Mariusz Skład Materiałów Budowlanych Mariusz Chorzępa

Trzebuska

Opinie o Mariusz Skład Materiałów Budowlanych Mariusz Chorzępa

klient

Polecam wszystkim zainteresowanym pracę w tej firmie przy wylewkach- dlaczego? Nie trzeba mieć wykształcenia, doświadczenia, myślenia, można sobie popijać jest spoko - ale klientom odradzam.

hipis

pracowałem w tej firmie .ponad 1 rok ,ale wyjechałem do W.B. rodzinna firma,w ciągu tygodnia wyczają czy ci się chce pracować czy nie z tego co wiem wyuczyli dużo kierowców i budowlańców .jak chcesz pracować TO POLECAM.

OSZUKANY

Bardzo mocno odradzam.

Zostaw opinię o Mariusz Skład Materiałów Budowlanych Mariusz Chorzępa - Trzebuska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Skład Materiałów Budowlanych Mariusz Chorzępa