Wtd Matbud s.c. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek

Adres: Juliana Tuwima 2, 81-826 Sopot

NIP: 5851436036 REGON: 220498900

Wtd Matbud s.c. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek

Opinie o Wtd Matbud s.c. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek

Uważasz, że firma Wtd Matbud S.C. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw opinię o Wtd Matbud s.c. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek - Sopot

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wtd Matbud s.c. Witold Szuprytowski Tomasz Dobek Dariusz Malek