Janaszek Electric Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janaszek Electric Sp. z o.o.

Buszujacy_w_zbozu

Faktycznie, nie zawsze był porządek, ale Zarząd to tylko ludzie - też popełniają błędy. Jednak w ostatnim czasie dużo się zmieniło - myślę że na lepsze. Łatwo jest na wszystko narzekać, ale może warto spojrzeć na to jak sami podchodzimy do swoich obowiązków. Pozdrawiam :)

Zenek

Jestem monterem od kilku miesiecy - pracuje sie dobrze, pensja na czas. Oby nowa premia za przerobione tematy była częściej.

Kawa

Panowie, pracuje w tej firmie prawie rok i tak szczerze nic jej nie mogę zarzucić, wyplata na czas, wszystko ok. Sa Kordynatorzy i kierownicy ktorzy czasami zle decyzje podejmuja itp. Ale jeżeli pracujemyvw jednej firmie to jezeli masz pojecie o elektryce to wiesz jak trzeba zrobić zeby bylo zgodnie z przepisami itp. Chyba ze sa ludzie ktorzy dostana polecenie i robia tak jak im powiedziano. Wiec wychodzi male (usunięte przez administratora) Nie ma ludzi wszechwiedzących w elektryce. To jest bardzo obszerny temat. Wsxystko przychodzi z czasem. Nie ma co rownac elektryka po szkole a z stazem np 10 lat. Zawsze uczymy sie na bledach. Kazdy oczermia swoja firme ale nie wie jak jest w innej. Wiec ktos jak zastrzezenia do firmy wiec prosze zastanowić sie moze cos z mojej strony cos nie tak. Przemyslec czasami swoje zachowanie. Elektryk kal saper myli sie raz. Wiec warto miec wiedze ale tex warto sie zapytac jak cos niewiemy.przepracowalem w wielu krajach i moge powiedziec ze są pseudo elektrycy i elektryce. Dajcie najpierw cos dla firmy a pozniej mozna zadac cos. Jezeli ktos ma jakies inne zadanie zapraszam na Poznań.

Monter

Pracuje w firmie kilka miesięcy na ten moment pracuje się dobrze... Wypłaty na czas a co do koordynatora to nie mam zastrzezeń - można się dogadac.

Administrator Nowy wpis

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kosztorysant. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Elektryk Nowy wpis

Firma "dno" rozpaczliwie szukająca miejsca na rynku po utracie głównego jedynego źródła dochodu jakim był kontrakt z PKP, swoich pracowników okłamywali do ostatniej chwili, brak jakiegokolwiek rzetelnego planu co dalej z pracownikami efekt masowe wypowiedzenia, usługobiorca stałe okłamywany co do ilości ludzi w terenie oraz sprzetu, zmuszanie pracowników do pełnienia dyżurów 24h, np wyjazd o 2giej w nocy na zgłoszona awarię powrót na 5 a rano do pracy na 7 i tak przez cały tydzień za 20 zł za godzinę takiego wyjazdu plus 200 zł przyjęcie wymuszone dyżuru czyli 16gdz dziennie po 7 dni, to po ile wychodzi :) W tej firmie nigdy nie dostaniesz tzw. wczasy pod gruszą, paczki na święta, czegokolwiek dla swojego dzieciaka, środków na pranie i higienę osobistą lub ekwiwalentu nawet gdy jest to w regulaminie wewnętrznym napisane, w 2020 roku przeznaczyli po dwie maseczki na pracownika szmaciane byle jakie plus 2,5 litra płynu do okazania ale powierzchni nie rąk, w zimie po kilkanaście godzin na mrozie - posiłek ciepły? człowieku zapomnij! O tu przepraszam mała korekta kiedyś dali kubek metalowy z wygrawerowana nazwą firmy i dwa cukierki na dekielku. Wiem bo pracowałem przez 5 lat całe szczęście że tak to się wszystko ułożyło, teraz pracując w innej firmie wiem jak może być zdecydowanie lepiej traktowany pracownik pod każdym względem..

Kolejorz999303030

(usunięte przez administratora) obiecują pracę, żadnych zmian a po ustaniu umowy proponują nowa umowę tylko na delegacje gdy od początku było mówione ze to nie wchodzi w grę. Cały czas obiecanki z umową będzie przedłużona na starych warunkach itd. Zostawili człowieka nagle bez środków do życia. Omijac

Elektryk
@Kolejorz999303030

Do końca roku było bardzo ok, teraz rozwiązałem umowę z powodu delegacji. Rozumiem że firma musi zmienić profil działania żeby przetrwać, ale to jak potraktowali pracowników jest co najmniej nie w porządku. Do samego końca nic nie mówili co się dzieje, wszystkie informacje były ukrywane, żeby tylko ludzie pracowali do końca roku. Ostatni tydzień pojawiła się informacja że wszyscy ludzie w styczniu postojowe/urlopy a potem delegacje. Żadnego kontaktu od szefostwa, żadnego spotkania żeby wyjaśnić, nic. Nawet maila oficjalnego nikt nie dostał jaki jest plan od początku roku. Skutek - 12 wypowiedzeń w dwa tygodnie. Jak dla mnie firma skończyła się razem z kontraktem z PKP PLK.

Kokosz
@Elektryk

Bo ta firma żyła tylko dzięki PKP PLK. Niestety, ale po przegranym przetargu w ciągu dwóch lat zwiną manatki, bo nikt ich nie zechce na rynku, a mają za dużo pracowników i sprzętu na utrzymaniu. Ich upadek był przewidywalny, doskonale pamiętam, że PKP nie było do końca zachwycone współpracą, wszystko robione na pół gwizdka, tempo pracy, ilość psujących się EORów... Tylko mi szkoda takich jak ty, zrobionych centralnie w rollo :(

@Kolejorz999303030

Nie przejmuj się tak, starych pracowników co ładne lata za sobą mieli pracy u nich też na lodzie zostawili jak przegrali przetarg, a tyle wyzwań mieli nowych robić i okazało się że to paskudna ściema ich kolejna.

@Elektryk

Na święta nie potrafili swoim pracownikom zwykłych życzeń przesłać, odezwała się tylko kadrowa z zewnętrznej firmy. Poprzednio na święta chociaż po kubku metalowym dali i dwóch cukierkach krówkach :))

elektryczek Nowy wpis
@Kolejorz999303030

Na "naszym" terenie z PLK współpraca była ok, awarie ogarnięte ale tylko dlatego, że elektrykom się chciało czasem stawać na rzęsach. Bo stan sprzętu i ilość wyposażenia nie było zadawalające. Szefostwo celowo mijało się z stanem faktycznym zarówno inwestorom jak i pracownikom. Ogarnięcie tematów pod koniec roku pokazało brakiem pomysłu na dalesze funkcjonowanie firmy, ale czy koniecznie trzeba było tak pracowników wystawić? Plus to większość z mojego rejonu elektryków i kordynator było "OK"

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Janaszek Electric Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Kierownik. Czy ktoś składa CV?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Janaszek Electric Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 6600 ?

@Administrator

Możesz liczyć na połowę tej kwoty przez najbliższe trzy pierwsze miesiące a przez kolejne z resztą też.

Poszukujący pracy
Kandydat

Szukam pracy jak najszybciej możliwe zacząć wysłać CV czy spotkanie osobiście w firmie?

@Poszukujący pracy

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR pod numerem telefonu: 789 012 196.

BBobi
Kandydat

Poszukuje pracy jako pracownik fizyczny

@BBobi

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR pod numerem telefonu: 789 012 196.

Czy firma Janaszek Electric Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Ja nie pamiętam ażeby były jakieś szkolenia robione ostatnim czasem. Poza dawnymi szkoleniami na hds-y i podnośniki koszowe dla osób w biurze które w terenie są raz na ruski rok. Także odpowiem na twoje pytanie Nie ma szkoleń dla pracowników. Jedynie co jest plusem to wypłata na czas

Elektryk

Trochę już pracuje w firmie, wypłaty na czas, dostęp do narzędzi dobry, nie ma problemu z ubraniem roboczym. Trochę kontrowersyjne są dyżury awaryjne, ale idzie się przyzwyczaić. Praca specyficzna, czasami więcej jazdy samochodem niż pracy. Na pewno nie można narzekać na brak roboty ????

zainteresowany
Kandydat

Witam, Czy ktoś może się podzielić opinią o pracy elektromonterów i podejściu kierownictwa na budowie dworca Warszawa Zachodnia?

@zainteresowany

Praca różna raz lepiej raz gorzej jak na budowie, co do kierownictwa o ile można ocenić ich pracę to ocenię pracę jednego nowego inżyniera mimo że krótko z nim pracowałem - po prostu zna się, wie co robi, reszty nie komentuje w szczególności zachowań inżyniera C i kierownika W

Piotrek
Kandydat

Siema! Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Janaszek Electric? Czy warunki pracy są dobre? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Piotrek

Dagmara
@Piotrek

Hej Piotrze. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Powodzenia! Dagmara.

Czy pracownicy Janaszek Electric Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pytanie

Dzień dobry, podczas pandemii niestety nie mieliśmy takiej możliwości, by organizować imprezy integracyjne dla Pracowników. Teraz gdy wszystko wraca do normy, planujemy takie wydarzenia i spotkania. Pozdrawiamy, Janaszek Electric

Joanna
@Janaszek Electric Sp. z o.o.

A to są przeważnie imprezy w firmie czy może wyjazdowe?

Wiecie może czy w Janaszek Electric Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie. Nasz dział HR chętnie odpowie na wszystkie pytania. Prosimy wysłać więcej szczegółów na adres: rekrutacja@electric.waw.pl Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Lolek
@Pytanie

Tak tak napisz maila i tak go nikt nie przeczyta a nawet jeśli to i tak nikt nic nie będzie robić

@Lolek

Zapraszamy do osobistego wysłania maila lub kontaktu telefonicznego z naszym działem HR. Może nas Pan/Pani sprawdzić :) Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

B@T3K
@Janaszek Electric Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora).Na pewnym portalu macie ogłoszenie z pracą na operatora, dobrze wiecie na jakim nie będę tutaj go wymieniał.W ogłoszeniu zamieściliście numer kontaktowy w razie pytań, dzwonię na niego ale kolejny raz nikt nie raczy odebrać.Proszę więc abyście się nie kompromitowali!!!

Zainteresowany
@Janaszek Electric Sp. z o.o.

Czy jest możliwość zatrudnienia się w Waszej firmie mimo pandemii na pełen etat? Mam uprawnienia również na podnośniki

@Zainteresowany

Dzień dobry, oczywiście, że istnieje taka możliwość. Zapraszamy do wysłania CV na adres: rekrutacja@electric.waw.pl. Jeżeli będziemy mieli odpowiednie stanowisko dopasowane do Pańskich umiejętności oraz uprawnień, to niezwłocznie skontaktujemy się z Panem telefonicznie i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Pozdrawiamy, Zespół Janaszek Electric

Kandydat

Witam, o cho chodzi że przynajmniej raz w miesiącu szukają operatora koparki? Tak od grudnia. Jestem zainteresowany pracą ale zastawiamy się, czy aż taka rotacja operatorów jest.

@Kandydat

Dzień dobry, w związku z nowymi inwestycjami było duże zapotrzebowanie na operatorów koparki, stąd ciągłość ogłoszenia od grudnia. Pozdrawiamy, Zespół HR Janaszek Electric

@Kandydat

Właśnie przeglądałam oferty pracy od Janaszek Electronic i już takiej nie ma. Domyślam się, że mieli po prostu problem ze znalezieniem odpowiedniego kandydata. Czy zdecydowałeś się wziaźć udział w rekrutacji?

Sest
Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna z Panią HR naprawde super, bardzo miło i sympatycznie. Drugi etap rozmowy, tragedia. Zero jakiegokolwiek podejścia, bardzo chaotycznie prowadzona, skakanie z tematu na temat, nie dając czasu na odpowiedź. Na koniec Szanowny Pan rozłączył się. Nie wiem kto to był i co robi na co dzień, radzę popracować nad kulturą :)

@Sest

Możesz powiedzieć jakiego stanowiska dotyczyła ta rekrutacja w Janaszek Electric? Wspomniałeś o "skakaniu z tematu na temat"- o czym była mowa, co interesowało rekrutera?

Katarzyna

Hej, czy ktoś z Was pracował jako Elektromonter w Janaszek Electric? Powiedzcie mi czy zakres obowiązków z umowy pokrywa się z tymi w rzeczywistości?

Aktualność
Czy wiecie, że 72% naszych specjalistów to Elektromonterzy?

Sprawdź, gdzie obecnie szukamy pracowników!

Dawid

@kandydat gdzie widzisz takie ogłoszenie?

EliaSzound
Kandydat

Czy w ELECTRIC obowiązuje jakiś dresscode jeśli chodzi o pracowników terenowych ? Firma daje ubrania i obuwie? Jeśli tak to jakie? Odblaskowe?

@EliaSzound

Dzień dobry, Oczywiście, nasi pracownicy terenowi otrzymują ubrania robocze, które spełniają wszelkie normy i przepisy BHP. Pozdrawiamy, Zespół HR Janaszek Electric

Zostaw merytoryczną opinię o Janaszek Electric Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janaszek Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janaszek Electric Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Janaszek Electric Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janaszek Electric Sp. z o.o.