BOZ-2 Sp.k. Centrum Ceramiki T. Palmowski i S-ka

Kraków

Opinie o BOZ-2 Sp.k. Centrum Ceramiki T. Palmowski i S-ka

były..

generalnie ok, oprócz sfrustrowanej kasjerki i koleżanki która uważa się za królową, patrzy jak podgryźć tętnicę (uwaga na nią, rodzina szefa). Zarobki ,nie ma chętnych do pomocy żebyś nie umiał lepiej, szkoda czasu.

na szczęście niedoszły

ktoś wie czy plotki są prawdziwe? jest ktoś kto pracował i wie co i jak?

też były

Ech ta firma. Ludzie (niektórzy) fajni, niektórzy natomiast to ślepi wyznawcy.... no właśnie czego? Generalnie duża rotacja, kasa kiepska, robota jak robota. Macie coś innego to sobie odpuśćcie.

nowy
@też były 03.06.2014 16:22

Kiepska kasa czyli jaka:)? są premie? pojawiła się oferta na ul Kliemeckiego, rozumiem że w zamian za Ciebie:)? długo tam pracowałeś? jak ogólnie atmosfera? pytam bo złożyłem tam cv

były

DOBRE :) człowieku mało nie umarłem ze śmiechu :)

Zostaw opinię o BOZ-2 Sp.k. Centrum Ceramiki T. Palmowski i S-ka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOZ-2 Sp.k. Centrum Ceramiki T. Palmowski i S-ka