Dziurski Łukasz Usługi Spawalniczo-Ślusarskie

Daleszyce

Opinie o Dziurski Łukasz Usługi Spawalniczo-Ślusarskie

Tragedia

Tak jak piszą wyżej zgadzam się ze wszystkim.Brak ubezpieczenia płaca bardzo marna jak na Szwecję.Np.w Niemczech zarobisz więcej za montera. Oszukuje w podatkach umowach itd.Warunki mieszkaniowe godne pożałowania :( Jak nie widzisz swojej przyszłości i lubisz być poniżany,i traktowany poniżej godności człowieka to możesz do niego jechać. Jak masz papiery i doświadczenie to omijaj GO !!!!Jest TRAGEDIA !!!! Sprzątaczka w Szwecji więcej zarabia niż ty za spawacza !! I ona jest ubezpieczona a ty nie !!!! Wybór należy do Ciebie

Dominator

Hahahaha i co Łukaszku dowalają ci chłopaki hiihihii myślisz że ile lat będziesz na krzywdzie ludzkiej zarabiał ????Dobrze ci powiedzieli jesteś oszust złodziej i takich jak ty to się w gnoju kąpie "polaczku" ty i twój braciszek wraz z tatusiem chuja się znacie na robocie !!!! Jesteście zaginani w każdym miejscu !!!! Fałszywy jesteś !!!!!

Andrzej

Zgadzam się Złodziej oszust !!!! Pracujecie na umowie śmieciowej brak UBEZPIECZENIA !!! Płaci marne 80kr. i za wszystko odbija Warunki mieszkalne tragedia mieszkasz na warsztacie w starych biurach !!

Zostaw opinię o Dziurski Łukasz Usługi Spawalniczo-Ślusarskie - Daleszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziurski Łukasz Usługi Spawalniczo-Ślusarskie