Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie Spółka z o.o.

Skoczów

Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie Spółka z o.o.

Pracuje w tej firmie od lat i nie bardzo rozumiem te poprzednie wpisy . Firma jak firma jednym się podoba innym nie ale nikt nikogo nie oszukuje . Często jacyś ludzie się zwalniają lub są zwalniani i mówi się wówczas że coś przeskrobali ale nie mnie to oceniać . Dziwię się też że niektórzy piszą o kradzieżach a nie zgłoszą tego na policję , może sami kradną i boją się zwracać na siebie uwagę. Z cała powagą polecam firmę do podjęcia pracy szczególnie tym , którzy chcą związać się z firmą na dużej a nie skakać z kwiatka na kwiatek i gonić super okazje.

jan

pracuje tam 4 lata i zarobki na poziomie 1800 do 1900 śmieszne za 200 godz pracy nie ma nadgodzin 100% ani sobot 1900% pracujesz na takzwany rozwój firmy

BANIMEX
@jan 08.03.2015 18:27

Zmień pracę, będzie Ci lepiej - czekamy....

uh1h

Już od kilku lat chcę dodać opinię o tej firmie- IMB Podbeskidzie z siedzibą w Skoczowie. To jest bardzo dziwna firma. To takby mała komuna. Rządzi tam pewien dziwny człowiek, który myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, a kupuje marny sprzęt i podejmuje nietrafione decyzje co do obsady stanowisk kierowniczych i niektórych posunięć strategicznych. Rewelacyjnie facet rządzi- to trzeba mu oddać- twardą ręką i gromadzi potężny kapitał- pod siebie, czego pracownicy nie widzą! i nigdy nie zobaczą! Ludzie w tej dziwnej firmie dzwonią wielokrotnie do niego w ciągu zwykłego dnia pracy z donosami na innych. To jest jakby wpisane w system manipulacyjny rządzących tym przedsiębiorstwem (jednego starszego Pana i drugiego, który dostał od tego pierwszego narzędzia by napełniać sakiewki). Kondycja firmy- zawsze b. dobra.- kosztem ludzi oczywiście. Jak przedmówca napisał nie dają części wypłaty, obiecują, obiecują- wzor menadżer:). Nie idzcie tam! Odradzam, szkoda czasu, nerwów, kariery i życia, pozdrawiam wszystkich polskich inżynierów

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie Spółka z o.o. - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie Spółka z o.o.