Opinie o Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz w Pleszew

Małgorzata&Vigo Nowy wpis

POLECAM!! Siodła na mojego dość nietypowego konia (rasa: arabo-fryz) szukałam od kilku miesięcy, pocztą pantoflową dostałam namiary na Pana Michała D. który bardzo rzetelnie dokonał wymiarów mojego konia w celu wykonania siodła pod wymiar. Wymiary wraz z opisem wysłałam do zakładu Rymarsko - Siodlarskiego Pana Ryszarda Andersza. Całość produkcji mojego siodła Pan Ryszard omawiał ze mną telefonicznie oraz mailowo (kontakt na 5+) do tego zrealizował wszystkie moje extra zachcianki typu lakierowana skóra w elementach siodła oraz popręgu, kolorowe szlufki, guziki, kształt klocków kolanowych.. wszystko zostało uwzględnione, siodło całkowicie spersonalizowane pod konia i właścicielkę. Termin realizacji ustaliliśmy na 1 miesiąc - siodło wraz z popręgiem i puśliskami otrzymałam kurierem dzień przed terminem. W gratisie dostałam piękny pokrowiec na siodło, koszty kuriera również gratis. Siodło pasuje idealnie, koń poprawił jakość swoich chodów a ja lepiej i wygodniej siedzę- jest to siodło ujeżdżeniowe. Mamy certyfikat i 6 letnią gwarancję oraz darmowe "dożywotnie" wypychanie paneli siodła. Siodło za bardzo rozsądną cenę, pięknie wykonane z lux jakości skóry, miękkie i wygodne dla jeźdźca i myślę, że i dla konia. Pan Ryszard jest godnym polecenia fachowcem, wszystko ustala na bieżąco, nie ma żadnych niespodzianek finansowych, przesyła zdjęcia w czasie wykonania zamówienia. Polecam!! Jeszcze raz dziękuję Panu Ryszardowi i całej ekipie.

Magda

Stanowczo nie polecam zakupu siodła na wymiar. Siodło kompletnie nie pasujące, zły rozstaw łęku, zbyt długie panele, mimo że prosiłam o skrócenie, kanał na kręgosłup o wiele węższy niż chciałam. Siodło poza skróceniem tybinki wygląda jak standardowe zdjęte "z wieszaka". Żaden wymiar się nie zgadza. Niestety albo ktoś kompletnie nie zna się na tym lub po prostu ma takie podejście do klienta. Bardzo słaba 1. Stracone pieniądze, nerwy i czas. Jeśli szukacie siodła, które będzie pasować na konia a nie tylko wyglądać to polecam znaleźć innego "fachowca".

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz - Pleszew

Zakład Rymarsko - Siodlarski Ryszard Andersz
  • Kaliska 36A lok. 14