Janmar Przedsiębiorstwo Usługowe Janusz Maraszek

Opinie o Janmar Przedsiębiorstwo Usługowe Janusz Maraszek

?

adam
@ 12.09.2013 21:16
stawka 12 zł szef prostak używa potocznych nazw części intymnych damskich i męskich w odniesieniu do pracowników...

Sama prawda, a nawet za mało powiedziane

@adam 05.06.2014 14:56
Sama prawda, a nawet za mało powiedziane

Pracodawca prostak i cham totalne zero, dawał stawkę 12zł/h ubliża pracownikom . Mści się na byłych pracownikach. Omijajcie tego chama.

Zostaw opinię o Janmar Przedsiębiorstwo Usługowe Janusz Maraszek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janmar Przedsiębiorstwo Usługowe Janusz Maraszek