Tadeusz Maszota Firma Handlowo-Transportowa

NIP: 5891634096 REGON: 191664111

Tadeusz Maszota Firma Handlowo-Transportowa

Opinie o Tadeusz Maszota Firma Handlowo-Transportowa

AKTYWNY

firma ta zajmuje sie wywózka odpadów ciekłych, natomiast własciciel nie wywozi ich na oczyszczalnie tylko w miejsca gdzie nie ma ruchu. najczesciej korzysta za swojej działki! cena jest ta sama jak za wywóz do oczyszczalni.czy to jest ochrona srodowiska???

Zostaw opinię o Tadeusz Maszota Firma Handlowo-Transportowa - Szymbark

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tadeusz Maszota Firma Handlowo-Transportowa