Opinie o Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch w Tarnobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch w Tarnobrzeg

Ktoś

STANOWCZO ODRADZAM OSZUŚCI WYZYSK praca ciężka pieniądze 5-6 zł/h jakieś normy czasowe ilościowe na dane rzeczy wzięte z kosmosu,nie ciekawa atmosfera w firmie mobbing zastraszanie zwolnieniem lub karą pieniężną brak umów praca na czarno właściciel wciska kit bajeczki na duże koszty prowadzenia firmy materiałów po to aby nikt sie nie upominał o umowę o pracę podwyżkę, jeden na drugiego patrzy jak tu znaleźć haka na drugą osobę podpieprzyć do właściciela firmy często są to jakieś wymyślone rzeczy z zawiści zazdrości,że ktoś jest lepszy ma większe doświadczenie, szybciej lepiej wykonuje swoje obowiązki niż reszta starej załogi jak i nowych pracowników która chodzi nic nie robi calymi dniami patrząc na nowe osoby aby wykorzystać maksymalnie, kierownik bez uprawnień Marek który wogóle nie ma zielonego pojęcia o dzieleniu obowowiązków pracownikom rządzeniu, operatorzy wózków patrzą jak tu utrudnić życie innym patrzą co kto robi w danej chwili jak w obozie pracy sami mogą siedzieć przez cały dzień nic nie robiąc kase biorą człowieka ganiają żeby jak najwięcej zrobił WYZYSK trzeba pilnować się na każdym kroku najbardziej pieniędzy swoich rzeczy

Kupujacy Nowy wpis
@Ktoś

Witam, kupiłam w tym roku kostkę Holland grafit bezfrez 6 z produkcji grudniowej 2021 tej firmy, jestem bardzo niezadowolona ponieważ kostka kruszy się i wygląda bardzo brzydko, oglądając tą kostkę innej firmy to po prostu brakuje słów. Moim zdaniem zamiast kostki pierwszego gatunku sprzedali nam drugi lub trzeci, proszę uważać przy zakupie produktów bo można się niemiło rozczarować, kostka przywieziona na paletach z wierzchu ładna a pod spodem byle co jak się okazuje, jestem bardzo rozczarowana postawa firmy, która nie czuje się winna wyprodukowania wadliwej kostki i zrzuca winne na układajacych. Czy może ktoś jeszcze z państwa ma taki sam problem co my.

Krystyna Nowy wpis
@Kupujacy

Faktycznie jakoś nawet podejrzanie to brzmi, dziwne że tak się kruszy. Ale tak właściwie to było na 100% weryfikowane czy te osoby, które układały nie spartaczyły w jakiś sposób tej roboty?

Kupujacy Nowy wpis
@Krystyna

W jaki sposób mogły to spartaczyć skoro około 90 % kostki jest wadliwej, pouszczerbiana co najmniej z jednej strony nawet została prawie paleta kostki która nie była nigdzie ułożona to nie było z czego wybierać żeby móc powymieniać. Fatalna jakoś kostki nie polecam, proszę się zastanowić podczas zakupu

Aleksandra Nowy wpis

Zmieniło się coś czy dalej takie złe warunki pracy jeśli chodzi o atmosferę? Stawki na pewno uległy zmianie w ciągu tych kilku lat - ile teraz się tu zarabia na godzinę? Ja się ciężkiej pracy nie boję więc akurat to mnie nie odstrasza no ale chcę normalne pieniądze zarobić.

zatrudiony

Pracuje w Elwidu I tak nie jest. Mam umowy. Robot jak robot fizyczna. Przewila sie sporo ludzi to ktory nie chce czieszko pracowac

xyz
@zatrudiony

Pozytywne komentarze o tej firmie piszą tylko największe przydupasy właściciela oraz rodzina tam pracująca nie ważne ile kto pracuje czy pracował w tej firmie wystarczy popracować zobaczyć atmosferę warunki pracy brak kultury ludzie sami się zwalniają odchodzą widząc wyzysk mało płacą za ciężką pracę nie dlatego że im sie nie chce pracować. Praca fajna szkoda że mało płatna u tego pana.

Ktoś - jak długo pracowałeś w tej firmie ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnobrzeg
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o

Zostaw merytoryczną opinię o Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch - Tarnobrzeg

Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch

Elwid Zakład Produkcyjny Elżbieta Widuch