Opinie o Finezja Barbara Kulewska w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Finezja Barbara Kulewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Finezja Barbara Kulewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finezja Barbara Kulewska w Elbląg

Aneta Nowy wpis

Ciężko się pracuje w zakładzie produkcyjnym?

Były pracownik Nowy wpis

Pensja na dobrym poziomie. Praca sezonowa. Na samym początku zatrudnienia dostałem informacje o 2 stawkach - sezonowej i pozasezonowej. Miła atmosfera. Kierownik Stasiu the best. Do szefostwa nie mam jakiś większych uwag. Faktycznie tempo jest ale to zakład produkcyjny. Nikt nie płaci za przestoje.

zwijacz

Nie polecam pracy w tej firmie,na umowie najnizsza krajowa, reszta pod stolem, a na drugi lub kolejny dzien mozesz juz tam nie pracowac bez zadnego uzasadnienia. Jesli sie juz zdecydujesz uwazaj na Rudego Despote i jego zone. Taka moja rada.

obserwator
@zwijacz

Prawda, do tego niby praca 8 godzin dziennie, ale jak nie bedziesz pracowal dluzej to beda pretensje ze strony "szefa" bo uwaza, ze masz obowiazek gdy to on wyplaca ci pensje(najnizsza krajowa),nikt ci w niczym nie pomoze, a jak zaczniesz sie upominac o pomoc to zegnaj firmo i kop w zadek bez zadnego uzasadnienia, bo"szef"nie jest przygotowany na udzielenie odpowiedzi, jednym slowem PRZEDSZKOLE!

@obserwator

Praca przez pół roku poza sezonem na 1/4 etatu, w trakcie sezonu zmiana umowy na 1/1 etatu na inna firme, zmniejszanie wypłat bez żadnego uzasadnienia i ciągłe gadanie przez "szefostwo", że dokładają do interesu. Moim zdaniem wedlug nich powinieneś jeszcze ich całować po"rękach" bo tam pracujesz i dostajesz kase pod stołem. Żenada

Jarosław
@były pracownik

Na jakiej zasadzie zmniejszają wypłaty bez uzasadnienia? Jak się to ma do stawki w umowie?

były pracownik Nowy wpis
@Jarosław

na zasadzie, dziś dostaniesz mniej bez żadnego uzasadnienia.

Jarosław Nowy wpis
@były pracownik

Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o tej sytuacji? To dosyć poważny problem. Czy to ze względu na otrzymywanie mniejszego wynagrodzenia (sądząc po Twoim nicku) postanowiłeś się zwolnić?

Lakier

I o to chodzi :) napisze coś ktoś... oni mają problem. Też tak mnie nazwali hehe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Finezja Barbara Kulewska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Xxxxc

Masakra - przed zatrudnienie kupcie sobie rolki lub dwie pary tepo jak na olimpiadzie szefostwo masakra kierownik super tam przydaly by die kontrole z urzędu bo przecinają

Zostaw merytoryczną opinię o Finezja Barbara Kulewska - Elbląg

• Jak się pracuje w Finezja Barbara Kulewska?

Zobacz opinie na temat firmy Finezja Barbara Kulewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Finezja Barbara Kulewska
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Dębowa 2k
    82-300 Elbląg