Drogrem S.C. Łukasz i Teresa Kyrcz

Bytom

Opinie o Drogrem S.C. Łukasz i Teresa Kyrcz

Zadowolony

Od kilku lat pracuję w firmie Drogrem. Nie narzekam. Uważam, że firma jest w porządku. Można otrzymać godziwe wynagrodzenie odpowiednio do posiadanych kwalifikacji i umiejętności. I najważniejsze w wyznaczonym terminie. Nigdy nie zdarzały się jakiekolwiek opóźnienia. Pracę rozpoczynamy znacznie, znacznie później nim wstaje świt. Nikt nie wylicza czasu na śniadanie. W gronie pracowników jest wielu starszych panów. Oni na pewno znają pracę w innych zakładach. Mogą porównywać. Nigdy nie słyszałem od nich żadnych negatywnych uwag kierowanych w stosunku do firmy Drogrem i jej właścicieli. Kto chce i umie pracować - może być zadowolony.

szeroka droga

firma drogrem z siedziba Bytom, a w praktyce w Mierzecicach firma typu: [usunięte przez moderatora] PRACY !!!!!!! Pracodawca jak kapo z obozu pacy, brak umow o prace ( zapytasz o umowe , do zwolnienia w najlepszym wypadku za 6 miesiecy), praca od switu do zmroku, stawka 7zl/godz, zycie prywatne? zapomnij szczerze odradzam ta firme

Zostaw opinię o Drogrem S.C. Łukasz i Teresa Kyrcz - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogrem S.C. Łukasz i Teresa Kyrcz