Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas

Opinie o Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

KLIENT

zajmuje się wszystkim i niczym po prostu wielki mitoman niepoważny człowiek wszystko wszystkim obiecuje a zajmuje się dziesiatkami branż wirtualnie z urojenia niezrownowazony człowiek odradzam tego po prostu mitomana i oszusta

klient
@KLIENT 19.02.2017 15:28

Dobrze, że są rozsądni ludzie, którzy o tym piszą i ostrzegają przed takiego typu ludźmi. Po prostu szkoda dla nich poświęcać swojego czasu.

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas - Ruciane-Nida

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erni Montaż Konstrukcji Ernest Sas