Art-Met Usługi Ślusarsko-Budowlane Robert Kalinowski

Kościerzyna

Opinie o Art-Met Usługi Ślusarsko-Budowlane Robert Kalinowski

Janusz byznessu

W ocenach same jedynki na prawie 200 głosów, ale na forum pracowników pełno zadowolonych KLIENTÓW :) Trollować też trzeba umieć.

Miron Gdynia

Konkretny szef firmy ,człowiek profesjonalny . Polecam w 100%

Piotr78

Polecam firmę Pana Kalinowskiego.

Arek

Kameleon
@Arek 19.04.2015 20:02
Interesy z tą firmą to czysta przyjemnośc.Pan miły, konkretny a usługi na wysokim poziomie.Wysoki standard wykonania.Polecam!!!...

Zgadzam się z opinią ja również polecam.

Romek

Polecam firmę szybka realizacja ,pełen profesjonalizm w odpowiedniej cenie ,miły kontakt...

Nela

Firma godna polecenia!!!!! Polecam

Tersa
@Nela 18.02.2015 17:54
Firma godna polecenia!!!!! Polecam

Nie polecam

Zostaw opinię o Art-Met Usługi Ślusarsko-Budowlane Robert Kalinowski - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Met Usługi Ślusarsko-Budowlane Robert Kalinowski