Olmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Maj

Trzebinia

Opinie o Olmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Maj

Oburzony John

Witam. Firma zabiega o klienta jak mało kto, Pan w godzinę od telefonu był już na placu budowy z ofertą, w trakcie podpisywanie umowy pracownicy latają koło nas jak muchy przy g..... i proponują kawkę, herbatkę lub wodę... jednak po podpisaniu umowy i zapłaceniu lipnej faktury wszystko się zmienia i jesteśmy świadkami chamstwa i bezczelności w stosunku do klienta, zaczynamy się czuć jak intruz, szkoda gadać żałuję zakupów na kilkadziesiąt tysięcy złotych ciężko zarobionych które tak bardzo cenią sobie w tej firmie bardziej od nas samych, pozdrowienia dla obsługi zwłaszcza pani za biurkiem.

Niezadowolona Anna

Jestem bardzo niezadowolona z obsługi w firmie Olmar. Dopóki nie kupiłam akcesoriów dachowych wszyscy byli bardzo, bardzo mili. Niestety zmieniło się to po zakupie, wtedy pracownicy stali się nieuprzejmi, wręcz chamscy! Byłam także w Krzeszowicach w Olmarze, żeby kupić tam okna, jednak pracująca tam Pani wykazała się brakiem kompetencji - okien tam nie kupiłam... Nie wiem jak taka firma może istnieć przy takiej obsłudze...

Ty Mariola - reklama dla przedsiębiorstwa? Wypowiadają się Ci którzy pracowali a nie coś gdzieś usłyszeli

Zostaw opinię o Olmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Maj - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Maj