Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk

Chojnów

Opinie o Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk

karol

Zastanawiam się, czy cokolwiek zmieniło się w tej piekarni. Ostatnie opinie są sprzed kilku lat, więc albo wszystko poszło w dobrym kierunku, albo nie warto próbować tam pracować.

B

Kto pracował to wie że pracodawca zaniża składki do zus , praca nie trwa 8 godzin 5 dni w tygodniu tylko o wiele dłużej a zarobki po przeliczeniu godzin marne . Nie polecam

dzumcia

Słowa kojarzące się z Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako przeciętny... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, pomocni, towarzyscy... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?Najniższa krajowa Najbardziej podobało mi się w Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk:miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk:niskie zrobki

Zostaw opinię o Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk - Chojnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernictwo-Piekarnictwo S.Kryszczuk