Mirski + Dittrich Sp. z o.o.

Tyniec Mały

Opinie o Mirski + Dittrich Sp. z o.o.

Nikoś

Pracuje u nich jako podwykonawca 8 rok na dociepleniach. W razie potrzeby faktury płacone nawet w ciągu 3 dni. Kwestia dogadania sie z szefostwem.Bardzo sobie chwale z nimi współpracę . Widziałem u nich w tym czasie wiele ekip które nie znały się na swojej robocie, nie potrafiły skończyć roboty na gotowo lub ja porzucały . Tez musiałem po takich kończyć elewacje. Za takie numery tez bym nie zapłacił

Gucio
@Nikoś 21.05.2017 12:58

Czyli stosujesz takie same nieuczciwe praktyki w stosunku do swoich pracowników, jak i oni. Kruk krukowi oko nie wydziobie. Czyli praca na czarno i wyzysk zwykłych roboli

BLACK

TRAGEDIA PROSZENIE SIĘ O WŁASNE ZAROBIONE PIENIĄDZE TAK JAK PISZE BIG man

Big man

Cwaniaczki jakich malo,pracowalem tam.Wlasną dzialalnośc trzeba bylo zalozyc. Platnosc w tej firmie to jakas masakra. Nigdy nie na czas. stala gatka, kasa bedzie w srode, a jak przyszla sroda, to ze Stary przelewu nie dostał,pozniej że Stary w Dreznie jest. I tak na okrągło. W koncu wychodzilo tak ze kasa byla,po 6 tyg. jescze z proszeniem,o swoje.Temu pajacowi małemu. A. M. co jest prawą ręką w tym balaganie,to tylko go za jaja powiesic,razem z ty M....kiem. Współczuje tym którzy tam pracują. NIGDY WIĘCEJ !!!

Macie doświadczenie z pracodawcą jakim jest firma Mirski + Dittrich Sp. z o.o. ? Co możecie o niej powiedzieć, jaką macie opinię? Twój głos jest ważny, pomóż innym znaleźć dobrą pracę!

Zostaw opinię o Mirski + Dittrich Sp. z o.o. - Tyniec Mały

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirski + Dittrich Sp. z o.o.