Opinie o Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski w Kościerzyna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski w Kościerzyna

Dawid Nowy wpis

Polecam firmę szybkie usługi dobre wykonanie fach a także dokładność pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Spawacz w firmie Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski. Czy mogę liczyć na 4800 , jeśli chcę pracować na Spawacz?

Szef Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu 501073798

Karol

Polecam firmę

Weronika
@Karol

A coś więcej czemu tak polecasz

Karol Nowy wpis
@Weronika

Ponieważ są bardzo dokładnie i precyzyjnie wykonane ????

Klient

Firma tragiczna Wlasciciel Robert woli lans w Facebooku niż wywiązać się ze zlecenia które przyjął. Nie ma kadry nie odbiera telefonów kłamie jak już odbierze telefon Nie polecam zdecydowanie

ART-MET
@Klient

Witam właśnie jutro wybieram się na policję i zgłoszę ten wpis z oszczerstwami do prokuratury nie tylko co do mojej osoby prywatnej oraz prowadzonej działalności i wtedy się okaże czy to niezadowolony klient.

Firma Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Katarzyna

W sumie to nie wiadomo czy te poniższe opinie są pisane przez klientów czy przez pracowników. Mi zależy żeby się dowiedzieć jak się tam pracuje. Faktycznie czuć profesjonalne podejście od strony szefostwa?

Martyna

Czy grafik dopasowany jest do studentów ?

Janusz byznessu

W ocenach same jedynki na prawie 200 głosów, ale na forum pracowników pełno zadowolonych KLIENTÓW :) Trollować też trzeba umieć.

Miron Gdynia

Konkretny szef firmy ,człowiek profesjonalny . Polecam w 100%

Piotr78

Polecam firmę Pana Kalinowskiego.

Arek

Interesy z tą firmą to czysta przyjemnośc.Pan miły, konkretny a usługi na wysokim poziomie.Wysoki standard wykonania.Polecam!!!

Kameleon
@Arek

Zgadzam się z opinią ja również polecam.

Romek

Polecam firmę szybka realizacja ,pełen profesjonalizm w odpowiedniej cenie ,miły kontakt...

Nela

Firma godna polecenia!!!!! Polecam

Tersa
@Nela

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski - Kościerzyna

Usługi Ślusarsko-Budowlane Art-Met Robert Kalinowski
  • Jana Michałowicza 33