Opinie o Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie w Somonino

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie w Somonino

Klient

Poziom wykonania detali w pokryciu na rąbek bardzo wysoki. Okucie okien wyglądają lepiej niż w 95% dachów w tej technologii. Polecam tego wykonawcę

Aneta Nowy wpis
@Klient

A ile mniej więcej trwa taka realizacja okucia okien?

Artur Dekarz Nowy wpis
@Aneta

Samo obronienie okna w technologi rąbka stojącego zajmuje kilka godzin. Zależy to od wielkości, rodzaju okna, dodatkowych akcesoriów które trzeba zamontować typu rolety, siłowniki etc i położeniu okna na połaci.

Ilona Nowy wpis
@Artur Dekarz

Teoretycznie w jeden dzień da radę się uwinąć?

Artur Dekarz Nowy wpis
@Ilona

Tak. Najwiecej w ciągu dnia udało mi się obrobić cztery okna, ale były i takie gdzie jedno zajmowało dwa dni.

Magdalena

Pomoc w naprawię uszkodzeń spowodowanych wiatrem została wykonana w kilka godzin od pierwszej rozmowy telefonicznej. Dziękuje i polecam.

@Magdalena

Wow, rzeczywiście szybko! Ceny tez odpowiednio wyższe przy tak szybkiej reakcji?

wystawiony do wiatru inwestor

Bardzo niepoważny i nieodpowiedzialny Człowiek, fanaberyczny i niesłowny. Po 1,5 miesięcznych negocjacjach co do zakresu prac do wykonania i zaakceptowaniu jego wszystkich przedstawionych kosztorysów (które w dodatku sam zaproponowałem do podwyższenia z powodu nie wliczenia wszystkich obmiarów - aby nie został skrzywdzony) oraz po podziękowaniu innym oferentom, w dniu podpisania przesłanej umowy Pan odmówił podpisania umowy oraz dalszej współpracy i realizacji przedsięwzięcia - zostawiając mnie kompletni "na lodzie". Stwierdził tylko, że za dużo o nim wiem, bo sprawdziłem dane kto jest upoważniony do reprezentowania spółki w oficjalnym i publicznie dostępnym rejestrze sądowym dla zarejestrowanych spółek prawa handlowego, a taką jest także Dekarz Sp. z o.o. Wcześniej Pan podsunął mi najpierw lakoniczną 1,5 stronicową umowę (dla realizacji na 134 tys. zł), która nic nie mówi i niczego nie zapewnia poza zadatkiem dla niego. Dodam, że pierwotna umowa nie posiadała wskazania kto podpisuje umowę w imieniu spółki, a jej kapitał założycielski okazał się na poziomie minimalnym - zupełnie nieadekwatnym do wartości zawieranej umowy. Ponadto w umowie próbowano podać nieprawdziwy NIP, co teraz widzę, że chyba także było celowe. Gdy przedstawiłem rzeczowo przygotowaną umowę (raptem tylko 4 strony) z zakresami prac, specyfikacją materiałów terminami i zasadami płatności, to Pan objawił swoje fanaberie i obraził się. Ale myślę, że chodzi raczej o ukrycie czegoś, nie wiem czego, ale z pewnością nie jest to normalne zachowanie. Dlatego przestrzegam innych - nie liczcie na słowność ani też na przyzwoite zachowanie, bo wystawi was do wiatru. P.S. wpis pochwalny od "anonim" spreparowany został przez zainteresowanego, bo pojawił się po kilku godzinach, gdy chwilę wcześniej zapytałem o negatywny wpis o jego pracy z 2017 r. mówiący o mało estetycznym wykonaniu i braku przywiązywania uwagi do szczegółów wykonywanego poszycia dachowego. Więc dla równowagi dopisał sobie laurkę pochwalną. Jeszcze raz przestrzegam przed naciągaczami.

Artur
@wystawiony do wiatru inwestor

Setki zadowolonych klientów i realizacje na wysokim poziomie oraz ponad 20 lat działalności na szczęście są bardziej wiarygodne niż jeden czy dwa komentarze w internecie. Znam firmę osobiście oraz wiem jakie problemy potrafią sprawiać upierdliwi klienci. Dla spokoju odmawia się takim, nawet w momencie podpisania umowy. Nie ma na szczęście obowiązku wykonywania każdego zlecenia w sprawie którego podjęło się rozmowy.

Bardzo profesjonalnie wykonany dach z dbałością o wszelkie szczegóły. Polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Wykonanie mało estetyczne, nie przywiązuje uwagi do detali wykonania poszycia dachowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie - Somonino

Mirosław Szwaba Usługi Dekarskie