Wolff Trading Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Wolff Trading Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolff Trading Sp. z o.o.

AGA

Polecam. Właściciele i kierownictwo na najwyższym poziomie .Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków . Firma przestrzega przepisów prawa pracy , co jest obecnie rzadkością w naszym kraju. Kierownictwo nigdy nie robi problemu gdy pracownik potrzebuje dzień wolny,urlop lub wcześniej wyjść z pracy bo np. ma wizytę u lekarza. Jedyna firma ,w której pracodawca potrafi być elastyczny w stosunku do pracownika. Dotychczas spotykałam się z tym ,że to pracownik musi być elastyczny i zawsze dyspozycyjny . Właściciele powinni otrzymać nagrodę w kategorii pracodawca roku.

on

Praca i warunki między Falenicą a Traktem są zupełnie inne... W Falenicy jest produkcja kopert, na Trakcie jest "tylko" folia. Jak w każdej pracy, trzeba trochę popracować, ale nie ma czegoś takiego że ktoś Cię pogania, czy też stoi nad Tobą. Jest czas na przerwę, siku itd. Co do wypłaty to zawsze punktualnie. ale oczywiście mogłoby być trochę więcej...

byly pracownik

do gościa ponizej. Na początek i caly czas dostajesz 2100 brutto. Teraz produkcja jest w Falenicy w opuszczonej fabryce. Warunki pracy fatalne. Na hali temperatura prawie jak na zewnatrz, w szatni nawet swiatla nie ma. Kibel gdzieś na zewnatrz. Ogolnie warunki fatalne. Z braku laku jeśli ktos tam pracuje to tylko czasowo szukajac innej pracy. W Biedronce zarobisz wiecej i nie marzniesz. Odradzam !

Zen

Polecam . Mała rodzinna firma . Wszystko jak w zegarku . Płacą na czas i całość na papierze . Uczciwe zasady , super atmosfera bez korporacyjnych świrów i wyścigu szczurów .

gość

Może coś więcej na temat tej firmy a ściślej na temat pracy.Coś mało tych opinii!

Zostaw opinię o Wolff Trading Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolff Trading Sp. z o.o.