Zakład Mechaniczny

Chocianowiec

Opinie o Zakład Mechaniczny

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Jak oceniacie Zakład Mechaniczny w 2017 roku? Co powiecie na temat warunków pracy?

co robić
użytkownik zarejestrowany

no po próbnym okresie zatrudniają cię na umowę o pracę, więc myślę, że jednak na dłużej zagrzewasz miejsca w firmie, poza tym szukają teraz teraz specjalisty ds. kadr i płac w sośnicowicach

Jest normalnie: wypłata na czas, z socjalu - urlopowe, z urlopem nie ma problemu, praca jak praca, ci co tak opisują to najczęściej zwolnieni kombinatorzy, szef ma pole ale tam nie pracował nikt z nas pracowników, nie wiem kto. Jest nas około 20 osób, a połowa pow. 10-12 lat pracy w tym zakładzie.

Ja tam pracuje juz przeszlo 15 lat i takich jak ja jest wielu w tej firmie. Jak ktos chce pracowac to pracuje.

Bo każdy kto przyjdzie tam do pracy po 3 miesiącach ucieka, co do zarobków to najniższa krajowa plus premia, wprawdzie jak nie podpadniesz to możesz nawet ok 2000 zarobić, ale jak podpadniesz to najniższa krajowa.

taki

od ponad roku wystawiają jedno i to samo ogłoszenie w urzędzie pracy

xxx

Widzę nic się tam nie zmienia. jak spytałem o umowę którą miałem dostać 3 tygodnie wcześniej t mi zefowa odpowiedziała "Pan niech się pracą zajmie" i umowy jak niebyło tak nima. Strasznie olewają pracowników.

były pracownik

dokładnie, robią sobie [usunięte przez moderatora]z pracowników a później ucinają premię za to że pracownik wykonuje polecenia przełożonych którzy specjalnie wprowadzają go w błąd. Księciuniu momentami przechodzi samego siebie.

Super Mario

Ludzie zamiast wykonywać swoje obowiązki to zbierają ziemniaki w polu szefa. To jest profesjonalna firma??

zapowiadało się miło i przyjemnie a wyszło zupełnie odwrotnie. ( usunięte przez administratora ) serdecznie NIEpolecam!

Zostaw opinię o Zakład Mechaniczny - Chocianowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniczny