Incor Sp. z o.o.

Trąbki Wielkie

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Incor Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Incor Sp. z o.o.

Administrator

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Incor Sp. z o.o. zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Dawid

Coś cicho się zrobiło więc albo firma padła albo się na tyle poprawiło że nikt już sie nie żali

yyy

nigdzie nie można znaleźć opinii o tej firmie, obawiam się ze to oszuści, rejestracja na ich stronie też wygląda podejrzanie

aaaa
@yyy 03.09.2015 14:01

a miałeś z nimi jakiś kontakt bo pojaiają się ogłoszenia na trójmiasto.pl i nie wiem czy warto wogole dzwonic do nich.

Krystian

Firma na razie jest ok nie ma szału ale można się dogadać z ludźmi. warunki podobne jak w innych firmach. Niestety kasa rozłżona na raty ale w ciągu miesiąca spokojnie się wyrabiają. Podejście majstra i kierownika normalne nie każą gór przenosić.

Rudy

Jest ok, kasa na czas. Majster jest w porzadku, spoko gosc.

Zostaw opinię o Incor Sp. z o.o. - Trąbki Wielkie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incor Sp. z o.o.