Kryszczuk Jan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Chojnów

Opinie o Kryszczuk Jan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

operator

Gdzie w chojnowie dostanie się lepsze pieniadze? praca moze po 10 godzin ale jedna zmiana a nie jak w reszcie firm w chojnowie 2 lub 3 zmiany wiec jak dla mnie idealnie

Olo

mało tego kasa nie dość ze śmieszna to jeszcze w kopercie się dostaje nawet kredytu nie można wsiąść bo ma się niskie dochody żenada

Mery

Nie polecam pracodawcy tak jak juz mowilem krzyki jebanie po godzinach za jakies smieszne pieniadze i wymagania ponoc kryszczuk narzeka na brak pracownikow jak by podniósł wynagrodzenie to bt tak nie bylo

Tofik

Serdecznie nie polecam chyba, że lubicie jebać po godzinach, być non-stop poniżania i wyzywani oraz wyzyskiwani...

SLIMAK

,,,,,,,,,,, NIE RADZE.....

KOMA
@SLIMAK 21.01.2015 15:25
,,,,,,,,,,, NIE RADZE.....

ja pracowałem tam... jest masakra ... darcie sie na wszystkich i wyzywanie ... zero szacunku do ludzi...

Zostaw opinię o Kryszczuk Jan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Chojnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kryszczuk Jan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe