P.H.U. Szklarski Sebastian

Świętochłowice

Opinie o P.H.U. Szklarski Sebastian

Pablo

Typowa firma typu wyzysk i niewolnictwo. Szef lubi obiecywac i nie dotrzymać słowa.Najniższe umowy lub głównie o dzieło. Brak zaplecza to norma. Radzę unikać.

C-booll
@Pablo 07.06.2015 20:01

Niezłe brednie. Jak się pracować nie chce to wszyscy są źli i najgorsi. Pracuje w firmie ponad rok i jakoś nie narzekam mam dobrą stawkę i premie. A jak ktoś jest osłem to ma jak ma..... Co do zaplecza tyś chyba nigdy tam nie był ;)

Zostaw opinię o P.H.U. Szklarski Sebastian - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Szklarski Sebastian