkiem niezła stawka. Minusy: kadra (ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje), brak realnych wyzwań, kultura zarządzania rodem z Bangladeszu. Podsumowując: praca na rok -raczej nie dwa.

Tak10Nie1
pole.widzenia
@D2017

Serio? Ślepe zaprzeczenie jest raczej mało skuteczną formą obrony - tym bardziej, ze nie jest to pierwszy tego typu krytyczny głos. Naprawdę nie wszystko da sie zanegować i załatwić poprzez dyskredytowanie osoby opiniującej. Sama praca jest "średniaczkiem". Zarobki jak na tego typu zajęcie bardzo ok. Brak presji czasu, brak deadlinów i struktury korpo. Nie mogę też powiedzieć złego słowa o panu Janaszku (założycielu), nie do końca ma chyba pełne wyobrażenie o tym co dzieje się na dyspo czy w księgowości. A dzieje się duuuużo i niekoniecznie dobrze. Przydałoby się więcej subtelności i dobrego smaku. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Myślę że może się przydać))

Tak11Nie1
@administracja

Fajnie kłamiecie :) tylko JEDEN pracownik dyspo awansował w czasie mojej pracy w Janaszku, a krótko to moja współpraca z firmą nie trwała. Nieładnie kłamać i koloryzować. Na dyspo rotacja, bo zmieniły się warunki umów (zleceniówek), dyspozytorzy z dnia na dzień stali się też fakturzystami, którzy mają ze zlecenia potrącane kary za źle wprowadzone faktury ;) dobrze, że to nie było moje stanowisko, ale w sumie straszne dziadowanie jak na moje. Awanse serio są mitem, mi też na rozmowie obiecywano hocki-klocki, awans i podwyżki, przy przedłużaniu umowy temat podwyżki zupełnie został olany, a potem potraktowany tak absurdalnie, że wyszło na to, że zamiast podwyżki byłaby obniżka i zwiększenie ilości obowiązków, bo firma oszczędza na dodatkowym pracowniku. Interes życia XD Janusze biznesu. A "administracja" to, jak mniemam, szanowna asystentka zarzOMdu, która, niestety, ale ma przerost ambicji nad treścią, bo ani nie umie się wysławiać, ani zachowywać, na dodatek nie ma za grosz pojęcia o zajmowanym stanowisku.

Tak10Nie1
@Manitou

Z jaką firmą mieliście umowę? Co to za kłamstwa, żenujące. :(

Tak1Nie6
@Marcin

Chłopie, naprawdę nie jest ważne, z którą spółką miało się umowę, skoro pracowało się dla dwóch JEDNOCZEŚNIE i zmiany w umowach wprowadzane mogły być przez obie spółki jednocześnie. Mi na rozmowie dano umowę zlecenie z MOŻLIWOŚCIĄ przejścia na umowę o pracę, potem nagle padł protest, że umów o pracę nie dają, że już zawsze to będzie zlecenie. To jest dopiero kłamstwo. Mnie, na szczęście, forma umowy aż tak nie przeszkadzała, ale nieładnie kłamać jak pies już na rozmowie o pracę (a spotkanie było z pracodawcą, a nie "asystentką zarzOMdu" - więc jak to świadczy o pracodawcy?). Współczuję każdemu kolejnemu pracownikowi, który będzie tam myślał, że ma szansę na rozwój i stabilizację. Jak się rozwinie, to tak jak ja - da nogę bardzo szybko, bo to będzie rozwój, ale na pewno nie w tym miejscu. I stabilizacji tez tu nie ma, chociaż bajkę o stabilizacji wstawiano w każdą rozmowę, w każde ogłoszenie o pracę.

Tak12Nie2
BAN
@Manitou

"Pershing" ❤ to mega kojące, że ktoś wreszcie nazwał sprawy po imieniu. Niektórzy ludzie po prostu nie nadają sie na konkretne stanowiska bo ich zaburzenia i zakompleksienie szkodzą wszystkim.

Tak17Nie
Rogacz
@BAN

Piękni, młodzi z perspektywami ???????????????? Łokej, bądźmy poważni - żartować też trzeba z umiarem.

Tak15Nie1
marcon
@BAN

Masz rację, ta "osoba" jest tragiczna. Prywatnie wszyscy wiedzieli kim jest i w czym sie "specjalizuje" Duzo zamieszania, malo dzialania. Cięzko zgadnac, kto zatwierdzil jej ponowne przyjecie. Ch..jowy HR'owiec, jeszcze tragiczniejsza jako wspolpracownik.

Tak8Nie
@marcon

Jeśli mowa o krótkowłosej panience, z tyłkiem powyżej głowy - to panna wróciła po tym, jak kierowniczka, starsza stażem i bardziej doświadczona wreszcie poszła po rozum do głowy i zwolniła się w szybkim trybie. Interesujące, że szanowna asystentka w poprzedniej pracy nie dostała przedłużenia umowy, o czym otwarcie mówiła innym pracownikom. Come back chyba zaszkodził jej na mózg, stąd takie z nią problemy były. Całe szczęście, że już nie muszę się użerać z tym pershingiem ;)

marcon
@Manitou

Zabawnie się to czyta :) Jak pewnie wiesz lepiej być widzem, niż uczestnikiem. Nie kazdy lubi grywac w farsach.

@marcon

Mój koniec udziału w tym gniocie nastąpił, na szczęście, dawno temu. I oby nigdy nic podobnego mnie nie spotkało. Dziękuję za uznanie jeśli chodzi o dar opowiadania. :)

Teren
@Manitou

"...Awanse serio są mitem, mi też na rozmowie obiecywano hocki-klocki, awans i podwyżki, przy przedłużaniu umowy temat podwyżki zupełnie został olany, a potem potraktowany tak absurdalnie..." - skąd ja to znam? :)

Palunet
@Manitou

Wróciła? Czyli dalej pracuje? Prawie jak boomerang....

@Palunet

Teraz to ja nie wiem, czy pracuje, nie ma mnie tam już od kilku miechów. I w sumie nie wiem, czy mnie to interesuje. Ale jeśli pracuje, to współczuję ludziom, którzy muszą znosić Jaśnie Pershinga.

Instalator

Praca sama w sobie (elektromonter) jest w porządku. Poznaje się masę ludzi, każdy dzień przynosi nowe wyzwania, osoby z dobrą samoorganizacja szybko się odnajdą tylko niestety zarządzanie firmą i współpraca z przełożonymi jest katastrofalna. Wszelkie propozycje związane z zmiana organizacji pracy lub pomysły na rozwiązanie problemów spotykają się betonowa sciana. Przewodnim hasłem firmy są słowa "Pieniędzy niema i nie będzie" . Chcesz wiertarkę? Czekaj 6 miesięcy a naradzie wierc palcem...Organizacji działania nie ogarniają najwięksi stratedzy a hasła typu "rozwój" czy "awans" należy zamienić na "uwstecznij sie". Ogólnie sytuacja wygląda tak: kierownik mówi "biegnij", wstajesz a on wali cię kijem w kolana, wstajesz a on wali cię znowu i tak cały dzień. Wieczorem mówi ci że rozwój firmy zależy od twojego biegu a ty mało dzisiaj przebiegłes...... Nie polecam.

Enki
@Instalator

Miejmy nadzieję, że ta opinia nie zostanie usunięta jak kilka innych mało pochlebnych. Jak widac biuro sklada się z bardzo wrażliwych ludzi, głownie na własnym punkcie :)))

WOJTEK
 Problem

KOMPLETNY BRAK KONTAKTU I ODBIORU ZAMÓWIONEGO TOWARU-DLACZEGO?WYSTARCZY ZADZWONIĆ!! POZA TYM DO TEJ FIRMY,NIE MAM ZASTRZEŻEŃ ŻADNYCH. MEGA JARD 2 Wojciech Humen

Tak6Nie3
@WOJTEK

Współczuję - od trzech miesięcy nikt Panu z Zarządu nie raczył odpowiedzieć. To świadczy o firmie.

Piotruś "GE"

Praca dla wyrobnika, nie pracownika. Praktycznie nie masz nic do gadania i jesteś zdany na kaprysy "góry" (często dobrze bawiacej sie twoim kosztem) PORAŻKA

Wojtek

Co niektórzy regionalni kierownicy-nie znają słów jak ;dotrzymanie zobowiązań,słowo i podobne..w sprawach handlowych.

Marcin

Szkoda słów na pisanie o tej firmie. Widać, że nie jestem tutaj pierwszy z takim wpisem

@Marcin

Nie jesteś pierwszy i, zapewne, nie będziesz ostatni. Współczuję doświadczeń.

Sketman

Szkoda gadać umawiają się na współpracę a później nie dotrzymują warunków zamówienia. Obsługa pozostawia wiele do życzenia, brak kultury i taktu delikatnie mówiąc. Idą na wydrę, wypierają się ustaleń.

Tak6Nie

Jaka jest kultura pracy w Electric Ryszard Janaszek? Obowiązuje typowy dress code?

Hol
@Pytanie

Witam. Pracuje w tej firmie. Powiem tak jak masz pojecie o elektryce to praca nie stwarza ci zadnych problemow. Ubrania daje firma co do pytania. Na dzien dzisiejszy nic złego nie moge powiedziec na temat pracy. Jedyna wade co widze to brak kontaktu z tzw gora. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Marek
@Pytanie

"Dress code" elektryka? ;) Zapewne kombinezon. W biurze nie ma zadnych wytycznych dotyczących ubioru, spotkac można wszystko. Pelna dowolność i swoboda. A kultura pracy... powtarzane do znudzenia: pozostawia wiele do życzenia.

Jacek

A u Janaszka po staremu.Jak tylko zaczynają szukać niewolników od razu opinii przybywa.Ale ta zagrywka z cyklicznym wychwalaniem pod niebiosa tej marnej firemki raczej Wam już nie pomoże.

Tak12Nie2
@Jacek

Jacku, (jeśli dobrze zgaduję) bardzo mi przykro, że już nie wspolpracujesz, ale niestety była to kwestia Twojego bezpieczeństwa - jesteś dobrym ekspertem, masz świetne pomysły ale pewne problemy natury prywatnej są nieakceptowalne. Pozdrawiam serdecznie

Tak2Nie11
@Marcin

Tobie jest przykro? Nie, nie jest ci przykro, dla ciebie wszyscy są absolwentami prostych prac. I stosujesz właśnie przemoc pasywno-agresywną. :) Idź, napij się, przejdź po biurze na Kosiarzy, zrób coś pożytecznego dla firmy i zajmij się naprawianiem jej wewnątrz zamiast pisać takie komentarze tutaj. Aż zęby bolą jak się patrzy na twoje próby pokazania, że firma jest taka pro i do przodu, a nie jest, skoro jej właściciel publicznie wyzywa ludzi, używając eufemizmów. Czujesz się lepszy? Niestety, nie jesteś, no i już nie udowodnisz, że możesz być, skoro jadowity hejt poleciał w stronę ludzi, którzy słusznie najwyraźniej używają nicków. Co by było, gdybyś naprawdę wiedział, kto dodał jaki komentarz? Urządziłbyś publiczne kamienowanie? A może przyjechałbyś pod cudzy dom z pretensjami? Dobrze, że nie wiesz, kim jestem. I aż mi żal mojego zmarnowanego czasu na waszą spółkę, bo praca dla obu spółek naraz jest nadal pracą dla obu spółek naraz. Nieważne z kim się podpisało umowę. Pozdrawiam cię i oby kiedyś otworzyła się przed pracownikami ta świetlana przyszłość, pełna awansów, rozwoju i ciasteczek, którą tak obiecujecie i próbujecie propagować.

Tak6Nie1
ptyś.bez.balbinki
@Marcin

I akurat to miejsce jest idealne by wspominać o "problemach natury prywatnej" Jacka? Jak zawsze, klasa i takt :D

@ptyś.bez.balbinki

Nie oczekuj klasy i taktu od kogoś, kto wcześniej swoich byłych pracowników nazwał "absolwentami prostych prac". Przecież on ma wykształcenie, jest współwłaścicielem wielkiej prosperującej firmy! Szkoda tylko, że sam jej nie założył, a jest jedynie Synem Prezesa (swoją drogą, naprawdę fajnego i w porządku faceta). Gość po prostu ma za wysokie ego i mniemanie o sobie. Karma is a bitch, więc teraz tylko czekać aż los się odwdzięczy mu za bycie pospolitym... dopowiedzcie sobie sami, nie chcę, by mnie zbanowano.

ptyś_i_balbinka
@Manitou

Najważniejsze, ze etap współpracy z J.E czy tam Prosolvers (ciężko się połapać XD) masz już za sobą. Rozchmurz się, teraz może byc tylko normalniej i zdrowiej :). Serdecznie pozdrawiamy i gratulujemy odwagi.

Hol
@Marcin

Panie Marcinie czy jakis kontakt do pana mozna

Zostaw merytoryczną opinię o Janaszek Electric Sp. z o.o. - Warszawa