Opinie o PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski w Koźmin Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski w Koźmin Wielkopolski

Nowy Nowy wpis

Czy ta firma przyjmuje jeszcze pracowników?

Dawid Nowy wpis

A to nadal każdy weekend w pracy jest wolny ?

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownikow traktuja jak smieci, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) i nie chodzi mi to akurat o czystosc. Praca w kilku stopniach, brak odziezy roboczej, tylko trzeba poswiecic swoją. Jedna, 15 minutowa przerwa. Praca za najnizszą, 8 godzin na stojąco na akord, za ktory i tak nie płacą wiecej. Na tłusty czwartek zbierali po 1,20 na pączka ŚMIECH! Nawet na pączka im żal dla pracownika! Warunki pracy jak za komuny. Rozmawiac nie wolno, bo zaraz kazdy głupio patrzy. Osoby pracujące tam po kilknascie lat, jak w obozie. Zero wlasnego zdania, tylko "szefowa tak chce", "pracuj, bo szefowa patrzy na kamerach" Te osoby nie mają pojęcia jak może wyglądac praca w dzisiejszych czasach. Kazdemu odradzam prace w tym zakladzie. Nie ma nawet jednego plusa tej pracy!

Jajaja

W każdym zakładzie na 8 godzin pracy przysługuje 15 minut przerwy, chyba mało w życiu przepracowales/las i mało wiesz ???? każdy szef czy szefowa płaci i nagradza za pracę więc nie wiem w czym takie zdziwienie że masz pracować bo szefowa patrzy na kamerach, nikt nie będzie Ci płacił za nierobienie więc trochę pokory. Nikt nie płaci za leżenie a jak chcesz się położyć to poleż w domu.

Jajaja

A jeśli chodzi o 1,20 na paczka - wcale nie musiales/las się zbierać na niego. Nie ujmując nikomu, jeśli pracowales/las tak jak piszesz to ta praca za "najniższa" była i tak wysoka dla Ciebie. Twierdzisz że na paczka im żal dla pracownika, czytając Twój wpis można jednak stwierdzić że to Tobie żal te 1,20 na paczka :) pozdrawiam, życzę trochę więcej pokory

Wrrrr

Popieram ten wpis , wszytko tak jak wyżej napisane , nic dodać nic ująć atmosfera tragiczna , umowy śmieciowe kabinacje jak tylko się da oczywiście z korzyścią dla firmy podpisujesz umowę a za chwilę ja zmieniają tak żeby im było opłacalne , nie polecam

Haha Nowy wpis
@Wrrrr

Najlepiej niech Ci dadzą odrazu umowę na stałe i wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej ????????????

Wrrr Nowy wpis
@Haha

Wieloletni pracownik -umowa "otwarta" czyli data rozpoczęcia jest niestety daty zakończenia brak... Pracownik pracujacy niecały rok a świadectwa pracy aż 4 - już samo mówi za siebie ...

Tito

Jako były pracownik polecam firmę Artis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe . Dobrze wspominam lata spędzone w tej firmie. Jak każdy zakład pracy wymaga od ludzi pracy a nie leżenia na plaży.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

gus

Czy jest to praca na 3 zmiany czy 4 brygady? Weekendy wolne?

pp
@gus

Praca jest na jedna zmiane 6-14 pon piatek wekendy wolne

admin

Wiesz czy w firmie Artis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski - Koźmin Wielkopolski

• Jak się pracuje w PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski?

PPHU Artis s.c. B.Stachowska P.Stachowski
  • Towarowa 2