Opinie o Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. w Rzeszów

Ilona

Ktoś napisał, że praca u nich w Rzeszowie jest ok, więc chyba nie muszę się martwić? ;d Pytam, bo akurat szukają księgowej do biura tam. Podzieli się ktoś ile może wynosić to 'atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania' o którym piszą na portalu ;P? Nic mi to nie mówi. 5-6 tys. dla osoby z doświadczeniem byloby normalne dla nich? I czy jakieś benefity oprócz tej opieki medycznej proponują?

Adam za 20 zł
@Sjsjsj

Przeliczając wypłatę i ilość godzin,to coś się nie zgadza. Jeżeli przez rok pracy, policzyć godziny i tzw. nagrody to wyjdzie że się zarabia normalna wypłata plus mała premia. Więc raczej nazwałbym te premie wyrównaniem za godziny pracy przez cały rok. Bo oczywiście za dojazdy na plac budowy nie płacą, tylko dają za tzw. delegację. Nawet na dwie paczki fajek to nie wystarczy

Lena Nowy wpis

cześć czy pozytywne opinie co do Rzeszowa dalej się utrzymują? Ktoś pisał, że ten rejon „chwalą” a mignęła mi wcześniej oferta dla przedstawiciela handlowego na ten rejon. W tym roku jakie wychodzą średnie zarobki?

Ilona

Zjddkkd
@Ilona

Firma nieprofesjonalna i pewnie zaraz upadnie. Nawet prawidłowo remontowanej drogi nie potrafią oznakować.

Sjsjsj
@Ilona

Spodziewaj sie najnizszej + premia uznaniowa. Wypłaty sa bardzo niskie,a pracy ogrom.

Alutka
@Sjsjsj

Uznaniowa? Nie piszesz przy tym, że mogłyby z nią być jakieś większe problemy. można przypuszczać, że jej zasady są niejasne ale sprawiedliwe? Jak nią wynagradzają, są jakieś średnie wartości? Ludzie chwalą się między sobą taki rzeczami? Jaki jest poziom integracji?

Adam za 20 zł Nowy wpis

Marek Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na żenujacym poziomie. Dziesiatki pytań o życie prywatne,dyspozycyjność,a zero konkretów o zarobkach. Nie polecam.

@Marek

Czy ta wspomniana dyspozycyjność musi być faktycznie taka duża? Widzę relacje z jednej rozmowy, w której ktoś na ten temat pisał. Czy przy zapewnieniu 100 % dyspozycyjności wpadnie zawsze ta wspomniana w innym wątku uznaniówka? Jeszcze czymś dodatkowym tu wynagradzają?

Ruda

Czy ktoś jest na bieżąco z firmą? Było coś na temat braku płynności finansowej i tak dalej ale minęły dwa miesiące i już nikt niczego tak w sumie nie pisze. W ogóle Pan w lipcu pisał, że CV chciał składać, a na kogo wtedy były przyjęcia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Księgowy / Księgowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Andrzej Maslo

Też słyszałem pogłoski o braku płynności finansowej firmy. Osobiście nie złożyłem u nich cv.

Interesuje mnie praca jako Przedstawiciel Handlowy w firmie Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

X

Odradzam w Krakowie. Rzeszów, Chłopaki chwalą.

Czy zarobki oferowane przez Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Kanalarz Kot

Nie bardzo.

Edyta
@Kanalarz Kot

A co aż tak mało robicie a tak dużo płacą? ;p Nie no podejrzewam, że pewnie myślisz inaczej. Przedstawisz jakoś bardziej szczegółowo swoje stanowisko odnośnie tego?

Kanalarz Kot
@Edyta

Aż tak dużo robimy ale mało płacą. Zarobki nie są adekwatne do ilości przepracowanych godzin

Krwawy palec

Spermbud to dobra firma dla tych co paliwo spuszczają, lubią być wyzywani przez mieszkańca okolicy Leżajska (mają pokłady cierpliwości żeby mu w zęby nie dać)oraz kochają obgadywać kolegów a później z nimi pracować.

Kierowca bombowca

Coś administracji go work blokowanie IP nie idzie.....Odradzam tutaj robotę. Wyzwiska, (usunięte przez administratora) Za ilość godzin przepracowanych kasa słaba. Nie płacą za dojazdy na place budowy, tylko tzw. delegacja w kwocie 30 zł ...A że jedzie się 2,5 godziny w jedną stronę.....To nie jest ważne.

Kandydat były

Opinie negatywne są kasowane ....

Maciej

Zastanawiam się czy Ferrbud aktualnie prowadzi nabór. Wie ktoś z pracowników? Jak sprawdzane są kwalifikacje kandydata i ile jest etapów? Dzięki.

Kocór
@Maciej

Nie prowadzą obecnie. Jest kocór co wszystko sam robi

Flak 88

Dobra firma. Wszystko na umowie, dobry pakiet socjalny. Atrakcyjne premie (w Rzeszowie ciężko znaleźć taką firmę). Podejście do pracownika na poziomie, nie ma problemów z urlopami. Jedyny minus to jeden z pracowników, który za dużo jęzorem mieli i za bardzo nie szanuje innych ludzi. Ale to na budowie....I nie ma co się tym człowiekiem przejmować bo nie ma kim

admin

Pracowałeś w firmie Ferrbud Sp. z o.o. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.
  • Połonińska 20
    35-082 Rzeszów

Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o.