Opinie o Pool-Spa Sp. z o.o. w Gryfice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pool-Spa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pool-Spa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pool-Spa Sp. z o.o. w Gryfice

Jeśli ktoś chce pracować w (usunięte przez administratora) to jest to praca idealna dla niego. Ciągle nadgodziny (praca po 12h codziennie) i pomiatanie pracownikami. Wypłata wręcz śmieszna, normy które są ustalone by osiągnąć premie nie są do osiągnięcia, więc o premii można zapomnieć. Obiecują złote góry a nie potrafią nawet szanować pracownikow. Nie polecam! Najgorsza firma w której zdarzyło mi się pracować.

Nieznajomy

Zgadzam się z tą opinią. (usunięte przez administratora)wykorzystują jak mogą i zmuszają do nadgodzin ponad normę za które nie płacą a jeszcze jak odmówi ktoś ucinają premię. Człowiek pracuje po 10 godzin a bierze marne grosze oprósz tego kierowniczka zmiany jest okropna i swoje prywatne humory przenosi na pracowników i od jej dnia zależy jak będzie wyglądała praca i ile jej będzie oraz jak długo będzie pracownik w pracy. A jeśli się odmówi tych chorych nadgodzin grozi brakiem premii, cięciem wypłaty i w zamian dokłada więcej obowiązków nie polecam!!!

Czy zdarzają się nadgodziny w Pool-Spa Sp. z o.o.?

@To ja

Piszesz bzdury bo wcale tak nie jest,kasa się zgadza,premia jak najbardziej do zdobycia i to nie jedna.Wiadomo walisz (usunięte przez administratora) nie zarabiasz pozdrawiam

Czy zdarzają się nadgodziny w Pool-Spa Sp. z o.o.?

To co napisałeś, to jak się ma do tego, co podają w ogłoszeniu na pracownika produkcji, gdzie pod koniec wyliczania zalet dodali, że to, co przede wszystkim oferują, to praca w zgranym zespole? Dlaczego tak oceniasz współpracowników?

Kk

Ludzi traktują po prostu jak (usunięte przez administratora) zmieniają grafiki jak chcą aby nie zarobić na nadgodzinach .Człowiek ciężko pracuje po 10h i jeszcze narzekają że mało się robi gdy my zrobimy nawet normę to dla nich wiecznie będzie mało Obiecują na przyjęciu do pracy panie z Kadr jakiej ty piękniej wypłaty nie weźmiesz a co do czego przychodzi wypłata i nie wiesz czy masz się za to napic czy płakać żal nic więcej A jak pójdziesz do kadr i zapytasz się czemu tak mało wypłaty to Panie z Kadr mydlą oczy że i tak na ich stronę wyjdzie i tak Ludzi jest masa zatrudnionych w szatni nie ma jak się przebierać Gdy człowiek wyjdzie zapalić na 5 minut to robią awantury i dają naganny trzyrazy kierownicy złapią cię na papierosie to od razu robisz wypad z pracy albo się mszczą na tobie Ogólnie nie polecam naprawdę popracowałem 5 miesięcy z wielkim stresem i obciążeniem nie polecam naprawę Robią z ludzi (usunięte przez administratora) wyśmiewają się i każą pracować pracować i tak na okrągło człowiek nie może nawet usiąść na 5 minut jak nie ma chwilowo pracy lub jest awaria to każą zamiatać lub wynosić (usunięte przez administratora) gdy my nawet nie mamy prawa tego robić wstyd i chańba dużo by tu jeszcze człowiek napisał ale nie będę więcej wypisywał swej opini

@Kk

Nie ma wyznaczonej płatnej przerwy żeby pójść sobie zapalić? Chce aplikować na operatora produkcji ale wiadomo że człowiek nie robot i odpocząć chwile musi.A co z premiami bo w ogłoszeniu była informacja że są dwa rodzaje do zdobycia. Nie każdemu się udaje?

To ja Nowy wpis

Nie można iść zapalić kierownik cię złapie na papierosie to już lipa jest Masz tylko przez 10h jedną 30minutową przerwę i w tym czasie masz skorzystać z toalety zapalić papierosa i zjeść posiłek później po przerwie problem jest nawet z wyjściem do toalety a co dopiero mówić o papierosie Robisz jak robot 10 godzin i tyle w temacie a wypłaty 3 tyś zł wstyd i porażka premię nawet nie do zdobycia

Józia Nowy wpis
@To ja

Ale te 3 tys zł to jest netto czy brutto? Ale mnie interesuje jeszcze coś innego. Jak jest przerwa, to firma ma jakąś stołówkę, kantynę ze stołem i ze sprzętem agd dla pracowników na produkcji, czy trzeba jeść po kątach? Dla męża szukam informacji o tym.

Pracownik Nowy wpis
@To ja

Wiecie coś o pracy tutaj jako asystentka biurowa? Sama praca jest w PL i napisali, ze firma rozbudowuje swoje struktury tutaj. Ale jest info, ze firma jest międzynarodowa. No i pracuje się w oddziela w PL, a czy jest tu możliwe, aby awansować, ale do działu w innym kraju? Znam na B2 angielski i niemiecki, to można po czacie dostać taką pracę? Są rekrutację wewnętrzne do różnych krajów?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pool-Spa Sp. z o.o.?

Artur

Atmosfera w pracy jest taka jaką stworzą pracownicy na poszczególnych działach. Ja nie mam problemów w kontaktach z pracownikami i przełożonymi.

Jak wygląda sprawa grafiku w Pool-Spa Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Idzie się dogadać

Agata

Super, czyli student problemu mieć nie będzie? Zlecenie jest możliwe? Bo raczej zależy mi na zleceniu szczerze mówiąc

Artur

Tak bez problemu.

Robert
@Artur

Okej, ale umowa o pracę też jest dostępna, tak? Bo nie każdy chce pracować na śmieciówce

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pool-Spa Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Nieznajomy

Czy w Pool-Spa Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

DJ.BOBO

Bez zmian

Pracuje juz 10 lat. Praca jak najbardziej pozytywna. Wypłata zawsze na czas. Premia bez problemu do wyrobienia dla osób które przykładają się do obowiązków a nie stosują kombinarotyke aby pracy unikać. Jezeli chcesz pracować, nie kręcisz, mozna na Tobie polegać nie ma problemu z utrzymaniem się w Poolspa i z wynagrodzeniem. Duża liczba pracowników to osoby 40+ tak jak ja. Zdarzają się też 50+ wiec widać że można zagrzać miejsce w tej firmie. Jezeli pracujemy dłużej, nie pracujemy za darmo i tyle w temacie.

On

Porażka. Pracownikow maja za nic! W takich upałach karzą im pracować bez odpowiedniej klimatyzacji. Gonią do roboty po 12 godzin masakra Bezczelność!!!

@On

Czy praca po 12 godzin o której wspominasz to standardowy model zmianowy w firmie Pool-Spa? Nie wiem czy chodziło Ci o to czy może o nadgodziny. Fajnie też gdybyś opisał, co miałeś na myśli z tym "gonieniem do roboty" - jak wyglądał ten przymus dłuższej pracy, o którym wspominasz?

nie On
@Karolina

Zapewne chodzi o ulubiony sposób wymuszania ciągłej pracy w nadgodzinach, czyli "zamiana kalendarza". Przykładowo, przez połowę sierpnia wszystkie, z góry zaplanowane, "nadgodziny" wpisano w harmonogram jako zamianę kalendarza za ostatnie dni września. Oczywiście we wrześniu okazało się, że żadnego wolnego nie ma. Podobnie w październiku: w soboty była "zamiana kalendarza" za 31 i 30 grudnia, poczym oczywiście okazało się, że jednak nic nie było odrobione, więc odpracowujemy w kolejne soboty. I tak do połowy grudnia A nie przyjdź w taką sobotę to nieobecność nieusprawiedliwiona, nagana, brak premii.

Nędzne zarobki zwłaszcza jak za taki (usunięte przez administratora),nie dziwi ,,ze nikt tam nie chce pracowac i sie zwalniają.Nie polecam.

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Pool-Spa Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Pool-Spa Sp. z o.o. - Gryfice

Pool-Spa Sp. z o.o.