Ewand Firma Wielobranżowa Ewa Sobieraj-Dziarnowska

Bydgoszcz

Opinie o Ewand Firma Wielobranżowa Ewa Sobieraj-Dziarnowska

Mieszkaniec wrześni

Najgorsza "firma" (?) w całej wrześni i okolicach z jaką miałem okazję współpracować. Firma z długoletnimi problemami alkoholowymi a i oszukać i okraść inwestora też nie jest im obce

gosc

naciagacz i zlodziej

zadowolony

Witam chyba coś się nie zgadza ztymi opiniami miałem remont i był szybki i solidny a że ktoś bierze zaliczkę to się wcale nie dziwię w dzisiejszych czasach kiedy co nie którzy na koniec nie płacący bo sę przeinwestowali lub myślą że i tak można gdyż remont wykonany .pozdrawiam wszystkich.

rudy
@zadowolony 04.09.2016, 23:09

nie wiem czy mówimy o tej samej firmie i czy piszesz o bydgoszczy czy o wrześni ale ja miałem do czynienia z andrzejem dziarnowskim i gościa nie polecę już nigdy nikomu bo tylko ludzie do mnie dzwonili z pretensjami gdzie on jest i gdzie ich zaliczka, a o dokończeniu rozpoczętej roboty mogli zapomnieć bo alkohol był ważniejszy i ukrywanie się przed wierzycielami. odradzam tego człowiaka i pseudo fachowca tym co planują jakikolwiek remont, pozdrawiam i czciwych wykonawców robót

rudy

o , widzę że temat firmy ewand powrócił. to teraz za remonty się wzięli? he he i może p.andrzej te niby remonty przeprowadza? oj biedni ci co się na niego zdecydują . długów narobił wszędzie a teraz firmę na żonę przepisał, przeniósł się z bydgoszczy do wrześni i teraz tam działa , przestrzegam wszystkich zanim się ktokolwiek na ich usługi zdecyduje niech najpierw w big sprawdzą na ile jest zadłużony u tych których naciągnął na zaliczki i się nie pojawił a i o pewnych na 100% reklamacjach można zapomnieć , nie odbiera tel i nie kontaktuje się z nikim kogo udało mu się wykiwać

mała

potwierdzam i przestrzegam przed remontem z firmą ewand , firma niesolidna i nie fachowa po prostu syf kiła i mogiła a ich obietnice są do dupy , naciągacze i partacze , prawda że potrzeba im zaliczek do życia , biedaki jedne i nieroby pijackie

Oszykany klient

Koleś lubi brać zaliczki i jednocześnie rozpoczynać wiele robót aby klient (frajer) mu nie uciekł a te jego umowy są gowno warte a o dotrzymywaniu terminów przez tą firme możecie zapomnieć no i alkohol lubi ponad wszystko i nie kryje się z tym a te jego bajki o tym że " dzisiaj nie przyjadę bo mnie boli" to może taku alkoholikom sobie podobnym opowiadać , ogólnie firma pracownik i szefowa to totalne dno i odradzam wszystkim z bydgoszczy i z wrzesni współpracę z nimi

kret

firma ewand to bardzo niesolidna i nie uczciwa firma jeśli chodzi o remonty mieszkań , pracownik potrzebuje alkoholu by cokolwiek zacząć remontować a poza tym szefowa i jej mąż wykonujący remonty nie szanują klientów ich zdania ani materiałów budowlanych im powierzonych no i mają oboje nikłe pojęcie o remontach i tylko kasa i zaliczki się liczą a póżniej szukajcie sobie wiatru w polu , ogólnie nie polecam chyba , że ktoś chce mieć zmarnowaną kasę nerwy i tynk z sufitu na podłodze i ściany do poprawki no i jeszcze puste butelki na koniec dnia

wnuczka
@kret 26.05.2016, 17:53

oooo dzięki za ostrzeżenie bo właśnie planowałam wynająć pana andrzeja do remontu łazienki , u sąsiadki robił ale długo i zadowolona z jego racy to ona nie jest i na kasę ją naciągnął nie złą

Zostaw opinię o Ewand Firma Wielobranżowa Ewa Sobieraj-Dziarnowska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewand Firma Wielobranżowa Ewa Sobieraj-Dziarnowska