LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Przemysław Jażdżyk

Firma - Współwłaściciel firmy

15.09.2023 09:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się dystrybucją techniki sanitarnej oraz grzewczej, a od kilku lat także sprzedażą detaliczną dla klientów indywidualnych w salonach. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, skąd dostarczamy towary do naszych partnerów handlowych. Mamy również oddziały w Piorunowie (okolice Błonia) oraz w Płocku.

Od kiedy działa Państwa firma?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Firma została założona w 1990 roku przeze mnie i mojego przyjaciela.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Branża sanitarna i branża grzewcza w naszym kraju bardzo mocno się rozwijają. Pojawia się coraz więcej firm konkurencyjnych, co jednak nie wpływa w zbyt dużym stopniu na nasze działania. Zależy nam nie tylko na dobrej współpracy z naszymi dotychczasowymi kontrahentami, ale również na nawiązywaniu relacji z nowymi partnerami. Staramy się także obsługiwać coraz więcej inwestycji budowlanych i coraz mocniej wkraczamy w to otoczenie.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Firma na ten moment składa się z trzech oddziałów. Zatrudniamy ponad 50 osób, z czego największą część stanowią pracownicy biurowi. Większość z zatrudnionych osób związana jest z nami od wielu lat. Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni, ponieważ dbamy o dobrą atmosferę w naszym otoczeniu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Za proces rekrutacji odpowiadam ja lub mój wspólnik. Po wstępnym przejrzeniu CV zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów. Zależy nam na zatrudnieniu osób, które zwiążą się z nami na lata. W związku z tym, przy selekcji CV zwracamy uwagę na staż pracy w jednej firmie oraz doświadczenie kandydatów. Każde stanowisko wiąże się innymi kompetencjami, ale stałość i lojalność w pracy są dla nas najważniejsze.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Po nawiązaniu współpracy pracownik jest oprowadzony po firmie i magazynie, a następnie wstępnie szkolony z asortymentu, który oferujemy. W zależności od stanowiska organizujemy także inne szkolenia, na przykład z obsługi skanerów na magazynie lub przeprowadzania rozmów z klientami.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami, niezależnie od tego, jakie stanowisko oni zajmują. Zawsze staramy się sprostać ich wymaganiom oraz potrzebom. Okresowo organizujemy szkolenia dotyczące naszego asortymentu, które najczęściej przeprowadzają przedstawiciele producentów, z którymi współpracujemy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Zatrudniamy na stanowiskach, takich jak: przedstawiciel handlowy, pracownik biurowy, projektant, magazynier, kierowca. Oferty zamieszczamy na naszej stronie oraz na portalach ogłoszeniowych.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Przemysław Jażdżykikona wywiad

Firma cały czas się rozwija. Planujemy zatrudnić większą liczbę osób oraz poszerzyć naszą sieć dostaw na terenie Polski. W dużym stopniu będziemy kłaść nacisk na inwestycje budowlane oraz rozwój segmentu techniki grzewczej, na którą zapotrzebowanie w naszym kraju stale rośnie.

magazyn Nowy wpis

90% tych komentarzy to wylane frustracje bylych "pracownikow" ktorym srednio sie chce pracowac i licza na to ze koledzy zrobia robote za niego. Na stanowisku magazyniera w ciagu calego dnia duzo pracy nie ma, najwiecej jest rano bo trzeba zebrac towar na trase. Z zegarkiem nikt za nikim nie chodzi i nie mierzy czasu spedzonego na przerwie lub odpoczynku, liczy sie tylko tyle zeby praca byla zrobiona. Z pracodawca mozna sie porozumiec praktycznie w kazdej kwestii, trzeba tylko isc i porozmawiac. Praca naprawde dobra -umowa o prace -wyplaty najpozniej do 5 dnia miesiaca -woda, kawa, herbata, cukier zapewnione -ubrania robocze w tym buty

Witam. Z racji przeprowadzki musiałem zacząć szukać nowej pracy w Warszawie. Padło na Leg-Sanit. Nie rozumiem tylu negatywnych komentarzy, które tutaj czytam. Pracownicy i ogólna atmosfera jest, jak na pracę, bardzo dobra. Współpraca z Prezesem przyjemna, a pensja na czas. Moim zdaniem Leg-Sanit nie zasługuję na takie komentarze, a jeżeli wam nie odpowiada to proponuje bardziej sumiennie się przykładać do pracy i wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam.

@Piotr

Pełna zgoda, pieniądze zgodnie z umową na czas. Wystarczy wypełniać swoją pracę sumiennie i nie ma problemów. Pracuje tu już kilka lat i nigdy nie było problemów.

Hehe
@Piotr

Tak tak....proszę popracować na magazynie gdzie są minusowe temperatury to po pierwsze. Po drugie upały- pracodawca powinien zapewnic pracownikom bezpłatnie wodę do picia.Po trzecie- osoby które nie czekaja na pieniądze to rzecz jasna - rodzina. Również uważam, że kontrola PIP-u i nie tylko..

@Hehe

1) Jeśli chodzi o pracę na magazynie to na pewno w sezonie zimowym jak i letnim warunki są zmienne i na pewno cięższe od standardowych aczkolwiek w zimę zapewniamy całe cieplejsze zimowe ubranie robocze od góry do dołu. 2) W upały jak i normalne dni oczywiście jest zapewniona bezpłatna woda i nikt nigdy nie miał przeszkód aby skorzystać i się napić wody w pokoju magazynierów lub kuchni. 3) Pieniądze są wypłacane zgodnie z umową dla wszystkich pracowników w ustalonym terminie i nigdy nie było problemów w tym zakresie. Komentarz Pana jest jawną próbą oczerniania firmy, lecz niestety argumenty które Pan użył są nieprawdziwe.

Piotr Nowy wpis
@Hehe

Magazyn jak to magazyn - w lato się nagrzewa, w zimie jest zimno. Ale jeżeli była potrzeba to można było wziąć służbowe ubranie. Woda tez była bez limitu z wodopoju w pokoju magazynierów, nie wiem w czym problem. Ja rodziną z tego co wiem nie jestem, a wypłata zawsze była na czas w pierwszych dniach miesiąca, ewentualne 1-2 dni opóźnienia, ale to się zdarzało rzadko.

Piotr Nowy wpis

Jednak uważam że mój wpis będzie bronił dobrego imienia firmy, bo wkurza mnie taki trolling negatywny w internecie i na siłę szukania problemów, ja czytajac opinie raczej nie widze raczej żadnego ich uzasadnienia tak jak ktoś napisał że nie ma ubrań czy wody co jest totalną bzdurą. Łatwo jest wystawić negatyw i anonimowo naściemniać bo np nie dogadało się z kierownikiem czy coś i jest się złym na cały świat i wylewać swoją frustrację w internecie, ale już jak jest dobrze to nikt nie napisze :)

Byly

Z tego co czytam to niektóre opinie są strasznie odklejone od rzeczywistości. Tak naprawdę pracodawca jest jednym z lepszych z jakimi miałem do czynienia jako kierowca. Zakres obowiązków jest raczej jasny i dobrze wyjaśniony już na samej rozmowie kwalifikacyjnej. pieniądze zawsze docierały na czas bez poślizgów. Atmosferę raczej oceniam pozytywnie bo wiadomo różne są sytuacje ale nie mam złych odczuć bo zakończeniu współpracy, osobiście byłem zmuszony zmienić pracę gdyż zmieniałem miejsce zamieszkania. Gdyby nie ta zmiana najpewniej dalej bym tutaj chciał pracować. Polecam tego pracodawcę

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Leg-Sanit sp.j. Tadeusz Jażdżyk Stanisław Budzyński?

xxx

umowa o pracę na czas nieokreślony

Przemek

Potwierdzam, umowa o pracę na czas nieokreślony

Praca jak praca nie jest źle. Ale o umowie jakiej kolwiek można zapomnieć, przeciąganie tematu umowy do wiecznego nigdy

Przemek

Opinia fałszywa, nasza firma działa transparentnie i z każdym pracownikiem jest podpisywana Umowa o Pracę z jasnymi warunkami współpracy.

Zostałem zaproszony na rozmowę. Będąc już na miejscu odsyłany od pokoju do pokoju. Skierowano mnie do pokoju wyglądającego na konferencyjny ale przez pół godziny nikt się nie pojawił żeby ze mną porozmawiać. Dzwoniłem do pani która zapraszała mnie na rozmowę ale nie raczyła odebrać telefonu ani odpisać na SMS. Bardzo dziwne podejście i ogólna gburowatość każdego napotkanego pracownika firmy.

@Kandydat

Taka sytuacja nie miała miejsca, codziennie jest ktoś z zarządu aby przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną. Pani która umawia kandydatów jest również codzienne w pokoju księgowym obok konferencyjnego i nie jest możliwe aby ktoś pozostał nie zauważony na "pół godziny".

Sławek

Witam. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Leg-Sanit sp.j. Tadeusz Jażdżyk Stanisław Budzyński? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Sławek

Darek

Wczoraj trafiłem do jedynej w Warszawie firmy, której personel autentycznie zainteresował się moim dość trywialnym problemem. Jestem wdzięczny za dobór nietypowej deski sedesowej, której inni "fachowcy" nie umieli mi wskazać. Dzięki temu nie muszę zmieniać kompaktu, który mimo upływu ponad 10 lat, może mi nadal służyć. Mój zakup nie przyniósł pracownikom firmy LEG-SANIT szczególnego profitu handlowego, dlatego tym bardziej zaimponowało mi ich zaangażowanie w profesjonalną obsługę klienta.

Pan

Dzień dobry Jestem rozczarowany i wręcz zażenowany postawą Pana Prezesa. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która zaledwie trwała 9min z zegarkiem na ręku, nie zdążyłem skończyć zdania a P. Prezes się podnosi i dziękuję, twierdził że to pierwsze spotkanie po którym wybierze odpowiedniego kandydata, natomiast jak go wybrać skoro nie chce w ogóle poznać kandydata? zachowywał się strasznie obcesowo, ja zwykły kandydat na kierowcę mam więcej taktu i kultury niż ktoś postawiony na tak wysokim szczeblu.

Ziomek

Witam serdecznie firma szuka kandydatów na kierowców kat.C czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa finansowa i czy ktoś poleca pracę ?

Kierowca
@Ziomek

Byłeś na rozmowie?

Bogumił

Wiecie czy firma mimo niepewnej sytuacji prowadzi aktualnie rekrutacje?

xxx
@Bogumił

Tak

Mirosław
@xxx

Możesz sprecyzować jakie stanowiska w firmie Leg-Sanit wymagają aktualnie obsady? Będziesz tak miły i mi to po prostu napiszesz? Z góry serdeczne dzięki.

Jasiek

A wystarczy pracować a nie narzekać. Firma działa już długo i ludzie nie mają powodu do narzekania, polecam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Leg-Sanit Sp.j. Hurtownia Artykułów Sanitarnych o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

H

Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum Gowork.pl obowiązuje regulamin, który zabrania opisywania konkretnych osób. To dotyczy również używania inicjałów poszczególnych pracowników lub przełożonych. Dodając komentarz zaakceptowałeś regulamin, więc proszę dostosuj się do jego punktów.

Niektórzy ludzie po prostu nie nadają się do pracy. Nikt tez nie będzie płacił za siedzenie i dłubanie w nosie - a właśnie tak zaprezentował Pan swoją osobę już pierwszego dnia , wiec nie dziwne, że Prezes podziękował za „współpracę” po trzech . A co oznacza stwierdzenie „nie podpiepszają” ? Nie zgadzają się na to żeby inni siedzieli kiedy reszta pracuje ? W naszej firmie pracownicy pracują od wielu lat i NIGDY nie zdążyło się, żeby Prezes kogoś zwolnił bo miał taką zachciankę. A wiec problem leży chyba po Pana stronie - niektórzy nie nadają się nawet do zamiatania . I ostatnia sprawa - Prezesa Tadeusza od ponad roku nie ma wśród nas , wiec proszę uszanować pamięć o Nim .

Norbi

Myślę, że wzajemna życzliwość zdecydowanie wystarczy aby dobrze pracowało się każdemu!!

banan

w warszawie

Zostaw merytoryczną opinię o LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

LEG-SANIT JAŻDŻYK, BUDZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA