Opinie o Kamil Grabowski Dekar-Dach w Giżycko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kamil Grabowski Dekar-Dach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kamil Grabowski Dekar-Dach o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Grabowski Dekar-Dach w Giżycko

Administrator Nowy wpis

W Kamil Grabowski Dekar-Dach trwa rekrutacja na stanowisko Operator Koparki. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Krzysztof Nowy wpis

Tym Panem i tą pseudo firma powinny zająć się odpowiednie instytucje. Firma niewypłacalna, praca bez umowy. Jeden wielki szwindel. Omijać z daleka

Aleksandra Nowy wpis
@Krzysztof

Pan o tym pisze na jaki tak naprawdę okres czasu? Bo kiedyś faktycznie coś takiego pisali ale jak bieżąca sytuacja firmy wygląda? Ile osób obecnie jest zatrudnionych i jaka jest pewność co do tej przytaczanej umowy?

Stanisław Nowy wpis
@Aleksandra

A Pani to kim jest?

Aleksandra

jeden z pracowników skarżył się parę miesięcy temu na niewypłacalność firmy. Czy fatycznie tak było? Obecni mają całe wynagrodzenie na czas? Jeśli tak to w jakich wysokościach?

Gnom

Wałek (usunięte przez administratora) i nie wypłacalny palant. Nic dobrego obiecanki cacanki

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kamil Grabowski Dekar-Dach? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy pracownik fizyczny
Bruta Krzysztof Żamojdzik
Szmergiel23

To wal giżycki (usunięte przez administratora) .

Aleksandra
@Szmergiel23

"Wał"? A powiesz czemu czy na obelgach kończysz wypowiedź?

Czy wszyscy pracujecie tu bez umowy? Wiem, że bezpośrednie pytanie, ale bardzo mnie to interesuje jak to wygląda.

Zwykły (usunięte przez administratora) nie dajcie się na niego nabierać.

Szymon

Dość bezpośredni komentarz, czy wynika to z tego samego tematu co inne wpisy w wątku (nie wypłacanie pieniędzy)?

Bob

Gość jest nie wypłacalny i ogólnie nie polecam od marca nie wypłacił nam pieniędzy

@Bob

Nam też nie wypłacił całych pieniędzy... wymyślał że coś nie zrobione aby tylko zabrać kasę sobie. Nie daje umowy,nie odprowadza podatku ani żadnych składek a i tak nigdy kasy nie ma.

Witam! Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Kamil Grabowski Dekar-Dach w mieście Giżycko, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od użytkowników.

Facet to ściemniacz jakich mało. Nie dotrzymuje terminów płatności,nie ma też mowy o umowie. Jednym słowem nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Grabowski Dekar-Dach - Giżycko

• Jak się pracuje w Kamil Grabowski Dekar-Dach?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Grabowski Dekar-Dach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Grabowski Dekar-Dach?

Kamil Grabowski Dekar-Dach
  • Gdańska 12 lok. 1