Zakład Ślusarski Andrzej Gunia

NIP: 8130138362 REGON: 690256340

Zakład Ślusarski Andrzej Gunia

Opinie o Zakład Ślusarski Andrzej Gunia

darko

robota głownie sezonowa,na umowe o dzieło,o prace jak sie doprosisz.wyplacane tygodniówkami najczesciej piatek,jesli chcesz utrzymac za to rodzine to nie polecam chyba ze sobie dorobić na boku przy sobocie

cnc

ma oferte pracy czy warto tam iśc

Zostaw opinię o Zakład Ślusarski Andrzej Gunia - Krasne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ślusarski Andrzej Gunia