Eko-stal

Kielce

Opinie o Eko-stal

:D
użytkownik zarejestrowany

No myślę, że to nie jest wcale taki zły pomysł @fto.

Poco
użytkownik zarejestrowany

Hale stalowe i konstrukcje namiotowe są główną działką jaką zajmuje się Eko-stal. W Polsce odbywa się sporo targów i innych tego typu spędów. Myślę, że ekostal nie może narzekać na brak zleceń. Chyba, że konkurencja, którą mają niedaleko siebie oferuje zdecydowanie lepsze warunki i szybsze rozwiązania.

gość

beznadzieja

żuczek

niema tak źle,bywało gorzej ,mają problemy bo też dostali w (usunięte przez administratora). i ledwo przędą . no ale nie rezygnują walczą . Może dadzą rade , ja trzymam kciuki

okradziony
@żuczek 20.01.2014, 12:34

Tak walczą i oszukują ludzi tylko pod inną nazwą firmy Inwest-Bud Eko Stal. Powodzenia żuczek trzymaj kciuki za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Mateo

Zatrudniają na umowę o prace, Nic nie odzyskasz bo na umowie pisemnej masz mniej niż powinieneś dostać do ręki. Nie podpisujesz żadnej listy płać, tylko listę "Zaliczki" .

jasio

jeszcze istnieją nawet więcej wożą się bmk-ami a za pracę nigdy nie ma jak odebrać, telefonów też nie odbierają, kręty i tyle w temacie. Jak masz parę złotych do umoczenia zacznij pracować dla EKOSTAL albo otwórz sieć solariów w Kenii

mały

jeszcze funkcjonują za ludzkie pieniądze,mydlą oczy że ciągle ich ktoś oszukuje nie płacą , kapią po marnych parę groszy żeby tylko robić

Ta firma to straszna lipa, brak jakich warunków socjalnych, pracownicy pracują na czarno a ci z umową nie otrzymują pieniędzy za urlop. Pracodawca nie płaci w terminie wynagrodzenia tylko kapie po parę złoty.

Uwazajcie na ta firme. Pan [usunięte przez administratora]- szef z Bozej laski, sprawia wrazenie nieporadnego i oderwanego od rzeczywistosci czlowiek, ale niestety jest cholernie cwany i umie mydlic oczy. Chlopaki robia po dwa miesiace niestety bez wyplat bo ktos mu niby nie zaplacic wysyla na przestuj do domow i zbiera nastepna ekipe i tak w kolko. Za dwa miesiace pracy po 12 godzin w delegacji do tej pory nie zaplacil przynajmniej siedmiu osobom, prace skonczyli w lipcu. Pozdrawiam./

Zostaw opinię o Eko-stal - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-stal