Płomyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Cierniewski

Koźminiec

Opinie o Płomyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Cierniewski

WKŁAD

JAKIE ZAROBKI W FIRMIE BO STARAM SIĘ O PRACE I NIE WIEM CZEGO SIĘ MOGĘ SPODZIEWAĆ???????????

megaznicz

nie polecam pracy w tym obozie typowy kołchoz dla włascicieli to niesamowity wyzysk ludzi placąc im tylko jałmużne umowy śmieciowe mogą się panoszyć a ludzie są sami winni nie protestując a wręcz przeciwnie prześcigając sie we własnych obowiązkach pokazując coś za co nikt za te pieniądze nie siedział tam ani minuty dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Płomyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Cierniewski - Koźminiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Płomyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Cierniewski