Eskulap Sp z o.o. sp.k.

Opinie o Eskulap Sp z o.o. sp.k.

Praca.praca

Dla mnie najgorsze jest to że nie można w spokoju zjeść, tylko przed komputerem. (usunięte przez administratora)

@Praca.praca

Firma Eskalup nie przeznaczyła miejsc, w których można zjeść posiłek w przerwie na lunch? Czy kierownictwo otwarte jest na nowe propozycje? Może Wy, jako pracownicy możecie poruszyć temat braku miejsc do spożywania posiłków. Czy poza tym problemem, mógłbyś napisać również co podoba się Tobie w tej firmie?

Dominika

@Pracownik123, w jakiej formie przejawia się brak szacunku wobec pracowników? Jak są oni traktowani przez pracodawcę? Czy jak piszesz "fatalne warunki na magazynie i w biurze" są wynikiem tego, iż w firmie nie ma osoby, która dbałaby o porządek w firmie? Piszesz również o tym, że praca w Eskalup jest 24/dobę. Napisz więc proszę, jak wygląda od początku do końca taki przepracowany dzień.

Dominika

@rysio2 Dziękuję za opinię. Zastanawia mnie fakt, dlaczego twierdzisz, że "warunki zimą w firmie Eskulap nie pozwalają na normalną pracę"? Czyli jakie są to warunki? Są zgodne z zasadami BHP? Jeśli mogę Cię prosić o wyjaśnienie, to będę Ci wdzięczna.

rysio2

Witam, ja osobiście polecam pracę w Eskulapie, fajne godziny pracy, nowy kierownik bez problemu daje urlopy Kaśka jedynie przesadza obciążając ludzi paragonami, ale i tak wszyscy je płacą. Atmosfera na Brzeziu jest naprawdę super jeśli szukasz pracy takiej w której zarobisz ok (usunięte przez administratora)i tyle ci wystarczy to Eskulap powinien wystarczyć, jednak jeśli chciałbyś, aby szefostwo które tobą kieruje miało jakiekolwiek pojęcie o prowadzeniu firmy w praktyce, a Ty sam chciałbyś uczyć się od najlepszych - omijaj to miejsce. W Eskulapie można się zaczepić jedynie na chwile, fajne wspomnienia wspaniali ludzie. Jednak jeśli szukasz już sensownej pracy na stałe to nie ta firma nawet warunki w zimie nie pozwalają tam na normalna pracę :)

Kierowca

Szybka rozmowa na temat wykonywanej pracy...oczywiście miala być to praca lżejsza od snu :D

Czy znam jakiegoś Grześka... (bez nazwisk)

Dominika

@były pracownik Zanim umieścisz wypowiedź, zapoznaj się z regulaminem. Zdecydowanie niedozwolone jest obrażanie innych osób, a także podawanie ich danych osobowych. W każdym razie, chciałabym spytać o to, co dokładniej rozumiesz przez to stwierdzenie na temat Kodeksu Pracy? Jeżeli jest on Twoim zdaniem łamany w firmie Eskulap, to czy zgłosiłeś ten fakt gdzieś? Zachęcam Cię do rzeczowej odpowiedzi.

Dominika

@pracownica, proszę Cię o przestrzeganie zasad regulaminu tego forum i zamieszczanie tylko merytorycznych opinii dotyczących Eskulap jako pracodawcy. Ten wątek nie służy obrażaniu innych osób. Wpisy na nim nie mogą być również m.in. wulgarne i łamać prawa. Z treścią wszystkich postanowień regulaminu zapoznasz się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Dominika

@Były Pracownik, co Twoim zdaniem powinno się zmienić w jakim Eskulap, aby stało się atrakcyjniejszym miejscem pracy? Możesz napisać również coś więcej o warunkach zatrudnienia? Informacje tego rodzaju będą ważne dla osób poszukujących aktualnie pracy.

@Dominika

Co porabiają starsi pracownicy czy oni jeszcze pracują

Z całego serca odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą.(usunięte przez administratora)Tylko robota robota robota i wieczne narzekanie że i tak źle pracujemy.Wieczna kontrola a nowy kierownik i brygadziści nie ma nic do gadania,coraz więcej starych pracowników się zwalnia

Dominika

Jak w tym momencie prezentuje się kondycja Eskulap? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Zachęcam Was do pozostawiania na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Eskulap.

marc
@Dominika

Byłem na rozmowie w sprawie pracy... Niestety, ale zarobki są marnym poziomie. Mowa jest o pełnym etacie, ale nikt nie wspomina o nadgodzinach, które są prawie codziennie. O(usunięte przez administratora) Gdyby płacili lepiej to nikt by się nie zwalniał...

p4triot
@marc

Co proponują, jutro mam rozmowę, mam tam kawałek drogi i nie chciałbym jechać na darmo...

wARGAS
@Dominika

Firma PILNIE zatrudni pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze

Dominika

@marc, byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Eskulap. Głównie zwracasz uwagę na finanse proponowane Ci przez pracodawcę. Co natomiast możesz powiedzieć o samym przebiegu tej rozmowy? W jakiej atmosferze się odbywała? Jak prezentują się pozostałe warunki zatrudnienia? Twoja relacja będzie przydatna dla tych osób, które w najbliższej przyszłości wybierają się na swoje rozmowy kwalifikacyjne w Eskulap.

Dominika

@anonymous z forum usuwane są wyłącznie te komentarze, które naruszają postanowienia regulaminu, z którym możesz zapoznać się wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy muszą zachowywać kulturę wypowiedzi, nie mogą być obraźliwe, a co najważniejsze powinny charakteryzować się jak największą merytorycznością. Jesteś pracownikiem Eskulap? Mógłbyś przedstawić użytkownikom forum co sądzisz o tej firmie jako pracodawcy? Na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z nią?

Dominika

Firma Eskulap, z tego co widzę dodatkowo prowadzi też odpłatne badania które są szybkim sposobem na otrzymanie natychmiastowych wyników na badania, to plus dla osob nie mogący czekać. Powiecie coś więcej na temat ćwiczeń gimnastycznych dla osób dorosłych? Ktoś odbył już takie zajęcia?

Daniel

Hej. A ktoś może orientuje się w terminach najbliższych rekrutacji?

ohh

ehh, chciałeś to sprytnie rozegrać ale, ehh, nie umiesz w internety; jak się zwiedziałeś że szukają kogoś na twoje miejsce to odradzasz innym tutaj, no, misterny ten plan, ale, ehh, weź pod uwagę, że raczej to się nie uda, ehh.

Nie wierze :) normalnie nie wierze w to co czytam i co słyszę od niektórych ludzi :/ Pracowałem tam trochę kilka lat temu i naprawdę miło wspominam ten czas :) jak słyszę co się tam teraz dzieje i czytam tutaj to aż nie wierze że to ta sama firma :/

Zostaw merytoryczną opinię o Eskulap Sp z o.o. sp.k. - Balice

• Jak się pracuje w Eskulap Sp z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eskulap Sp z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eskulap Sp z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Eskulap Sp z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eskulap Sp z o.o. sp.k.