Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek

Kraków

Opinie o Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek

A.

Firma Rol-System.. dużo by opisywać. Zarobki.. bez komentarza. Premie, owszem są, ale tylko wtedy, gdy jest sezon. W okresie jesienno zimowym, można o nich zapomnieć. Kierownictwo firmy ok. Atmosfera też ok. Z perspektywy byłego (na szczęście) pracownika: zwrócicie uwagę na pozytywne opinie, które pojawiły się po opinii negatywnej. W tej firmie funkcjonuje od razu kontra. Nie dopuszczają do złej opinii. I opisują stanowiska, jakość produktów, jakość obsługi tylko w samych superlatywach - jako klienci, pracownicy itd. na dłuższą metę pracę w tej firmie nie polecam.

Magdalena

Pracuję w firmie Rol- System od ponad pół roku. Od samego początku praca jest przyjemna i nie sprawiająca trudności co w dużej części jest zagwarantowane dzięki super atmosferze, która jest bardzo ważnym aspektem funkcjonowania całej załogi . Wspomniana atmosfera jest przyjazna oraz bardzo kontaktowa co wyklucza do minimum stres oraz powoduje przychodzenie do pracy z uśmiechem ;) Jest to idealne stanowisko dla osób poszukujących pracy w oparciu o umowę o prace. Osób uśmiechniętych oraz otwartych na współpracę oraz zadowolenie klienta.

Basia

Pracowałam w firmie Rol-System rok temu. Pracodawca jest świetnym pedagogiem, dzieli się swoja wiedza nabytą przez lata swojej pracy, przeprowadza szkolenie wdrażające, wykazując się przy tym ogromem cierpliwości i zrozumienia. Praca była bardzo lekka i przyjemna, bez stresu. Zmieniłam ją tylko dlatego. że dostałam możliwość pracy w innej firmie zgodnie ze swoim kierunkiem studiów. Pracodawca nie wywiera presji na pracowniku, tak naprawdę większy obrót jest w interesie pracownika ponieważ od utargu są przyznawane premie i tak jest w każdej firmie, która zajmuje się sprzedażą oraz świadczeniem usług. Jest to idealna praca dla kogoś kto lubi pracę z klientem oraz szuka stabilnego zatrudnienia na umowie o pracę.

Hania

Ja napiszę jako obecny pracownik. Pracuję od roku- nie mam zamiaru się zwalniać. Praca jest bardzo fajna, nie jest to moje pierwsze stanowisko pracy więc mam porównanie jak to działa w innych zakładach. Pracodawca nie traktuje pracownika jak maszynki do zarabiania pieniędzy, NIKT NIKOMU NIE STOI ZA PLECAMI, NIKT NIE KONTROLUJE KAŻDEJ MINUTY PRACY. Atmosfera w pracy jest super, zero terroru, spin, awantur. Polecam każdemu kto poszukuje fajnej stabilnej pracy, i każdemu kto dobrze czuje się na stanowisku doradcy klienta :)

PJ

Jestem niezadowolona ze współpracy z tą firmą. Zarobki poniżej moich oczekiwań, atmosfera na początku fajna, jak to zwykle bywa, później według mojego odczucia "wyszło szydło z worka". Rozstanie w bardzo niemiłych i niejasnych okolicznościach. Przed podjęciem pracy radzę się poważnie zastanowić.

Zostaw opinię o Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek