Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek

Kraków

Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek

Opinie o Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bronisław

@FK, mógłbyś jeszcze napisać za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek? Czy masz dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych? Proszę Cię o pozostawienie kilku słów na ten temat.

FK

Jestem pracownikiem firmy Rol-System od kilku miesięcy. W kwestii wynagrodzeń (temat najcześciej poruszany) są na czas i są zgodne z ustaleniami, które były zawarte na samym początku. Nigdy nie było sytuacji, w której trzeba było upominać się o wypłatę. W kwestii atmosfery to zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Jest miła, symaptyczna, można liczyć na pomoc, szefowa wszystko tłumaczy. W tej firmie szanuje się pracownika. Przed rozpoczęciem samodzielnej pracy, każdy przechodzi odpowiednie szkolenie zgodnie z jego stanowiskiem. Sama praca lekka i przyjemna; Pracujemu po 8h od poniedziałku do piątku, weekendy wolne co ma dla mnie wielkie znaczenie. Mogę pracę polecić każdemu, kto tak jak ja szuka pracy w stałych godzianch i na samodzielnym stanowisku.

Bronisław

@Pracownik, z Twojego wpisu wynika, że Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek stwarza Ci komfortowe warunki pracy. Widać również, że możesz liczyć na wsparcie merytoryczne od kierownictwa. Czy do swojego postu możesz dodać kilka informacji o tym jak długo pracujesz w tej firmie i jakie warunki zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jako pracownik biuro mogę stwierdzić, że raz jest lepiej, raz jest gorzej, jak w każdej firmie, szczególnie o takim profilu. Mimo wszystko nigdy się nie zdarzyło, żeby nie było wypłaty na czas. Zdecydowanym plusem jest to że nikt nie stoi za plecami i nie kontroluje każdego ruchu. To pracownik ma za zadanie zorganizować swój czas w ciągu całego dnia, ale praca ma być wykonana, bez żadnej spychologii. Każdy ma swój dział obowiązków, za który jest odpowiedzialny. Szefostwo jest naprawdę miłe, normalne a przede wszystkim pomocne. Nie trzeba się bać, wystarczy zapytać, bo każda sprawa jest załatwiana poprzez rozmowę. Bez krzyku, wypominania itp. Podsumowując- zdecydowanie jest to bardzo dobra praca dla osób, którzy lubią pracę z klientem, szukają 8 godzinnego czasu pracy, są otwarci i komunikatywni.

nick

A ja powiem tak: jak jest w tej firmie ruch (przychodzą klienci to biur) to Szefowa też jest spoko. Ale jak zaczyna się przestój i żywy człowiek nie zadzwoni to już jest podejrzenie, że się nie "sprzedaje". Wykształcenie nie ma tu żadnego znaczenia. Kwestia zarobków ma wiele do życzenia. I zgadzam się z przedmówcami, że rachunki i życie trzeba opłacać codziennie a nie tylko "sezonowo". Z perspektywy czasu, mogę powiedzieć, że w podobnych biurach sprzedaży zarobki są o wiele, wiele większe a premia też jest jasno określona. (usunięte przez administratora) O podwyżkę można się upominać, kto broni - ale będzie to wypomniane praktycznie na każdym kroku :)

JANUSZ

Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem... widać z tym jest duży problem, może trzeba by się doszkolić. Co są warte opinie od kogoś kto nawet nie ma odwagi się podpisać - dla mnie osobiście nic :) ZERO

Klik
@JANUSZ 02.07.2018 16:36

"jeżeli szukasz stałych wysokich dochodów musisz mieć wykształcenie i szczęście aby znaleźć dobrą dużą korporację " - ta kwestia chyba jest jasna i czytelna dla wszystkich , nie ma co łączyć tego z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem ponieważ jasno i czytelnie przedstawia czego nie znajdziemy w Rol - System ????

Bronisław

@Angelika M., dziękuję za odpowiedź oraz wyjaśnienie podejścia firmy Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek do kwestii szkoleń swoich pracowników. Możesz coś napisać na temat możliwościach awansu w strukturach firmy? Sumienny i zaangażowany pracownik ma szansę na odniesienie sukcesu w tej firmie oraz z czasem na podwyżkę wynagrodzenia? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

NP
@Bronisław 26.06.2018 13:11

Co z tego, że są szkolenia? Logiczne, że muszą być aby ktokolwiek był w stanie pracować. Możliwość jakiekolwiek awansu w zupełności odpada chociaż by ktoś przepracował kilka dobrych lat. (usunięte przez administratora) Nie warto.

Katarzyna
@NP 27.06.2018 19:31

Z tego co mi wiadomo, firma zatrudnia kilka osób, w tym po jednej w biurze sprzedaży... o jakich awansach tutaj mowa? Trochę logicznego myślenia... Jeśli ktoś ma aspiracje do pięcia się po szczeblach kariery, nie szuka pracy w małej firmie, tylko w korporacji... choć tam, też nie jest łatwo o awans. Umówmy się, same aspiracje nie wystarczą, wykształcenie wyższe również, trzeba niestety ciężko pracować... mieć odpowiednie predyspozycje....wtedy MOŻE to ktoś doceni.

Bronisław

@Angelika M., dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Czy pracodawca organizuje ciekawe i merytoryczne szkolenia dzięki, którym możesz podnieść swoje kwalifikacje? Napisz coś na ten temat.

Angelika M.
@Bronisław 19.06.2018 19:09

Tak, pracodawca przeprowadza kompletne szkolenie z asortymetu, po którym pracownik jest w pełni przygotowany do współpracy z klientem. Oprócz tego zawsze można liczyć na pomoc i odpowiedź na wszystkie pytania :)

Angelika M.

Pracuję w firmie już ponad pół roku i pracowałam w okresie "poza sezonem" i w "sezonie". Od początku podobała mi się przyjazna atmosfera i bardzo miłe szefostwo. Nikt nie patrzy nikomu na ręce, nie ma stresowania pracowników, a wszystkie sprawy są rozwiązywane za pomocą rozmowy. Godziny pracy z mojej perspektywy idealne. W sezonie wychodzi się na premiach na prawdę dobrze ;) a oprócz tego przez cały rok jest stałe wynagrodzenie. W okresie zimowym premie są niższe ale ten czas trwa znacznie krócej. Odchodzę z firmy ponieważ, wyjeżdżam za granicę (z powodów osobistych). Polecam tą pracę szczególnie osobom, które lubią kontakt z klientem :) i tym, którym zależy na miłej atmosferze w pracy :) PS. Proszę nie kojarzyć mnie z nickiem AM.

Bronisław

@KazioR, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek. W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż obroty w firmie są sezonowe, czy możesz napisać w jakim dokładnie okresie jest największa ilość zamówień? Czy wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest zależne właśnie od tych obrotów? Czy może jednak pracownicy mają stałą stawkę niezależnie od obrotów jakie w danym okresie generuje firma? @Małgorzata Kijakowska, pracujesz bądź pracowałaś w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek? Możesz napisać swoje doświadczenia związane z pracą u tego pracodawcy?

Magdalena

Pracuję w firmie Rol- System od ponad pół roku. Od samego początku praca jest przyjemna i nie sprawiająca trudności co w dużej części jest zagwarantowane dzięki super atmosferze, która jest bardzo ważnym aspektem funkcjonowania całej załogi . Wspomniana atmosfera jest przyjazna oraz bardzo kontaktowa co wyklucza do minimum stres oraz powoduje przychodzenie do pracy z uśmiechem ;) Jest to idealne stanowisko dla osób poszukujących pracy w oparciu o umowę o prace. Osób uśmiechniętych oraz otwartych na współpracę oraz zadowolenie klienta.

Małgorzata Kijakowska
@Magdalena 29.11.2017 14:10

Poczułem się jak u psychologa...Na litość.... dajcie sobie spokój z takimi przerysowanymi komentarzami. Każdy wie, jak to wygląda w takich firmach..jak jest dobrze...to jest dobrze..a jak się coś pitoli...to wiadomo komu się dostaje.

KazioR

Zawsze w każdej firmie znajdą się zadowoleni i ci co czują się iż popełnili zatrudniając się błąd. Firma prywatna obroty są sezonowe raz produkcja i montaże są częstsze bywa, że są przerwy. To nie produkcja do sklepu tu do każdego wyrobu musi się trafić klient indywidualny. Kapitalizm ma to do siebie, że jak ma lepiej właściciel to i pracownikowi się poprawia znam firmę od wielu lat i znam dobrze tą branżę jeżeli szukasz stałych wysokich dochodów musisz mieć wykształcenie i szczęście aby znaleźć dobrą dużą korporację lecz powiem, że i tutaj zapomnij o pracy od 7 do 15 zarobisz jak będziesz pracować po 12 godzin dziennie.

Bronisław

@AM, dziękuję za odpowiedź. Zgadza się atmosferą "rachunków nie opłacimy" jednak jest to również ważna kwestia w przypadku wyboru pracodawcy. Wielu potencjalnych pracowników zwraca na tą kwestię szczególną uwagę. A co mógłbyś napisać odnośnie możliwych awansów w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek? Czy z czasem są szansę na awans w strukturach firmy?

Bronisław

@AM, możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać kwestię zajmowanego stanowiska i atmosfery w pracy? Czy poza aspektem finansowym, praca w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek jest warte polecenia? Czy obecnie ktoś słyszał o rekrutacji i przyjęciach do firmy Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek? Ponieważ w internecie, ani na stronie pracodawcy nie znajdziemy żadnych ogłoszeń?

AM
@Bronisław 19.05.2018 22:59

Stanowisko dotyczy obsługi klienta. sama atmosfera pracy jest w porządku tylko,że atmosferą z pracy raczej nie opłacasz rachunków

AM

Praca owszem niby fajnie, ale dla osób niemających wymagań finansowych. Premie są tylko w sezonie a poza nim nie ma co liczyć na podwyżkę ani jakikolwiek rozwój. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał w firmie działa zasada kontry, jeśli ktokolwiek szkodzi to trzeba się z tego wybielić. Najlepsze usługi, najlepsze produkty. Do czasu.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

A.

Firma Rol-System.. dużo by opisywać. Zarobki.. bez komentarza. Premie, owszem są, ale tylko wtedy, gdy jest sezon. W okresie jesienno zimowym, można o nich zapomnieć. Kierownictwo firmy ok. Atmosfera też ok. Z perspektywy byłego (na szczęście) pracownika: zwrócicie uwagę na pozytywne opinie, które pojawiły się po opinii negatywnej. W tej firmie funkcjonuje od razu kontra. Nie dopuszczają do złej opinii. I opisują stanowiska, jakość produktów, jakość obsługi tylko w samych superlatywach - jako klienci, pracownicy itd. na dłuższą metę pracę w tej firmie nie polecam.

Basia

Pracowałam w firmie Rol-System rok temu. Pracodawca jest świetnym pedagogiem, dzieli się swoja wiedza nabytą przez lata swojej pracy, przeprowadza szkolenie wdrażające, wykazując się przy tym ogromem cierpliwości i zrozumienia. Praca była bardzo lekka i przyjemna, bez stresu. Zmieniłam ją tylko dlatego. że dostałam możliwość pracy w innej firmie zgodnie ze swoim kierunkiem studiów. Pracodawca nie wywiera presji na pracowniku, tak naprawdę większy obrót jest w interesie pracownika ponieważ od utargu są przyznawane premie i tak jest w każdej firmie, która zajmuje się sprzedażą oraz świadczeniem usług. Jest to idealna praca dla kogoś kto lubi pracę z klientem oraz szuka stabilnego zatrudnienia na umowie o pracę.

Hania

Ja napiszę jako obecny pracownik. Pracuję od roku- nie mam zamiaru się zwalniać. Praca jest bardzo fajna, nie jest to moje pierwsze stanowisko pracy więc mam porównanie jak to działa w innych zakładach. Pracodawca nie traktuje pracownika jak maszynki do zarabiania pieniędzy, NIKT NIKOMU NIE STOI ZA PLECAMI, NIKT NIE KONTROLUJE KAŻDEJ MINUTY PRACY. Atmosfera w pracy jest super, zero terroru, spin, awantur. Polecam każdemu kto poszukuje fajnej stabilnej pracy, i każdemu kto dobrze czuje się na stanowisku doradcy klienta :)

PJ

Jestem niezadowolona ze współpracy z tą firmą. Zarobki poniżej moich oczekiwań, atmosfera na początku fajna, jak to zwykle bywa, później według mojego odczucia "wyszło szydło z worka". Rozstanie w bardzo niemiłych i niejasnych okolicznościach. Przed podjęciem pracy radzę się poważnie zastanowić.

Zostaw opinię o Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rol-System Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edyta Rosiek